2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

King1965

banel nicolita yalan olcak galiba :S NANCY ile Eintracht Frankfurt da oyuncuyu istiyor fiyatı yukselttıler

samsunluhakan

ben dedim ama imza atılmadan inanmam diye geçmiş yönetim olsaydı transfer bitmişti şimdiye kadar

isyan

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 23 Haziran 2011, 09:17:00
ben dedim ama imza atılmadan inanmam diye geçmiş yönetim olsaydı transfer bitmişti şimdiye kadar
Emin'misin ?

fındık

Alıntı yapılan: King1965 - 23 Haziran 2011, 08:54:21
banel nicolita yalan olcak galiba :S NANCY ile Eintracht Frankfurt da oyuncuyu istiyor fiyatı yukselttıler

Frankfurt küme düştü oraya gitmez diye düşünüyorum

Dartagnan

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 23 Haziran 2011, 09:17:00

gecmıs yonetım olsaydı transfer hıc  baslamadan bıterdı dert etme .

samsunluhakan

Alıntı yapılan: Dartagnan - 23 Haziran 2011, 09:29:21
gecmıs yonetım olsaydı transfer hıc  baslamadan bıterdı dert etme .

tamam bende biliyorum belki adam gibi transfer yapamazlardı ama hiç yoktan şimdiye kalmazdı tam kadro topbaşı yapardık millet çoktan topbaşı yaptı biz hala transfer yapmaya çalışıyoruz ya olacak işmi bu?

isyan

Adam gibi transfer yapmadanmi sezona girelim ? yoksa biraz sabredip Adam gibi transferler ile mi ?
Yorum'undaki mantigi anlamadim  :o

AntZ

Ne çabuk unuttunuz senelerdir transferin son gününe kadar bir tek transfer yapamadığımızı? Daha Nicolita'yla yönetimin ilgilendiği kesin bile değil, ya da tam tersi kesin anlaşmış bile olabilirler ama biz yine hiçbir şey bilmeden başladık yönetimi suçlamaya.

Topbaşı yapanlar Şampiyonlar Ligi, Uefa'ya katılacak takımlar, sen de onlarla mı başlayacaksın çalışmaya?

King1965

perşembeyi bekleyin demişlerdi bekledik bakalım..

fındık

perşembe perişanlıktır  :D bugün bişey beklemeyelim

ngonge

Bakarsanız Nicolita ile ilgili Samsunspor haberleri ayın 21'inde, Nancy haberleri ise 22'sinde.

Samsun için 700bin EU bonservis, 300bin EU oyuncuya verileceği yazıyor.

Nancy için ise 1milyon EU kulübe, 400bin EU oyuncuya gideceği yazıyor. Haberlerde oyuncunun daha iyi teklifi olan Nancy'e gideceği yazıyor.

Bana kalırsa bu Steaua'nun oyunu, haberi çıkartan da onlar, muhtemel ki fiyat yükseltmeye çalışıyorlar.

hakan55

O perşembe bu perşembe değildir.. :o

Shane_Falco

Alıntı yapılan: isa55 - 23 Haziran 2011, 00:40:06
ergiç işimize yarayabilir ama insua sıradan bir oyuncu. yani yandan alıyor diğer yana atıyor, ordan alıyor geriye veriyor. bunun biraz daha basitini turgay da yapmaya çalışıyordu. madem adam alacağız bize dikine hızlı oynayacak adam lazım

Abi tamam hane beğenmiyor olabilirsinde.Adamı bari Turgay ile kıyaslama yahu bu haksızlığı kimseye yapma :)

samsunluhakan

Topbaşı yapanlar Şampiyonlar Ligi, Uefa'ya katılacak takımlar, sen de onlarla mı başlayacaksın çalışmaya?

manisa uefayamı katılıyor yoksa

YaSeF55