2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ngonge

Bugün yönetim İstanbul'da. Muhtemelen Ergiç, Insua, Lazar ve bilmediğimiz isim veya isimler ile son görüşme için geldiler.

Bunu İstanbul'da yapmaları da Samsun'da olursa mutlaka dikkat çekecek olmasıydı sanırım.

Bu gece yada yarın bence transfer haberi duyulur.

Lusage

Telenovela "Banelinho"
Banel Nicolita nu stie momentan unde o sa joace sezonul viitor. Dupa Samsunspor si Nancy, nemtii de la Frankfurt au intrat in cursa pentru mijlocasul din Ghencea.
Stresat. Banel Nicolita isi doreste de trei ani sa plece intr-un campionat mai puternic, insa de fiecare data transferul a picat in ultimul moment
Nicolita pare blestemat in perioada de mercato de vara. In fiecare an, fotbalistul este aproape de un trasfer in strainatate, dar de fiecare data ramane la Steaua. Zilele acestea a fost agitatie in cantonamentul din Austria al stelistilor, Banel fiind subiectul principal. Mijlocasul de 26 de ani a fost la un pas de a semna cu Samsunspor. Turcii oferau 600.000 de euro in schimbul fotbalistului, iar internationalul roman ar fi primit un salariu de 300.000 pe an. Totul a picat insa dupa ce francezii de la Nancy au facut o oferta si mai buna pentru Nicolita. Un milion de euro Stelei si 400.000 salariu anual pentru Banel. Desi discutiile sunt avansate, stelistul ar putea ajunge insa in Germania.
Eintracht Frankfurt doreste sa-si faca o echipa puternica pentru a promova din nou in prima liga, iar Nicolita se afla in capul listei de transferuri. Cu toate ca fotbalistul este curtat de trei echipe din Europa, colegii sai au facut deja un pariu: Banel va juca si in sezonul viitor tot in Ghencea.

Kaynak : http://www1.cancan.ro/sport/fotbal-intern/telenovela-banelinho-170154.html

Sanırım Nancy, E. Frankfurt ve bizim aramızda seçim yapacağını söylüyor.

sadece55

Mehmet abi kitapla baskı yapıyor sanırım topçulara :)

ngonge

İŞTE BOMBALAR

Güncelleme:
Samsunspor yabancı futbolcu transferinde Banel Licolita, Federico İnsua, Pal Lazar ve Vilmos Vanczak'a önümüzdeki günlerde imza attıracak

Samsunspor, Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in istediği futbolcularla el sıkıştı. Kırmızı-Beyazlılar Macaristan ligi şampiyonu Videoton takımının defans oyuncusu 23 yaşındaki Pal Lazar, İsviçre'nin Sion takımına 2007 yılında transfer olan başarılı Macar defans oyuncusu Vilmos Vanczak, Bursaspor'da geçtiğimiz sezonda bekleneni veremeyen Federico İnsua ve Romanya'nın Liga 1 ekiplerinden Steaua Bükreş'te forma giyen Nicolita orta saha oyuncusu Banel Nicolita ile her konuda el sıkıştı. Yabancı futbolcu traferini bu 4 isimle noktalayacak olan Samsunspor'un önümüzdeki günlerde de imzaları attıracağı öğrenildi. Kırmızı-Beyazlılar Pal Lazar için 600 bin euro, Nicolita için ise 700 bin euro bonservis ücreti ödeyecek.

Bu haber doğru mu Arena'da çıktı yeni sanırım?

Ayberk

holigan5565

MeL_55

Alıntı yapılan: yirmiuc - 23 Haziran 2011, 20:54:49
Haberde samsuni'den bahsedilmiş :)

Bu haberde googleye göre şunlar yazıyor.

Daha önce de bildirildiği gibi, Samsunspor geçen hafta Macar ekibinine bir teklif sundu ve kabul edildi, şimdi ise müzakerelere girmeye karar verdik.

erhan55

dedikoduları derlemişler işte. aslı yok.

holigan5565

cem

insanlar neden bu kadar aceleci kamp başladıda futbolcularımı yetiştiremedik...adamlar çalışıyor,transferinden,tesisine,şirketleşmeden,stadına kadar biraz sabır...........

oguz_5528

Erkan Karabük ile anlaşmış,ayrıca bolu'nun sağ beki erdem'i de kadrosuna katmış ofansif yönü kuvvetli

sadece55

Karabük akıllı işler yapıor.Gençleri topluyor.Ama bu sene emenikeyi çok ararlar gibime geliyor

Ollivanders

23 Haziran 2011, 22:39:16 #3689 Son düzenlenme: 23 Haziran 2011, 22:43:27 Serpico55
Bugun denilene gore Vlade imza atarken 5 futbolcu ismi vermiş ve bunların alınması gerekiyor. benim sistemim için olmazsa olmazlar demiş.Bu 5 futbolcu ile anlasılmıs ama birkaç pürüz varmıs . Daha sonrasında da 3 - 4 tane Turk futbolcu alınacakmıs. İsmi bende bilmiyorum. Hocanın onem verdigi futbolcular oldugundan açıklamaktan kaçınıyor olabilirler. İnandım mı ? Bilmiyorum . İnanmak istiyorum ama hayal kırıklıgına ugramak istemiyorum. Olumsuz yazanlara da neden tepki gosteriliyor onu da anlamıyorum. Bir insan olumsuz dusunur oburu dusunmez. Hamleleri yerinde gorur. Bunun ortası yok. :)
Birde kampa bu oyuncuların gelmesini istiyormus. bir kaç gun içinde açıklanacagını soylediler. Her zamanki gibi bekliyoruz :)