2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

hadi gelsin artık şu transferler bekle bekle lig başlıyacak adamlar sezonu açtı biz hala transfer geldi gelecek diyoruz

hacettepeli

"4 oyuncu yolda"
Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Samsunspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu ve Asbaşkanı Suat Çakır, ''Yabancı transfer konusunda 4 oyuncu ile son aşamaya geldik'' dedi.

Çakır, AA muhabirine yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarını yönetim olarak tüm hassasiyeti ile sürdürdüklerini belirtti.

Samsunspor'a orta saha, forvet, stoper ve sol mevkiye oyuncu takviyeleri yapacaklarını söyleyen Çakır, bugüne kadar biri dış transfer olmak üzere 6 futbolcu ile anlaşmaya vardıklarını bildirdi.

Çakır, şunları söyledi:
''Şuana kadar iç transferde Ahmet Şahin, Simon Terwase Zenke, Murat Yıldırım, Ersin Veli, Kemal Tokak ile yolumuza devam edeceğiz. Dış transferde ise Altay'dan Burak Çalık ile 3 yıllık anlaşma sağladık. Bu oyuncularımızın takımımıza güç katacağına ve Samsunspor için faydalı olacağına inancımız sonsuz. Yabancı transfer konusunda ise 4 ile son aşamaya geldik. Yabancı transferlerimizi gerçekleştirdikten sonra takımımıza yerli 2 yada 3 oyuncu daha dahil edeceğiz. Samsunspor'un geleceği için yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Takımımızı Spor Toto Süper Lig'de söz sahibi bir takım yapmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.''

Samsunspor'un 26 Haziran'da toplanacağına işaret Çakır, 4 Haziran'da Bolu'da Koru Otel'de kamp çalışmalarına başlayacaklarını vurguladı.

Bolu kampının ardından Samsunspor'un 14 Haziran'da yurt dışı kampı için Hollanda'ya gideceğini belirten Çakır, ''Takımımızı kamp döneminde hocamız Vladimir Petkoviç nezaretinde Spor Toto Süper Lig'e en iyi şekilde hazırlayacağız. Kamp döneminde hocamız Vladimir Petkoviç'in isteği doğrultusunda son yabancı transfer hakkımızı da kullanacağız'' dedi.

Çakır, taraftardan Samsunspor yönetimine her zaman olduğu gibi şimdi de güvenmelerini isteyerek, ''Samsun halkı ve Samsunspor taraftarı bize inansın ve güvensin yönetim olarak çalışmalarımıza devam ederek takımımızı en güzel yerlere taşıyacağız'' ifadesini kullandı.

www.ligtv.com.tr

Lusage

Alıntı yapılan: dakota55 - 22 Haziran 2011, 16:53:58
Samsunspor'a orta saha, forvet, stoper ve sol mevkiye oyuncu takviyeleri yapacaklarını söyleyen Çakır, bugüne kadar biri dış transfer olmak üzere 6 futbolcu ile anlaşmaya vardıklarını bildirdi.

Hani nerede imza? Hepsine aynı anda imza attırınca Grup İndirimi mi yapıyorlar?

maço

transferlerden sonra kombineleri açıklayacaklar sanırım.

biz görevimizi yaptık taraftarda yapsın hesabına bindirecekler galiba

fındık

yalnız nicolita bizim karakolda bilgisayarda baktığımız kişilerden birine benzio :D

FaTiH_HaN

22 Haziran 2011, 17:25:28 #3515 Son düzenlenme: 22 Haziran 2011, 17:32:35 fatih_han55
Önceki sayfalara bakamadım daha önce yazılmışmı bilmiyorum ama ergiç '55 Samsunspor' diye bi twit atmış.

http://twitter.com/#!/ErgicIvan

linki kopyalayıp yapıştırınca açıyor.

Gökberk55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 22 Haziran 2011, 17:25:28
Önceki sayfalara bakamadım daha önce yazılmışmı bilmiyorum ama ergiç '55 Samsunspor' diye bi twit atmış.

http://twitter.com/#!/ErgicIvan

linki kopyalayıp yapıştırınca açıyor.

çakma adres olmasın ben bu twitterdan anlamıyorum ama siz daha iyi bilirsiniz

KareAs55

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 22 Haziran 2011, 17:35:50
çakma adres olmasın ben bu twitterdan anlamıyorum ama siz daha iyi bilirsiniz

bende anlamıyorum ama çakma da olabilir takipçi sayısı 0 olarak görünüyor daha fazla olması gerekir diye düşünüyorum ama belli de olmaz

KareAs55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 22 Haziran 2011, 17:38:07
bende anlamıyorum ama çakma da olabilir takipçi sayısı 0 olarak görünüyor daha fazla olması gerekir diye düşünüyorum ama belli de olmaz

Fakedir abi bu yeni açılmış hesap sanırsam

Gökberk55

adam nerden bilsin galip öztürkü,bizim apaçi gençlikten biri açmıştır :D

Turuncu

9 Futbolcu ile Yollarımız Ayrıldı

Samsunspor Futbol Takımımızda sözleşmesi sona eren Akeem  Agbetu, Abdülaziz Solmaz,  Alparslan  Kartal 'ın yanı sıra  Can Özgür, Musa Büyük, Oğuz Üstünel, Serkan Boydak,  Emrullah Şalk ve Mustafa Gürel ile yollarımız ayrılmıştır.  Bu futbolcularımıza, Samsunspor takımımıza yaptığı katkılarından dolayı teşekkür ediyoruz.

www.samsunspor.org.tr

maço

Hiç bir isme karşı çıkılmaz sanırım

Shane_Falco

KareAs55

Sakatlığı süren Can Özgür antrenmana katılmadı.   :oyun:  :deli:  :holey: