2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Shane_Falco

Samsuna gelipte üstüne formamızı giyip sözleşmesini imzalamadığı sürece hiç bir transfere bitti demem.

Ertugrul paris55

samsunspor buyuk bir takim 5 sene dusmesine rahmen cikti bunun icin cok mutluyum

AntZ

Alıntı yapılan: Ertugrul paris55 - 22 Haziran 2011, 14:22:41
samsunspor buyuk bir takim 5 sene dusmesine rahmen cikti bunun icin cok mutluyum

İnşallah daha da mutlu eder hepimizi sevgili Ertuğrul, aramıza hoşgeldin.

Ertugrul paris55

samsunspor vs bursaspor hazirlik mac yapcaklar insallah samsun galiyep ayrilir

Akyol

Alıntı yapılan: AntZ - 22 Haziran 2011, 14:13:49
Hızlı koşan atın...  ;)
Ordu'nun, Milan'lıları, Mersin'in Nobre'i, GS'nin Forlan ve Reyes'i...
Hem madara oldular hem de bazılarının duyulduktan sonra transflerleri zorlaştı.
Yerden yere vurulan kendi yönetimimizi canı gönülden tebrik ederim  >l<

CSKA ya Zicu gitti. Karıştırıyor olmasınlar? Ya da ben karıştırıyorum.
Abi eğer bilinçli olarak gizleyebiliyorsa yönetim bende alkışlıyorum. Yalnız insanları sakinleştirecek açıklamalarda yapmıyorlar sorun orada. Bilgi kirliliği çok fazla bunun önüne geçecek tek mercii de yönetimdir.

Nicolita konusunda da bekle-gör taktiği izlenecektir. Bursa'dan İnsua ve Ergiç'te güzel transfeler olacaktır...

Ertugrul paris55

Ertugrul paris55

bigisarayi kapatiom 1 sat sonra acicam

Ayberk

Turuncu

Üç yabancı tamam gibi

Süper Lig' de iddialı bir kadro ile mücadele etmek isteyen Samsunspor, Sion'dan Vilmos Vanczak, Videoton'dan Pal Lazar ve ismi açıklanmayan bir sağ kenar oyuncusu ile büyük ölçüde anlaştı.

İMZALAR HER AN ATILABİLİR
Samsunspor yönetimi, Teknik Direktör Vladimir Petkovic'in de istediği, İsviçre'nin Sion takımında forma giyen ön libero Vilmos Vanczak'ın transferini büyük ölçüde bitirdi. Macar futbolcunun kulübüyle yapılan görüşmelerde önemli yol kat eden Kırmızı-Beyazlılar, ayrıca Macaristan Ligi takımlarından Videoton'un stoperi Pal Lazar'ın da transferinde sona geldi. İki oyuncuyu da önümüzdeki günlerde Samsun'a getirmeyi planlayan Kırmızı-Beyazlı yöneticilerin, sağ kanatta oynayan ve Teknik Direktör Vladimir Petkovic'in ısrarla istediği ancak ismi gizlenen bir yabancı futbolcuyu da renklerine bağlamaya çok yakın olduğu öğrenildi.

İÇİNİZ RAHAT OLSUN
Özel işleri nedeniyle yurt dışına giden ve dün Samsun'a gelen Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz, transferde önceliği yabancı oyunculara verdiklerini söyledi. Transferde geç kalındığına yönelik yapılan eleştirileri doğru bulmadığını belirten Başkan Yılmaz, "Biz acele edip hata yapmak istemiyoruz. Şu anda 3 yabancı oyuncuyla daha görüşmelerimiz sürüyor. İsimlerini vermek istemiyorum ama perşembe günü her şeyin netlik kazanacağını düşünüyorum" dedi.

HABER

Turuncu

Alıntı yapılan: Turuncu - 22 Haziran 2011, 14:37:33
Üç yabancı tamam gibi

Süper Lig' de iddialı bir kadro ile mücadele etmek isteyen Samsunspor, Sion'dan Vilmos Vanczak, Videoton'dan Pal Lazar ve ismi açıklanmayan bir sağ kenar oyuncusu ile büyük ölçüde anlaştı.

nicolita  :holey:

edmontdante

KareAs55

Nikolita-Vanczak-Lazar  haricinde 3 oyuncu ile dahamı görüşüyoruz yoksa Başkanın dediği 3 yabancı oyuncu bunlar mı ?

Ayberk

Denge gazetesinde de Ergiç'in cuma günü Samsun'a davet edileceği yazıyor :hnk: :hnk: :hnk:

AntZ

Alıntı yapılan: Akyol55 - 22 Haziran 2011, 14:30:37
Abi eğer bilinçli olarak gizleyebiliyorsa yönetim bende alkışlıyorum. Yalnız insanları sakinleştirecek açıklamalarda yapmıyorlar sorun orada. Bilgi kirliliği çok fazla bunun önüne geçecek tek mercii de yönetimdir.

Nicolita konusunda da bekle-gör taktiği izlenecektir. Bursa'dan İnsua ve Ergiç'te güzel transfeler olacaktır...

Sürekli çıkıp bize güvenin problem yok diyorlar, daha ne desinler   :)
İnsanları sakinleştirecek açıklamalarda yapmıyorlar diyosun da kabul edelim ki taraftarı sakinleştirecek tek açıklama isimlerin açıklanması  ;)

fındık

Alıntı yapılan: Ayberk - 22 Haziran 2011, 14:45:00
Denge gazetesinde de Ergiç'in cuma günü Samsun'a davet edileceği yazıyor :hnk: :hnk: :hnk:

Ona bakarsan denge ye göre yeni hoca 18 haziran geliyordu  :D