2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Dartagnan

o adam bize gelmez be hacılar.Ben umut beslemıyorum bu transfere.Sonra hüznü kötü oluyor.

KareAs55

Ben anlamadım şimdi bu pazartesi teklif verdik bekliyoruz olumsuz bir sonuç çıkarsa 2 hafta daha mı beklicez   :-X :-\

Ollivanders

Bende onu diyecektim. Anlaşılamaması halinde B planları vardır umarım.

Gökberk55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 24 Haziran 2011, 16:21:25
Bende onu diyecektim. Anlaşılamaması halinde B planları vardır umarım.

hiç sanmıyorum  al_sana

Lusage

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 24 Haziran 2011, 16:23:55
hiç sanmıyorum  al_sana

Hoca da bir B planı vardı ki anlaşamayınca ertesi gün Vlad ile anlaştılar. Futbolcularda da vardır herhalde.  :hnk:

yirmiuc

24 Haziran 2011, 17:05:24 #3770 Son düzenlenme: 24 Haziran 2011, 17:18:59 yirmiuc

Alt liglerden gelecek vadeden bir kaç genç oyuncuyla anlaşsaydınız, bu söylediklerin daha anlamlı olurdu isa hoca.

Gökberk55

isa turanla bu iş ancak bu kadar olur

CurvaSs

mesela sadece burak çalık değil de, dardanel'li üç oyuncuyu da alsaydık, iyi yaptık derdim. ama yerli transfer konusunda da sıkıntı var. yani aralara birkaç tane türk oyuncu serpiştiremedik, veya onun izlenimini alamıyoruz. konuştuğumuz şey sadece yabancı transferler. tamam yabancılar çok önemli ama adamlar "4 tane yabancı almayı plânlıyoruz" diyor. 4 yabancı ile de gitmez, yerli ama iyi topçulara da yönelmemiz lazım. 1-2 tane sağlam türk oyuncu gerekiyor kesinlikle. ben şimdiye kadar hiç yerli transfer haberi duymadım, spekülasyonlar oldu ama sadece dedikodudan ibaretti.

neyse, yönetime güveniyoruz. zaten mersin, ordu felan transfer politikasını kötü yönetti, bana göre ligde de iyi durumda olamayacaklar.

dipnot: haberi yapan internet sitesine nacizane eleştiri; herkez değil, herkes olacak.

**KaR6**

yabancıdan yana değil ama yerliden yana sıkıntı yaşayacagımızı düşünüyorum ben de.. şu selim teber'in kimseyle adı geçmiyor, ortasahaya bari onu alsak..

sadece55

2-3 tane ligi bilen tecrübeli türk gerçekten lazım takıma

jean

serdar dogruysa guzel olur aklima kendim geldm benim gibi samsunlu ve gurbetci yaanci oyuncu almamiz lazim biran once vakit kaybettik artik hizlaniriz sanirim

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: jean - 24 Haziran 2011, 17:43:40
serdar dogruysa guzel olur aklima kendim geldm benim gibi samsunlu ve gurbetci yaanci oyuncu almamiz lazim biran once vakit kaybettik artik hizlaniriz sanirim
;D ;D ;D ;D ;D ;D

germencisse

Yonetımde her seyın bilincindedir takımın yetersiz olduğunun farkındadır..Çok transfere gerek yok kaliteli 3-4 tane topçu ile iyi yol alırız..

Alıntı yapılan: Erdinc - 24 Haziran 2011, 17:42:50
2-3 tane ligi bilen tecrübeli türk gerçekten lazım takıma

Aynen öyle Erdinc abi şart..  :evet:

cembaba

Selim Teber çok iyi oyuncu neden kimse atlamadı anlamadım bende. Kayseri bu oyuncuyu neden boşa bıraktığını da çözemedim.

Lusage

Kayseri nin kanalı Selim Teber ile görüştüğümüzü söylemişti ama ne oldu ne bitti diğer transferler gibi belli değil.  :hnk: