2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Kaya

Pal Lazar takımın toplanacağı günü bile biliyor.Bana göre bitmiş transferlerden biridir.Anlaştın mı sorusuna bir şey söylemem doğru olmaz diyorsa bir futbolcu olay bitmiştir.

Sol Açık

Nicolita ve Lazar, her ikisi de görüntülere göre falan çok iyi oyuncular. Özellikle Nicolita. Ayrıca Stancu da olsa bence tadından yenmezler.

Kim ne derse desin, geçen sezon gs'nin birkaç maçında gördüğüm kadarıyla Stancu da bayağı iyi oyuncuydu.

Ayrıca tabi bir de Romenleri severiz...  ;)

Sol Açık

Bu arada yukarıya yazmayı atlamışım, Insua'nın da çok önemli bir oyuncu olduğunu düşünüyorum.

Aslında şöyle bir toparlarsam, sanırım adı geçen herkesi beğeniyorum.  :D Şu beşli ve bir de stoperle bu sezon süper işler yaparız bence:
Insua, Ergiç, Nicolita, Stancu, Lazar.

özkan

Muhammet Ali'yi almışız,bokscu olan varya hani,sol bek için  ;)  :holey: :holey: :holey:

La yeter da artık,ne strancusu ne tabatası.

Akyol

Nicolita bence yerinde güzel bir transfer olur. 10 üzerinden 7 veririm bu adama  :ok  Goller güzel tanıdığımız bir oyuncu olursa güzel olur  :--*

germencisse

Nicolita nin gelisi 10 numara olur gozu ile bakiyoruz ama insallah geldiginde uyum sikintisi cekmez,tipki vatandasi Dica gibi..

Kendisi manisada ciddi uyum problemi yasamisti..

samsunluhakan

imza atılmadan inanmam ben bu transferlere

ngonge

Alıntı yapılan: germencisse - 22 Haziran 2011, 09:18:12
Nicolita nin gelisi 10 numara olur gozu ile bakiyoruz ama insallah geldiginde uyum sikintisi cekmez,tipki vatandasi Dica gibi..

Kendisi manisada ciddi uyum problemi yasamisti..

Dica geldiğinde adı kalmıştı sadece. Nicolita uzun süredir aynı performansı sergiliyor, sadece Steaua son 2 yılda elindeki yıldız oyuncuları yitirip vasatlaştığı için göze batmıyor.

Hele ki daha 26 yaşında, Euro 2008'den sonra almaya kalksak şu anda verdiğimiz rakamın 5-6 katına alamazdık. Ben ümitliyim ondan ama bir kanat ve takım oyuncusu, tek başına birşeyler yapmasını beklemek de hata olur.

designer_55

erken sevinmesek iyi olur; twitterden:

mishor
Emanuel Roşu
Soooo, it seems Steaua's Nicolita is not joining Samsunspor any more. Nancy have made an offer and he is tempted to chose them instead

Marius_Black Marius Dumitrescu
Prosport îl dă pe Bănel la Samsunspor, GSP la Nancy. E clar, rămâne la Steaua.

samsunluhakan

Alıntı yapılan: designer_55 - 22 Haziran 2011, 09:44:30
erken sevinmesek iyi olur; twitterden:

mishor
Emanuel Roşu
Soooo, it seems Steaua's Nicolita is not joining Samsunspor any more. Nancy have made an offer and he is tempted to chose them instead

Marius_Black Marius Dumitrescu
Prosport îl dă pe Bănel la Samsunspor, GSP la Nancy. E clar, rămâne la Steaua.

diyorumya imza atılmadan inanmam

ngonge

twitter

cezayir55

germencisse

Alıntı yapılan: ngonge - 22 Haziran 2011, 09:38:02
Dica geldiğinde adı kalmıştı sadece. Nicolita uzun süredir aynı performansı sergiliyor, sadece Steaua son 2 yılda elindeki yıldız oyuncuları yitirip vasatlaştığı için göze batmıyor.

Hele ki daha 26 yaşında, Euro 2008'den sonra almaya kalksak şu anda verdiğimiz rakamın 5-6 katına alamazdık. Ben ümitliyim ondan ama bir kanat ve takım oyuncusu, tek başına birşeyler yapmasını beklemek de hata olur.

Bizde umutluyuz ancak onun gibi ne iyi topçular geldi geçti iş isimde bitmiyor..Kalitesi tartışılmaz kumaşı belli zaten..

germencisse

22 Haziran 2011, 11:47:50 #3434 Son düzenlenme: 22 Haziran 2011, 12:02:12 germencisse
Rumenlere göre Nicolita Samsunspor'da

Samsunspor dış transfer de arayışlarını sürdürürken Romanya'da yayın yapan prosport.ro adlı sitede Samsunspor'un Steaua Bucharest takımının yıldız oyuncusu Nicolita ile anlaştığını bugün okuyucularına duyurdu.

Samsunspor'da Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in göre başlamasının ardından yönetim transfer görüşmelerine hız vermiş durumda. Romanya'da yayın yapan prosport.ro adlı spor sitesinde çıkan habere göre Samsunspor Nicolita'ya yıllık 300,000 € dan 3 yıllık sözleşme ve ayrıcada  önerdiği haberini okuyucularına servis etmiş.

Kaynak:anadolusporajans.com

Super Gol Banel Nicolita