2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

isyan

yarim sene önce 3 Milyon dollara transfer olmus, düsük bir ücrete satmazlar galiba  :-\

KareAs55

Yarın açıklanacak dediler bekleyip görelim bakalım  :)

Shane_Falco

Alıntı yapılan: hakanelgun - 22 Haziran 2011, 17:44:20
Ayrılanlar Agbetu hariç doğru karar.Ancak Hakan Koçarslan niye yok içlerinde onu anlamadım.

Mazbatasını yeni takdı dokunulmazlığı var herhalde :D

samsunluhakan

yarını sabırsızlıkla bekliyorum

germencisse

10 Ocak 2011 tarihli haber

AlıntıF.Bahçe'nin gözdesi Arevalo Rios

Dünya Kupası'nda Uruguay formasıyla iyi bir performans gösteren Arevalo Rios'a F.Bahçe'nin talip olduğu ortaya çıktı. Uruguay'ın Ovacion gazetesine konuşan Rios, Sevilla'nın da kendisine teklif yaptığını fakat Türkiye'de oynayan herkesin tahmin...

Dünya Kupası'nda Uruguay formasıyla iyi bir performans gösteren Arevalo Rios'a F.Bahçe'nin talip olduğu ortaya çıktı. Uruguay'ın Ovacion gazetesine konuşan Rios, Sevilla'nın da kendisine teklif yaptığını fakat Türkiye'de oynayan herkesin tahmin edebileceği yakın bir dostu sayesinde yolunun Türkiye'den geçeceğini söyledi. Meksika'nın Monterrey takımında forma giyen 29 yaşındaki ön libero, Türkiye'den ikinci bir takımın daha peşinde olduğunu ama tercihinin dostuyla aynı takımda oynamak olduğunu belirtti. Rios, İspanya'da oynamanan kendisinin gururlandıracağını ama Türkiye'den gelen teklifin maddi olarak, Sevilla'nın teklifinden daha gıcırtılı olduğunu belirtti
.
Kaynak:Fotomaç

ahmetsefa55

konyaspordan Ali Dere'yi alın gözünüzü seveyim.92 doğumlu sol kanat.u18 milli takımında banko oynuyo.bonsvervisi elinde.fiziği çok iyi.yok mudur bu ismi yönetime tavsiye edecek birileri  :(

AntZ

22 Haziran 2011, 19:18:11 #3546 Son düzenlenme: 22 Haziran 2011, 19:28:51 AntZ
Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 22 Haziran 2011, 19:04:32
konyaspordan Ali Dere'yi alın gözünüzü seveyim.92 doğumlu sol kanat.u18 milli takımında banko oynuyo.bonsvervisi elinde.fiziği çok iyi.yok mudur bu ismi yönetime tavsiye edecek birileri  :(

Konya transfer yapamadığı için hiçbir oyuncusunu bırakmama kararı aldı. Çok iyi bir para teklif edilmedikçe satacaklarını sanmam.
Ayrıca bonservisi elinde değil, 2016 ya kadar sözleşmesi var.

samsunmania

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: AntZ - 22 Haziran 2011, 19:18:11
Konya transfer yapamadığı için hiçbir oyuncusunu bırakmama kararı aldı. Çok iyi bir para teklif edilmedikçe satacaklarını sanmam.
Ayrıca bonservisi elinde değil, 2016 ya kadar sözleşmesi var.
evet ocak ayında uzatmıslar  :( bızımkıler kemalınkını uzatmayı akıl edememıslerdı  :x(( :kafa:

GurbetciFanatik

Slm simdi hasteneden ciktim , 48 saatde neler olmus diye bi bakim dedim ve yanilmiyorsam 4 yabanci forvetle anlasmaya az kalmis diye duydum.
Dogrumudur ?
hele Su Rumen golcü Nicolta.

jean

gemis olsun vala gazeteler oyle yaziyor ins birseyler olur artik

CurvaSs

Alıntı yapılan: GurbetciFanatik - 22 Haziran 2011, 19:44:04
Slm simdi hasteneden ciktim , 48 saatde neler olmus diye bi bakim dedim ve yanilmiyorsam 4 yabanci forvetle anlasmaya az kalmis diye duydum.
Dogrumudur ?
hele Su Rumen golcü Nicolta.

4 tane yabancı forvet değildir, 4 tane yabancı oyuncudur. 4 tane forveti n'apalım. :) nicolita büyük ihtimal ama nancy de araya girmiş.

not: geçmiş olsun...

GurbetciFanatik

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 22 Haziran 2011, 19:46:48
4 tane yabancı forvet değildir, 4 tane yabancı oyuncudur. 4 tane forveti n'apalım. :) nicolita büyük ihtimal ama nancy de araya girmiş.

ay yanlis yazmisim ne forveti kusura bakmayin o kadar igne yemisimki :kafa: kafa halen yerinde degil.
Insallah hepsi dogru cikarda bizde biraz rahatlariz

King1965

Arevalo Rios Gelirse artık ben bu yönetimin elinden öperim arkadaş o adamı getireemz bizimkiler .. Ama gelirse sırf elini operım o baskanın :)