2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

CurvaSs

kaldı 1 saat 15 dakika.. sonrasında perşembe gününe giriyoruz, direkt imza beklerim. kimse kusura bakmasın.

cembaba

Ne lan o doğum günü mü kutluyoruz. 00.01'de direk imza beklerim falan :D :P ??? :x(( :kanka:

Turuncu

22 Haziran 2011, 23:23:20 #3572 Son düzenlenme: 22 Haziran 2011, 23:39:06 AntZ
Yönetim Kurulumuz 3'üncü toplantısını yaptı

Kulübümüzün olağan haftalık Yönetim Kurulu toplantısının 3'üncüsü yapıldı. Nuri Asan Tesisleri'ndeki kulüp binamızda saat 18.00'de başlayan ve 21.00'de sona eren  toplantı da gündemdeki konular ele alındı.

Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz,  toplantının ardından bir açıklama yaptı. Başkanımız, toplantıda Samsun 19 Mayıs Stadı'nın Süper Lig kriterlerine uygun hale getirilmesi için iyileştirme kararı alındığını ve bu yönde çalışmaların da sürdüğünü söyledi.

Toplantıda  transfer konusuna da değinildiğini ifade eden Kulüp Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, 3 veya 4 tane yabancı futbolcu transfer edilmesi için çalışmaların sürdürüldüğünü söyledi ve "Bu yöndeki görüşmelerimizi noktalamak için Futbol Şube sorumlumuz Suat Çakır ve Muhasip Üyemiz Mehmet Cahit Kaya ile birlikte bu akşam İstanbul'a gidiyoruz" dedi.

www.samsunspor.org.tr

KareAs55

holigan5565

ahmetsefa55

KareAs55

Alıntı yapılan: Umut - 22 Haziran 2011, 23:31:25
Pal Lazar bana kamp ne zaman başlıyor diye sordu ? Cevapladım. Haberlerde senin anlaştığın söyleniyor doğru mudur diye sordum. Bilmiyorum diye kaçamak bir cevap verdi. Bu adam gelecek gibi bence. Ayrıca dedim geldiğinde belki de havaalanına geliriz diye, ben cristiano ronaldo değilim ki neden diye soruyor.  :D

Adamı çokda şişirmemek lazım şimdi böyle konuşuyoruz kendini yıldız falan zanneder çok para isteyebilir futbolcu milletine belli olmaz.  ;)

samsunmania

@umut,
Pal LAzar Samsun'a gelirken free shoptan bi karton sigara getirebilir mi? Parasını havaalanında veririm. ;D ;D

erhan55

önce bomba transfer dediler. sonra yerli yabancı 13-14 oyuncu dediler sonra 8-9 dediler sonra 6 yabancı dediler şimdi de 3 ya da 4 yabancı diyorlar :D haberler BOMBA.  >:(  ya gazeteler komedi ya da yönetimin demeçleri

lucarelli

13-14 oyuncu almak çok mantıksız bir şey. Geçen sene hem Buca hem de Konya o kadar adam aldı. Gazetelere pek itibar etmemek lazım.

AntZ

22 Haziran 2011, 23:44:54 #3580 Son düzenlenme: 22 Haziran 2011, 23:48:52 AntZ
Alıntı yapılan: Umut - 22 Haziran 2011, 23:37:47
Adam çok mütevazı.  Ben sadece samsunu anlatıyorum ona.  :D

Çokta övme, yerine daha iyisini alırlarsa yıkılmasın adam  :D

Görüşme halinde olduğumuz 13-14 futbolcu var dediler, 5-6 yabancı almak için sadece 5-6 yabancıyla görüşecek değillerya  :)
Ayrıca bu 3-4 yabancı muhtemelen yönetimin yapacağı transferler, 2 tane de hocanın istediği transfer olacak eder 5-6 yabancı + Zenke, yeter ;)

samsunmania

Abdülaziz el yamani
Mustapha N' Guroswa
Cianni Özgür
Serdaridis Boydakis,
Moussa buyukarra,
............
Bunlar da ilişiğini kestiğimiz yabancı futbolcularımız.
Futbola yabancı olanlardan. ;D ;D

Velhasıl gereken takviyeler er geç yapılacaktır. Şu an ismi geçen adamlar harika. Moral bozmak yok.

fanatik

23 Haziran 2011, 00:16:13 #3582 Son düzenlenme: 23 Haziran 2011, 00:32:34 AntZ
Banel Nicolita Samsunspor'da Roman Tv Kanalı AÇıkladı işte linki

http://www.facebook.com/video/video.php?v=207805242596261#w400-h300

mehmet yılmaz

Kimsenin birşey açıkladığı yok  >:(
Samsunspor'un istediği belirtiliyor sadece

google'a banel nicolita samsunspor yazın ikinci link...

edmontdante

Özbekistan U-17 takımından 2-3 oyuncu alsınlar işte ileri uç oyuncuları gayet iyi EUROSPORT gösteriyor