2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55.hakan

Adam süper ama artık gazetelerin de haber kaynağını yazmaları gerekir.Sıkıp sıkmadıklarını anlarız hiç olmazsa

deriaKR

bu cikoltaa insallah luca konstantin gibi cikar yrimd evrede 10 gol atmisdi sonra tüymusdu

oguz_5528

Arkadaşlar Nikolita'nın nancy'e gitme ihtimali 0,adama anti-ırkçılığının büyükelçisi diyorlar,kesin gözüyle bakıyorum.Egidio Arevalo'da çok iyi topçu,ilk görüşte anlaşılabilen bi yeteneğe sahip ama alınması çok çok zor

samsunluhakan

imzalar atılsa artık bıktık usandık hadi imzaları atın artık sabırsızlıkla bekliyoruz

özkan

holigan5565

ahmetsefa55

22 Haziran 2011, 21:08:43 #3562 Son düzenlenme: 22 Haziran 2011, 21:22:00 ahmetsefa55
brezilya da ki de serie A   :D

özkan

2011 perşembe demedilermi ?  :deli:

erhan55

22 Haziran 2011, 21:10:07 #3564 Son düzenlenme: 22 Haziran 2011, 21:17:55 erhan55
Alıntı yapılan: oguz_5528 - 22 Haziran 2011, 20:51:05
Arkadaşlar Nikolita'nın nancy'e gitme ihtimali 0,adama anti-ırkçılığının büyükelçisi diyorlar,kesin gözüyle bakıyorum.Egidio Arevalo'da çok iyi topçu,ilk görüşte anlaşılabilen bi yeteneğe sahip ama alınması çok çok zor

transfermarkt 'da ikisini de aynı mevkide gösteriyor ancak egidio orta saha ortasında da oynuyor gösteriyor. ayrıca imkansız gibi de değil 3milyon avro bonservisi gözüküyor ve 29 yaşında. artık milan ya da real madridde oynamayı hedeflemiyordur herhalde. parayı iyi verirsek gelir bence . ama ben bu haberleri pek inandırıcı bulmadım. imzayı görene kadar da kendimizi yormayalım. zaten herhalde 3-5 gün içerisinde isimler ortaya çıkar. ÇIKMALI.

holigan5565

bundan sonra perşembeler en sevdiğim gün

SSKLA

holigan5565

gidenlerin arasında neden izzetin adı yok yoksa o kalacak mı

ChucKeR

Arevalo denen adamı dünya kupasında ciddi ciddi izledim. gerçekten fiziği çok iyi tarzıda bayağı sert. anlayacağınız samsuna bi Gattuso geliyor. gerçi pek hoşlanmadım zaman zaman sadistleşen sertliği ve pas oranının düşüklüğünden dolayı ama o oran türkiye standartlarında ortalamanın üstünde onu da düşünmek lazım.
Ergiç denen adamı beğenmeyen arkadaşlara da teesüflerimi sunuyorum. geçen sene buca takım olamadıysa o tür oyuncu eksikliğinden dolayı olamadı. Kenan abi olur ama bi beyin olamaz. Ergiç her ewe lazım o ewin bizim yuvamız olması bence şanstır.
Nicolita denen adamdan santrafor olarak bişi beklememek lazım kenarlardan akacak süratli bi tarzı var. Turgut Doğanı hatırlayalım onun daha süratli ve esneği diyelim.
Stoper transferini hoca yapacak ve Kemalin yanına topu oyuna sokan biri olacaktır bu. bu yönden de içim rahat.
Eksikler var tabi daha henüz beklerimiz yeterlli değil alternatif orta saha ıyuncuları da lazım fakat iyi şeyler oluyor bunları görmek lazım.

erhan55

bugun haberturk sitesinde halil altıntop için sabah eşiyle eskişehirde, eskişehir başkanı anlaştıklarını yarın imza atacaklarını söyledi trabzondan bir yönetici de bir zamanlar ilgilendik ama şimdi eskişehirle anlaşabilir diye haber vardı az önce de flaş haber olarak sadri şener açıklama yaptı halil ile ön protokol imzalandı yarın eşiyle imzaya gelecek diye belirtti. işte gazetelerden gelen haber bu kadar. o yüzden tüm isimler yabancı basında da çıkmış olsa imzaya gelene kadar beklemek lazım.. sonra hayal kırıklığı ya da daha büyük sevinçler olabilir.