2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

CurvaSs

Alıntı yapılan: **KaR6** - 24 Haziran 2011, 17:41:09
yabancıdan yana değil ama yerliden yana sıkıntı yaşayacagımızı düşünüyorum ben de.. şu selim teber'in kimseyle adı geçmiyor, ortasahaya bari onu alsak..

hiç yalan konuşmak istemem, selim teber'i fazla takip edemedim. zaten süper lig'i hiç takip etmedim desem yeridir ama iyi oyuncu deniliyor. en azından piyasada ismi var yani. :D onu alırsak da olabilir. ayrıca gerçekten de ligi bilen sağlam türklere ihtiyacımız var. mesela fener ile hazırlık maçı yapmıştık, orta saha iyi oynadı ama fazla direnemedi, açık konuşmak gerekirse berabere kaldık ama top hep fener'in ayağındaydı. o maç bazı şeyleri belli ediyor, örneğin ahmet şahin'in süper lig kalecisi olduğunu, zenke'nin süper lig'de idare edebileceğini, murat yıldırım'ın fizik harici süper lig'de iyi olabileceğini, hakan bayraktar'ın süper lig maçlarına göre kondisyonunun çok zayıf olduğunu, adem ile orhan'ın süper lig'de vasat bir profil çizeceklerini, ersin veli'nin iyi bir alternif olacağını felan filan. kemal'i değerlendirmeye almadım, çünkü buna gerek yok. :D süper lig'in tozunu kaldıracak.

elimizde süper lig'de kesin iyi oynar diyebileceğimiz oyuncu sayısı dört. yani ahmet şahin, murat yıldırım, kemal tokak, zenke... ee 4 tane yabancı da sen aldın, etti sekiz. geriye kaldı üç kişilik boş kontenjan. oraya da pek iyi bilmediğimiz "burak"ı mı koyacağız, yoksa alındı denilen "serdar"ı mı? vallahi bu oyuncular kapalı kutu, süper ligde ne yapacakları hiç belli olmaz. biz kendi oyuncularımızı tanıyoruz, bank asya'dan gelseler bile nasıl topçu olduklarını biliyoruz. ama yaptığımız veya yapacağımız yerli transferleri tanımıyoruz. kim ne derse desin, burak hakkında kesin yargıya varamazsınız, sadece genç topçu, oynayabilir, yedek bekler diyebiliriz. ee böyle de olmaz yani...

germencisse

Alıntısamsunspor_xSamsunspor'da İki Yabancı Tamam

Samsunspor yönetimi, Macar futbolcusu Pal Lazar (Foto) ve Uruguaylı Arevalo Rios'u Pazartesi günü kente getirerek imza attıracak.

Süper Lig'de iddialı bir takım kurmak için kolları sıvayan Kırmızı-Beyazlı yöneticiler, yabancı transferi konusunda ciddi bir yol kat etti. Teknik Direktör Petkovic'in isteği doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Samsunspor yönetimi, Macaristan'ın Videoton takımında forma giyen savunma oyuncusu Pal Lazar ve Brezilya'nın Botagofo takımında forma giyen Uruguaylı ön libero Arevalo Rios'la her konuda anlaşmaya vardı. Her iki oyuncunun da Pazartesi günü Samsun'a gelerek sözleşme imzalaması bekleniyor.

Transfer çalışmaları hakkında bilgi veren Başkan Kazım Yılmaz, çalışmaların gizlilik içerisinde sürdüğünü belirterek, "Lazar ve Rios'un menajerleriyle görüştük. Teklifimizi sunduk. Kendilerinden Pazartesi günü yanıt bekliyoruz. Diğer oyuncularla da temaslarımız sürüyor" dedi.

Bu arada İsviçre'de bulunan Teknik Direktör Vladimir Petkovic'te yarın Samsun'a gelecek. Nuri Asan Tesisleri'nde yöneticilerle bir görüşme yapacak olan Petkovic, transfer çalışmaları hakkında bilgi alacak.

Kaynak: http://www.transfermarkt.com.tr/

CurvaSs

bu adamlar için "transferler tamam" deniliyorsa, halil altıntop transferi için eskişehir'in 5 senedir bizde oynuyor demesi gerekirdi. bu haber siteleri hep böyle, bi' tane yerde haber çıkınca hepsi kopyala-yapıştır yapıyor. bakalım hayırlısıyla gelselerdi, iyi olurdu gerçekten. :D

AntZ

DHA'nın haberi, her sitede aynı şekilde çıkması normal.

CurvaSs

Alıntı yapılan: AntZ - 24 Haziran 2011, 18:09:30
DHA'nın haberi, her sitede aynı şekilde çıkması normal.

hayır, onu biliyorum. benim anlatmak istediğim nasıl "2 yabancı tamam" oluyor. teklifler sunulmuş, pazartesi günü kararları verilecekmiş, yani iki oyuncu için de "tamam" denilmesi yanlış değil mi? zaten eskişehir örneğini vermemdeki amaç da oydu. adamlar aldık dedi, biraz da altıntop'un şeyine trabzon'a gitti. biz daha teklif sunmuşuz, karar belli değil, siteler hemen aldık yazıyor.

anlatabildim umarım?

AntZ

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 24 Haziran 2011, 18:15:21
anlatabildim umarım?

Senin anlatımında problem yokta benim algılamada sorun var ama merak etme 3-5 kere okuyunca anlıyorum  ;)

Aynı haber bugün 10 kere eklendi bu siteye, sadece senin yazdığına istinaden yazmadım, biri Hürriyet güvenilir dedi, diğeri TRT yaptıysa doğrudur, diğeri transfermarkt, biri de hepsi birbirinden alıyor dedi, ben de diyorum ki, ajans bir haber yapınca başlığı değiştirip hepsi aynı haberi veriyor, defalarca aynı haberi farklı kaynaklardan eklemeye gerek yok. Sende de benim gibi algılama sorunu yoksa sen de benim ne demek istediğimi anlamışsındır umarım  ;)

CurvaSs

24 Haziran 2011, 19:09:44 #3786 Son düzenlenme: 24 Haziran 2011, 19:13:45 AntZ
Alıntı yapılan: AntZ - 24 Haziran 2011, 19:05:29
Senin anlatımında problem yokta benim algılamada sorun var ama merak etme 3-5 kere okuyunca anlıyorum  ;)

Aynı haber bugün 10 kere eklendi bu siteye, biri Hürriyet güvenilir dedi, diğeri TRT yaptıysa doğrudur, diğeri transfermarkt, biri de hepsi birbirinden alıyor dedi, ben de diyorum ki, ajans bir haber yapınca başlığı değiştirip hepsi aynı haberi veriyor, defalarca aynı haberi farklı kaynaklardan eklemeye gerek yok. Sende de benim gibi algılama sorunu yoksa sen de benim ne demek istediğimi anlamışsındır umarım  ;)

neyse, aynı haberi ben eklemedim diye biliyorum. hatta bu eklenenler aynı yere çıkıyor, yani aynı yazılar yazıyor demeye de getirdim. lakin ikimizin de birbirimizi "anlama" "anlatabilme" problemimiz olduğu için idrak edemedik. zaten haberin kaynakları felan da pek önemli değil, pazartesi gününü bekleyelim en iyisi. ayrıca, ilk mesajda neyi demeye çalıştığımı anlattım, yoksa art niyet kesinlikle yoktu.

Ollivanders

Haber ntvsporda "anlaştı " diye geçti. Hayırlısı.

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 24 Haziran 2011, 21:13:34
Haber ntvsporda "anlaştı " diye geçti. Hayırlısı.
hangı haber la 2 saat gırmedım gelısme mı oldu  :kanka:

cembaba

hakikaten her site açık güncelleme bekliyoruz :)

Ollivanders

Pal lazar ve Rios hakkında Anlaşıldı kelimesi kullanıldı :)

fanatik

Alıntı yapılan: Serpico55 - 24 Haziran 2011, 21:20:42
Pal lazar ve Rios hakkında Anlaşıldı kelimesi kullanıldı :)

nerde kullanıldı

Ollivanders

samsunmania

AntZ

Arkadaşlar o haberlerin hepsinin kaynağı aynı muhtemelen, diğer sitelerde de çıkan ajans haberine dayanarak anlaşıldı diyordur NTV Spor'da...