2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

AntZ

22 Haziran 2011, 14:54:57 #3480 Son düzenlenme: 22 Haziran 2011, 14:58:38 AntZ
Tamamen varsayım üzerinden konuşuyorum;

Alınırsa Vanczak - Lazar'ın biri alınır. Bana Vanczak'la anlaşılmaya çalışıyor ve Lazar'la kesin anlaşıldı ve yedekte bekletiliyor gibi geliyor.
Yani Vanczak'la anlaşılırsa Lazar alınmaz, Vanczak'la anlaşılamazsa Lazar alınır.
İkisi birden alınırsa Kemal satılır... Çok mu komplo teorisi oldu  :o

Gökberk55

kutsal armayı üstlerinde görmeden hiçbişeye inanmam,kemalide kaçırdık sanırsam seneye yaban ellerde

Akyol

Kemal satılırsa, Antalya'dan Murat Çakır'ın Samsun'a gelme olasılığı nedir abi??

Ayberk

Alıntı yapılan: AntZ - 22 Haziran 2011, 14:54:57
Tamamen varsayım üzerinden konuşuyorum;

Alınırsa Vanczak - Lazar'ın biri alınır. Bana Vanczak'la anlaşılmaya çalışıyor ve Lazar'la kesin anlaşıldı ve yedekte bekletiliyor gibi geliyor.
Yani Vanczak'la anlaşılırsa Lazar alınmaz, Vanczak anlaşılamazsa Lazar alınır.
İkisi birden alınırsa Kemal satılır... Çok mu komplo teorisi oldu  :o

Yalnız Lazar sağ bek ;) İkisini beraber de getirebilirler. Hiç birisini de getiremeyebilirler tabi :D

AntZ

Alıntı yapılan: Akyol55 - 22 Haziran 2011, 14:58:26
Kemal satılırsa, Antalya'dan Murat Çakır'ın Samsun'a gelme olasılığı nedir abi??

Niye ki? Satılırsa parasını bana mı verecekler?  :hnk:

Akyol

Alıntı yapılan: AntZ - 22 Haziran 2011, 14:59:10
Niye ki? Satılırsa parasını bana mı verecekler?  :hnk:
Kemal'in yerine stoper olarak  ;)

AntZ

Alıntı yapılan: Ayberk - 22 Haziran 2011, 14:58:39
Yalnız Lazar sağ bek ;) İkisini beraber de getirebilirler. Hiç birisini de getiremeyebilirler tabi :D

O zaman işler değişir, benim aklımda stoper olarak kalmış  ;)

Alıntı yapılan: Akyol55 - 22 Haziran 2011, 14:59:51
Kemal'in yerine stoper olarak  ;)

Ben forvetim hacı  :peeh: 8)

eren55

Nasıl Kemal gidebilir ya?Babası falan çıktı,konuştu.Hala bitiremediler mi?Bitsin artık şu muhabbet.

AntZ

Bu da ajansspor'dan

AlıntıSamsunspor'a Rumen golcü..

Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Samsunspor Kulübü Futbol Şube Sorumlusu ve Asbaşkanı Suat Çakır, ''Yabancı transfer konusunda 4 oyuncu ile son aşamaya geldik'' dedi, Rumen basını Steaua Bükreş'in yıldızı Banel Nicolita'nın Karadeniz ekibine yakın olduğunu belirtti..

Çakır, yaptığı açıklamada, transfer çalışmalarını yönetim olarak tüm hassasiyeti ile sürdürdüklerini belirtti.

Samsunspor'a orta saha, forvet, stoper ve sol mevkiye oyuncu takviyeleri yapacaklarını söyleyen Çakır, bugüne kadar biri dış transfer olmak üzere 6 futbolcu ile anlaşmaya vardıklarını bildirdi.

Çakır, şunları söyledi:
''Şu ana kadar iç transferde Ahmet Şahin, Simon Terwase Zenke, Murat Yıldırım, Ersin Veli, Kemal Tokak ile yolumuza devam edeceğiz. Dış transferde ise Altay'dan Burak Çalık ile 3 yıllık anlaşma sağladık. Bu oyuncularımızın takımımıza güç katacağına ve Samsunspor için faydalı olacağına inancımız sonsuz. Yabancı transfer konusunda ise 4 ile son aşamaya geldik. Yabancı transferlerimizi gerçekleştirdikten sonra takımımıza yerli 2 yada 3 oyuncu daha dahil edeceğiz. Samsunspor'un geleceği için yönetim olarak elimizden geleni yapıyoruz. Takımımızı Spor Toto Süper Lig'de söz sahibi bir takım yapmak için çalışmalarımıza devam ediyoruz.''

Samsunspor'un 26 Haziran'da toplanacağına işaret Çakır, 4 Haziran'da Bolu'da Koru Otel'de kamp çalışmalarına başlayacaklarını vurguladı.

Bolu kampının ardından Samsunspor'un 14 Haziran'da yurt dışı kampı için Hollanda'ya gideceğini belirten Çakır, ''Takımımızı kamp döneminde hocamız Vladimir Petkoviç nezaretinde Spor Toto Süper Lig'e en iyi şekilde hazırlayacağız. Kamp döneminde hocamız Vladimir Petkoviç'in isteği doğrultusunda son yabancı transfer hakkımızı da kullanacağız'' dedi.

Çakır, taraftardan Samsunspor yönetimine her zaman olduğu gibi şimdi de güvenmelerini isteyerek, ''Samsun halkı ve Samsunspor taraftarı bize inansın ve güvensin yönetim olarak çalışmalarımıza devam ederek takımımızı en güzel yerlere taşıyacağız'' ifadesini kullandı.

FORVET TRANSFERİ NİCOLİTA MI OLACAK?
Yabancı forvet için girişimlerini sürdüren Samsunspor'un hedefindeki ismin, Romanya'nın köklü kulübü Steaua Bükreş'in yıldız oyuncusu Banel Nicolita olduğu belirtildi.

Rumen basınında yer alan haberlere göre; 26 yaşındaki Rumen golcü Samsunspor ile imza aşamasına geldi.

Nicolita'nın, "Benim için gitme zamanı" dediği ve en kısa zamanda Karadeniz ekibi ile sözleşme imzalayacağı kaydedildi.

kaynak: ajansspor

eren55

Romen basınına göre çoktan Samsunsporlu oldu Nicolita.

Akyol

Alıntı yapılan: AntZ - 22 Haziran 2011, 15:01:05
O zaman işler değişir, benim aklımda stoper olarak kalmış  ;)

Ben forvetim hacı  :peeh: 8)
Ertuğrul'da forvetti ama bir dönem stoper oynadı  :ok

AntZ

Alıntı yapılan: Akyol55 - 22 Haziran 2011, 15:07:48
Ertuğrul'da forvetti ama bir dönem stoper oynadı  :ok

Senede 50 golün altına düştüğüm an futbolu bırakırım, stoper oynamak bozar bizi  :peeh:

Akyol

germencisse

samsunspor_xERGİÇ TAMAM İNSUA SIRADA samsunspor_x

22 Haziran 2011 / 13:24

Burassporlu İvan Ergiç'in transferini büyük ölçüde sonlandıran Kırmızı-Beyazlı ekibin son gözdesi Arjantinli yıldız Federico İnsua. Samsunspor, yeşil beyazlı oyuncuyu ikna edebilmek için

tüm imkanlarını seferber etmiş durumda

KESENİN AĞZI AÇILACAK

Kırmızı-Beyazlı ekip, yabancı oyuncu transferinde ince eleyip sık dokuyor. Tercihini Türkiye'de oynamış Türk futbolunu tanıyan isimlerden seçmeye özen gösteren Samsunspor, Bursasporlu Federico İnsua'nın peşine düştü. Transfer komitesi, bu oyuncuyu ikna edebilmek için tüm imkanlarını seferber etti.

İVAN ERGİÇ TAMAM GİBİ

Öte yandan yine bu sezon Bursaspor forması giyen İvan Ergiç ile görüşmelerini sürdüren Kırmızı-Beyazlı ekip, bu oyuncuyla büyük ölçüde anlaşmaya vardı. Parasal konularda ufak pürüzlerin olduğu ancak bunun aşılamayacak derecede olmadığı ifade edildi. Samsunspor'un Ergiç'i Cuma günü Samsun'a davet edecek. Özgür KALANBAK 

Kaynak:Denge

AntZ

Atletico Madrid Türklere özel promosyon falan mı yapıyor acaba? Beleşse 3-5 tane de biz alalım  :hnk:

http://www.bursasporum.com/haberincele-11298-Timsahtan_Tiago_bombasi