2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

**KaR6**

eğer azcık futboldan bişe öğrenmişsem youtube dan futbolcu izileyip karar vermemeyi öğrenmişimdir sanırım  :evet: allahtan youtube u açmıyo pc  :--*

Alıntı yapılan: Serpico55 - 23 Haziran 2011, 23:23:38
5 kez milli takımda oynamıs sanırım . Hızlı bir bek heralde. Sag bek sanırım .

bu bir nebze referans olabilir :)

erhan55

Alıntı yapılan: **KaR6** - 23 Haziran 2011, 23:27:37
bu bir nebze referans olabilir :)

evet oynadığı 5 maçın birinde 5 yediler birinde 2 birinde 3 baya iyi defans olabilir :D tabi futbol tek kişilik oyun değil

Ayberk

İtalya'yı da yendiler ama, ona göre değerlendirecek olsaydık  :)

ahmetsefa55

hayır bı de bır takımın 5 gol yemesını defansına baglayamazsın.kalecısı kotu olabılır.orta sahası veya forvetı savunma yapmıyo olabılır fılan  ;)

isyan

Futbol takim oyunudur beraber 5 yersin beraber kaleni gole kapatirsin, böyle istatisliklere bakip oyuncu almak hata olur.
Kademelere girisi Defan yönü iyi bir oyuncuya benziyor aslinda

Kaya

Şişşşşşşt Pal ile ilk görüşen benim hala da görüşürüm komisyonuma iş olmayın bakim  :hnk:  :x((  :D

Kar6 sen bana güveniyormusun onu söyle önce.. Bu adam sağ bek aynı zamanda sağ tarafı koridor yapıyor.(Vay Adem Alkaşinin haline )Defansif müdehalelerde kendini sakınmayan bir tip yani bizim Kemalde gördüğümüz o müdehalelerden.Ofansif yönü de var ama geliştirmeli.

s_uzunkaya

adem yer bunu. adamın bi çizgiye inmişliği bir asist yapmışlığı yok. süperligde gargara yaparlar bunlan. demedi demeyin :)

**KaR6**

23 Haziran 2011, 23:56:58 #3712 Son düzenlenme: 24 Haziran 2011, 00:07:22 **KaR6**
Alıntı yapılan: erhan55 - 23 Haziran 2011, 23:46:11
evet oynadığı 5 maçın birinde 5 yediler birinde 2 birinde 3 baya iyi defans olabilir :D tabi futbol tek kişilik oyun değil

zeka fışkırıyo :) milli takıma seçilmiş mi? seçilmiş.. başında ne yazıyor? bir nebze.. ayrıca defans değil referans yazıyor orada.. demek ki yazarken biraz daha düşünmek lazım, her mesajda artisliğin lüzumu yok..

@iak

kardeşim, senin futbol bilgine güvenmişimdir, öyle diyosan öyledir ama videodan topcu begenmek bana pek mantıklı gelmiyor, o yuzden tedirginim..

babasamsunlu

hebele hübele  :deli: :deli: :deli: :deli: :deli:

off offf oğlum ne zorlatiii off off  ??? ??? ??? ???

s_uzunkaya

süperlig de öle kayarak tek hamlede top alabilirmi sence. tek hamlelik topcu bu. taca gönderi verirler seni o kaymalarda sonra oyuna sokacak kimsede bulamassın. oynadığı ligin kalitesi belli.... adem yerrrrrr

ulaaa nereye gitti yorumun  ???.... neyse her türlü adem yer  8)

Ollivanders

izlemeden sonuca nasıl gittin ? Bir açıklasan .

Kaya

@Kar6 kardeşim bekleyip göreceğiz..Öpüldün :-* ???

@slazenger ben Adem'in vay haline dediğim için cevap vereyim dedim.İki kere yazmışsın tamam Adem yerrrr.Hangisi takımımızı üste çıkaracaksa o oynasın

beşnumara

Kemal'in hepinize selamı var.Ayıptır söylemesi akşam babası,kendisi ve abisiyle birlikteydik.İnşaallah yöneticiler sözleşmesini uzatmak için çaba sarfederler.

babasamsunlu

ben yönetimimizin transformasyon olayını çok iyi yaptığına inanıyorum..  :hnk: :hnk:
reankarnasyon bile yapabiliyorlar.. ??? ???

şakacıklar bir yanada inşallah hayırlsıı olur herşeyin..
hızlı giden atların pohlarının seyrekliğini birer birer izleyeceğiz arkadaşlar..
nedense içimde bir rahatlık var..
sanki iyi işler çıkacakmış gibi geliyor..

acele eden kümeye gider  :kanka: :kanka: :evet: :evet:

erhan55

@besnumara bu arada kemalle beraberken görüşmelerden konuştunuz mu? nedir durum? bilgin varsa paylaşır mısın?