2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

fat55

Shane_Falco

Bir miktar bonservis bedeli ödenmiş sanırım.Bizim yönetim bu bonservis bedelinden ötürü vazgeçmiş olabilir.

germencisse

Erkan'dan ziyade diğer yabancılar gelsin yeter.Üstelik Erkan ayarında topçu bulunur..

s_uzunkaya

sanırım  bu seneyi ayakta durabilen bir takım halinde geçircekler. şirketleşme ve borsa ya açılımlardan sonra çok güçlü ve ses getiren bir takım oluşturcaklar. inşallah bir kaza gelmez başımıza.

germencisse

AlıntıSON DAKİKA FİYATI ARTTI

23 Haziran 2011 / 13:54

Samsunspor eski teknik direktörü Gigi Multescu'nun olumlu refaransı üzerine Steaua Bükreş'ten transfer edilmek istenen Banel Nicolita'nın fiyatındaki son dakika artışı işleri bozdu

Samsunspor'un unutulmaz teknik direktörlerinden Gigi Multescu, Kırmızı-Beyazlı ekibin transfer etmek üzere olduğu Banel Nicolita'ya kefil oldu. Sportif Direktör İsa Turan ve Altyapı Sorumlusu Mehmet Ali Çınarla görüşen Multescu, Banel Nicolita'nın Samsunspor'a çok faydasının dokunacağını, kaliteli bir oyuncu olduğunu söyledi. Bunun üzerine çalışmalarını hızlandıran yönetim, son dakikada oyuncunun fiyatında artış olması üzerine geri adım attı ve rotayı başka isimlere çevirdi

Kaynak:Denge
]

ngonge

İstediğin oyuncu ile görüşmeler uzayınca iş bozuluyor, sanırım İsa Turan-Petkoviç-Yönetim-Menejerler dörtlüsünde bürokrasi yavaş işlediği için olacak işler de bozuluyor.

twitter

deli 55

ben hala umutluyum yeni oluşumdan.şu ana kadar 1 transferimiz var ama gerisi gelecektir.adamlarda uğraşıyor zaten.umutsuzluğua kapılmaya gerek yok şu an için

Ollivanders

bıktım artık ya. Su sayfayı okumak işkence oluyor her defasında. Ne ümit kaldı ne hayal.

cem 55

bu yönetim de iyice saçmalamaya başladı sabır sabır diyoruz iyi olacak diyoruz ama sabırda bir yere kadar kongre olalı 3 hafta oldu daha sezon bitmeden yönetime gelecekleri belliydi 2 ay zaman geçti anca laf üretiyolar 3 gün sonra takım toparlanacak antremanlar başlayacak daha elde yedek olabilecek 1 oyuncu alındı  para sıkıntımız yok yıldız oyuncu alacaz diye 2 aydır açıklama yapıyolar insan bu kadar zamanda 2-3 oyuncuyla da anlaşmaz mı  benim her geçen gün bu yönetime olan güvenim azalıyo insalah yanılırım ama gidişatımız kötü

samsunluhakan

Alıntı yapılan: cem 55 - 23 Haziran 2011, 16:44:34
bu yönetim de iyice saçmalamaya başladı sabır sabır diyoruz iyi olacak diyoruz ama sabırda bir yere kadar kongre olalı 3 hafta oldu daha sezon bitmeden yönetime gelecekleri belliydi 2 ay zaman geçti anca laf üretiyolar 3 gün sonra takım toparlanacak antremanlar başlayacak daha elde yedek olabilecek 1 oyuncu alındı  para sıkıntımız yok yıldız oyuncu alacaz diye 2 aydır açıklama yapıyolar insan bu kadar zamanda 2-3 oyuncuyla da anlaşmaz mı  benim her geçen gün bu yönetime olan güvenim azalıyo insalah yanılırım ama gidişatımız kötü

DOGRU HEMDE ÇOK DOGRU TAKIMI İLK 5 E OYNATACAKLARDI HANİ İŞİN ASLI ÖYLE DEGİLMİŞ DEMEKKİ
süper ligden gelecek parayla ne transferler yapılırdı şimdiye kadar

berusa55

55_OrHaN_55

neredeyse "transferi bitti" diyebileceğimiz nikolita işi bile yatıyor. yeter artık ya, kimse masal anlatmasın, bu yönetim basiretsiz... bir tek burak çalık transferi var, onu da bonservissiz alabilecekken altaylı yöneticinin kurnazlığıyla son anda burakla kontrat imzaladığı için bonservisiyle alıp kazık yiyoruz. ben olsaydım burak bu oyunun bir parçası olduğu için bırakın transferi, kapıdan içeri sokmazdım. trabzonsporlulara ayıp olmasın diye karşıyakalı oyuncunun peşini bırakmaları, erkan taşkıranı karabükspora kaptırmaları, dardanelsporlu 3 tane genç oyuncunun cavcav'a kaptırılması, kemalle sözleşme uzatamamaları (kemal seneye koşa koşa gidecek), daha ne olsun? sabredin, bombalar patlayacak!!!

Gökberk55

bence borçları kapatmaya çalışıyolar,şirketlerşme için.bundan dolayı adam gibi transfer yapmıcaklar,adamlar kendi işlerine bakıcaklar tutarsa şirkete devam tutmazsa kayyum.bunların işi ticaret Samsunspor değil.böyle halka açık klüplerde güzel para aklanır bilirmisiniz   al_sana

Stoper

Alıntı yapılan: berusa55 - 23 Haziran 2011, 16:48:35
Andre Moritz de MIY'de haberi var.

Doğrudur. Şimdi kendisi şöyle birşey yazmış

Alıntıandremoritz19
Kayserispora ve taraftara gecen sezon icin cok tesekur edyorum! Size hayirli sezon olsun!

Alıntıandremoritz19
Mersin idman yurdu'ya iki sene anlastik simdi! Umarim her sey iyi gecicek burda :) yeni evim Mersin :)

Bekliyoruz bizim yönetimin bombalarını ..