2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

AntZ

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 22 Haziran 2011, 17:35:50
çakma adres olmasın ben bu twitterdan anlamıyorum ama siz daha iyi bilirsiniz

Hepsi eyvallahta ilk mesajın 55 olmasın acemi üçkağıtçı  :D

55.hakan

Ayrılanlar Agbetu hariç doğru karar.Ancak Hakan Koçarslan niye yok içlerinde onu anlamadım.

erhan55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 22 Haziran 2011, 17:25:28
Önceki sayfalara bakamadım daha önce yazılmışmı bilmiyorum ama ergiç '55 Samsunspor' diye bi twit atmış.

http://twitter.com/#!/ErgicIvan

linki kopyalayıp yapıştırınca açıyor.

çakmanın önde geleni. adam bugüne kadar 5 tane mi twit atmıs. bakın şu şansa hepsi de samsunspor ile transferi ile alakalı. ya ne çocuk insanlar var. nelerle uğraşıyorlar.

oguz_5528

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 22 Haziran 2011, 17:38:07
bende anlamıyorum ama çakma da olabilir takipçi sayısı 0 olarak görünüyor daha fazla olması gerekir diye düşünüyorum ama belli de olmaz

çakma bence 1 tane takipçisi mi olur hiç  ;D

**KaR6**

adam 50 dakika önce açmış hesabı.. maşallah, atlatma konusunda çok hızlı taraftarımız..

ergic'i yazılanlardan biraz tanıdıysam twitter falan kullanacak bi adama benzemiyo zaten pek :)

oguz_5528

Bu ajansspor niye atilla yıldırım'ı bize itelemeye çalışıyor hep biizm haberler arasında adam sivas'a imza atı bize ne  ;D

AntZ

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 22 Haziran 2011, 17:50:23
Bu ajansspor niye atilla yıldırım'ı bize itelemeye çalışıyor hep biizm haberler arasında adam sivas'a imza atı bize ne  ;D

Haber eklerken Samsunspor ve Sivasspor alt alta olduğu için yanlışlıkla seçiyorlardır  ;)

ugrass

isyan

cembaba

Suat Çakır'ın açıklamalarını okudum. Hayırlısı olsun. Sakin sakin beklemeye devam. O kadar insanın kongrede boş konuşmayacağını zaten tahmin ediyordum. Bunlardan önemlisi inşallah aşı tutar ve bizlere faydaları dokunur. Tekrardan camiamıza hayırlı olsun

jean

netkulis te uruguayli aldik yazyor luganonun milli takimdan arkadasiymis arevala rios bu nasil habercilik anlamiyorum baslik falanci samsunspor diyee yaziyo sonra okuyunca gorusmerde son yaklasildi cok yakinn gibi ifadelr kullaniliyo artik imza gorelim mumkunse

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: jean - 22 Haziran 2011, 18:46:23
netkulis te uruguayli aldik yazyor luganonun milli takimdan arkadasiymis arevala rios bu nasil habercilik anlamiyorum baslik falanci samsunspor diyee yaziyo sonra okuyunca gorusmerde son yaklasildi cok yakinn gibi ifadelr kullaniliyo artik imza gorelim mumkunse
Arevalo Rios - MIDFIELD DEFENSIVE - Peñarol (URU)

germencisse

Alıntı yapılan: jean - 22 Haziran 2011, 18:46:23

Aman kalbimize indirme  ???  Rios transferi bombaların bombası olur..

Fenerbahçenin dahi gündemindeydi o transferin ihtimali düşük ancak..

jean

valla anlasildi yaziyor bakalim ne kadar dogru

TeRMeLee

Arevalo Rios tamam
Samsunspor dünya yıldızını getiriyor. Kırmızı-Beyazlılar, Fenerbahçeli Lugano'nun milli takımdan arkadaşı Arevalo Rios ile her konuda anlaştı

29 Yaşında ön libero
Samsunspor yabancı oyuncu transferinde gaza bastı.Kırmızı-Beyazlılar Macar Pal Lazar'dan sonra Fenerbahçeli Lugano'nun milli takımdan arkadaşı olan 29 yaşındaki orta saha ve ön liberoda oynayan Arevalo Rios ile her konuda anlaştı.Şu anda Seri A ligi'nde Botofaogo takımında forma giyen Arevalo Rios'un önümüzdeki günlerde Samsun'da olacağı öğrenildi. 

Netkulis