2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

twitter

bu kadar zamanda tsar bombası yapılır be  :x((

Ollivanders

Tsubasayı mı alsak hayali bile güzel :) İleri uca da Kojiro Hyuga falan

Shane_Falco

Alıntı yapılan: Serpico55 - 23 Haziran 2011, 17:05:35
Tsubasayı mı alsak hayali bile güzel :) İleri uca da Kojiro Hyuga falan

Tachibana kardeşleride alalım neticede ''İkizlerden biri iyi biri kötü'' olmaz ikiside sağlam topçu çıkar :D

55_OrHaN_55

perşembeyi bekleyin diyorlardı. bekledik, 3 ün 1 ini gördük. nikolita ve erkan taşkıran hayalleri bitti.

beşnumara

Ya var ya ağzımı bi açacam şimdi gören görecek.İsim kastetmiyorum ama yeter artık daa transfer sezonunun bitmesine 1 gün mü kaldı da bu serzenşleriniz niye.Siz yeni mi samsunsporlu oldunuz da saçma sapan konuşuyosunuz?Biz neler gördük şu 6 yıl içinde yeter artık yeter! Gece yönetim samsuna 4 oyuncuyla gelse ne yazacaksınız buraya utanmadan. Murat yıldırım'a da Ahmet Şahn'e de Kemal'e de yapmadınız mı bu saçma sapan konuşmaları.Transfer yoksa susun konuşmayın saçma sapan yazıları yazmayın şu foruma.İnsanlar sizin saçma sapan yazılarınızı görmek için mi giriyor siteye.

AntZ

Biz Erkan Taşkıran'la anlaştığımızda alacaklarına karşılık bonservisini bedava alacak diye anlaştık. Sonra Buca parasını yatırınca 750 bin TL bonservis belirledi ve o zaman Erkan transferis suya düşmüştü zaten. Elbet biriyle anlaşacaktı ve bu bonservisine para ödeyen Karabük olmuş. Bence o bonservis ücreti de Erkan için fazla değildi ayrı konu. Ama o fiyata daha kaliteli yabancı da bulmuş olabilirler... Ben kaçtı gözüyle bakılan oyuncuların alternatif olduğunu ve daha iyileriyle görüştüğümüze inanıyorum...

"Üzülme...! İstediğin bir şey olmuyorsa, ya daha iyisi olacağı için yada ; Gerçekten de olmaması gerektiği için olmuyordur..." [Mevlana]

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 23 Haziran 2011, 17:15:03
Tachibana kardeşleride alalım neticede ''İkizlerden biri iyi biri kötü'' olmaz ikiside sağlam topçu çıkar :D
haydi bastır nankatsu:):/:)

55.hakan

Transfer edilecek adam mutlaka bulunur.Önemli olan papazları alacak hale gelmesinler.Yetenekli ve yaşı başını almamış oyuncuları bulsunlar da...

ibo055

transfer diye diye kimlerin isimleri geldi geçti artık yeter yaw
zaten samsunun yerel gazeteleri yalan yanlış yazıyor internette samsunspor yazan bir isim buluyor yazıyor  birazdaha bekleyinde  bakalım transfer sezonu bitmedi daha  :--*

cem 55

fatih evet transfer sezonunun bitmesine 1 gün kalmadı ama bu gizlilik saklılık niye bizim de yaşımız allaha şükür 30 un üzerinde en az 20 transfer sezonu gördük ama böylesini ilk defa görüyorum sanki devlet kurtarılacak sanki transferleri mit yapacak hiçbi açıklama yok anca 4 adamla görüşüyoruz tek laf bu adamların yönetime gelecegi 2 ay önceden belli hadi 1 ayı hoca meselesi yüzünden boş geçirdik diyelim senin para sıkıntın yoksa listendeki adamlarla ortak noktada bulusup transferi gerçekleştirirsin yada bu adamla ilgilendik parada anlaşamadık şehri begenmedi karısını ikna edemedik dersin b planını devreye sokacaz dersin olur biter bu çok mu zor genç adamlara yönelicez diyosun o yok kemalle anlaşıcaz diyosun bi açıklama yok anlaştık mı anlasamadık mı ne oldu bilgi yok msjımın sonundada dedim insallah ben yanılırım hatamızı da kabul ederiz ama inan bunaldık her gün bi iştahla siteye gir adam akıllı bi açıklama bile olmasın insan daralıyo ahmet şahin murat yıldırım ve kemal konusunda ise sana sonuna kadar katılıyorum ki bu konudaki selzenişimi de sitede belitmiştim vefasızlık yaptıgımızı söylemiştim bu fikrim hala geçerli

AntZ

Alıntı yapılan: cem 55 - 23 Haziran 2011, 17:47:31
fatih evet transfer sezonunun bitmesine 1 gün kalmadı ama bu gizlilik saklılık niye

Nicolita transferinde ismi duyulur duyulmaz nasıl suya düştüğünü gördük hep birlikte, belki uzun zamandır uğraşılan, sona gelinmiş bir transferin ismi duyulduğunda fiyatı yükseldi ve suya düştü. Başka ne nedeni olabilir ki? Psikopat değil ki bu adamlar da...

supernatural_55

herkes istediğini yazsın tabiki ama bir düşünceyi bir kez yazalım bana göre sorun burada.geçen akşam 20 sayfaya yakın yazı okudum sırf zaman kaybı oldu benim için.bir düşünceyi şu 250 sayfada en az 20 kez tekrarlayarak yazan kişiler vardır bakılsa her sayfaya.tamam yönetim henüz transfer yapmadı ya da yaptı duyuru yapılmadı,buna tepki gösterdik ertesi gün de aynı şeyleri yazmak transfer yapmamızı sağlamıyor sonuçta.beğen tuşunu kullanalım zaten çoğu görüş aynı ya da bi müddet sessiz kalmayı deneyelim..kimsenin kimseye şu şekilde yaz demeye hakkı olmadığı gibi kimsenin birilerinin zamanını çalmaya da hakkı yok bana göre..

samsunmania

Bu takımın kapalı olan tahtası açılsın diye günlerce bilgisayar başında yattık. Artık seçenekler elimizde, iyisini arıyoruz.
Her şey güzel olacak. sabırla bekleyelim, boş yere paraları sokağa atmayalım. Elbette bildikleri bir şeyler var.

brigand

bence kampın 2.haftasına kadar süresi var yönetimin. daha öncede yazdım , süreyi de iyi kullanıp adayların en iyisini seçmeye çalışıyolar bence. he ağustosda da transfer yapar. çok sağlam bir adayı vardır.uğraşır didinir. bekler sabreder alır getirir. tabiki de herkes ayrı düşüncelere sahip. ama bu takım transfer bile yapmasa çıkar aslanlar gibi mücadelesini yapar. arkasında inanmış taraftarı olsun yeterki.

Hokkabaz

Transfer olur yada olmaz çok da umrumda değil yine biz desteğimizi sonuna kadar veririz ancak zoruma giden durumlar var.

1)ilk 5 hedef dendi sonra ilk 10a çekildi
2)Couceiro büyük ihtimal gelecek dendi Lizbondan bağını koparamayınca aceleyle Young Boys hocası getirildi
3)Bu hocamız 3-4-3 gibi bi taktikle oynayacağını söyledi hâliyle bi ton transfere ihtiyaç var bu taktiği uygulamak için yani hoca Couceironun B planı filan değildi ....
4)Son olaraka Perşembeyi bekleyin dediler.. bekle bekle yamulduk...salak yerine konduğumuzu düşünüyorum bazen