2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

sosaka

ezbere haber yapıyorlar
banel nicolita yı ortasahadan forvete aldılar
bu senenin gol kralı haberlerini de duyarsak şaşmayın

Akyol

cany

Akyol

Sabrın sonu selamettir başa gelen çekilir  :)

Gökberk55

ben korkuyorum şuan araya başka takımlar girecek diye özellikle mordudan ufukta yapmışlardı al_sana

oguz_5528

oguz_5528

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 22 Haziran 2011, 15:44:58
ben korkuyorum şuan araya başka takımlar girecek diye özellikle mordudan ufukta yapmışlardı al_sana

Mordudan korkulur mu be kardeşim arada Nancy filan var onları düşün  ;D

twitter

valla ben lig başlamadan

4 yabancı + 3-4 tane türk ve gurbetçi oyuncu transferi diyordum

yabancılar için beklentim karşılanacak gibi, türk olarakta şu dardanelli 3 gençi alsak iyi olurdu

King1965

yönetim işi erkenden bıtırp ımzayı attısa !

ngonge

22 Haziran 2011, 15:55:51 #3505 Son düzenlenme: 22 Haziran 2011, 15:59:45 ngonge
Vanczak sol bek/stoper, Lazar sağ bek.

Sanırım ikisi de stoper oynayabiliyor, üçlü savunma düşünülüyorsa Kemal ortada olacak şekilde düşünülüyor olabilir.

Vanczak'ın alternatifi olarak düşünülen isim de sanırım Jakub Wawrzyniak. O da hem sol bek hem stoper mevkiinde oynayabiliyor.

Lusage

Alıntı
Çorumspor'un geçen sezonun en büyük kazancı olarak gösterilen milli futbolcu Sefa Akın Başıbüyük'le ilgili karar bugün verilecek.

Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında forma şansı bulan ve gösterdiği performansla milli takımın dikkatini çekerek önce U 18 ardından da U 19 milli takımında forma giyen ve Avrupa Şampiyonası'na gitmesine kesin gözüyle bakılan Sefa Akın Başıbüyük için bir çok Süper Lig takımı transfer etmek için görüşüyor.

Özellikle Samsunspor'un genç futbolcunun transfer etmek için yaptığı görüşmeler yönetim kurulu oluşmaması nedeniyle beklemeye alınmıştı. Hafta sonunda oluşan Yönetim Kurulu'nun bugün yapacağı görev dağılımının ardından genç futbolcuyla ilgili kararını vermesi bekleniyor.

Ekonomik olarak sıcak paraya ihtiyacı olan Çorumspor'da genç futbolcudan gelecek para nedeniyle yönetimin transfere sıcak baktığı bu konuda da bir fiyat belirlemesi bekleniyor.

Süper lige transfer olan bir futbolcunun kulübüne yıllık 100 bin TL yetiştirme tazminatı vermesi gerekiyor. Sefa üç yıldır Çorumspor forması giydiği için bu rakam 300 bin TL tutuyor. Bunun üzerinede Çorumspor'un isteyeceği transfer bedeli eklendiğinde kırmızı siyahlı kulübün 500 bin TL civarında bir gelir sağlaması bekleniyor.

Kaynak : TD (20.06.2011)

Ollivanders

Sefayı u17 maçında izlemiştim. Gercekten yetenkli bir oyuncu. Boyle oyuncuları takımımıza kazandırmalıyız.

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: Turuncu - 22 Haziran 2011, 13:35:37
Nicolita Samsunspor' da

Romanya' nın Liga 1 ekiplerinden Steaua Bükreş'e, Banel Nicolita için 700 bin euro bonservis bedeli veren Samsunspor başarılı oyuncunun transferini sonlandırdı.ya anlamıyorum 700 bin euro buna verene kadar agbetuyu 350 bine kapatsaydın orta saha için.:(/

TRANSFERİ DOĞRULADI
Samsunspor, Teknik Direktör Vladimir'in ısrarla istediği Milli futbolcu Banel Nicolita ile her konuda anlaştı. Romanya'nın Liga 1

ekiplerinden Steaua Bükreş'te forma giyen Nicolita orta sahada görev yapıyor. 26 yaşındaki tecrübeli futbolcu Romanya basınına yaptığı açıklamada Samsunspor ile anlaştığını söyledi.

İMZAYA GELECEK
Kırmızı-Beyazlı ekip Steaua Bükreş'e Nicolita için 700 bin euro bonservis ücreti ödeyecek. Steaua Bükreş'te 243 maça çıkan tecrübeli futbolcu 32 kez de rakip ağları havalandırdı. Milli oyuncunun kamp dönemine kadar Samsun'a gelip, kendini Kırmızı-Beyazlı renklere bağlayan imzayı atması bekleniliyor. Fatih TUTAR

ARENA
www.samsunsporluyuz.net

ChucKeR