2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

erhan55

Alıntı yapılan: Umut - 22 Haziran 2011, 00:29:33
Facebookdaki sayfa da paylaştı videoyu ilk transferimiz Nicolita yazdı. Kesin doğru mu ki

Bence buradan aldılar haberi. o kadar roman sitesinden haber çeviri vs görünce kesin dedi paylaştı oranın admini. oradaki adminlerden biri aramızda. kimse çıksın o bakalım  :D

CurvaSs

Alıntı yapılan: red_white - 22 Haziran 2011, 00:29:21
arkadaşlar borsada yer yerinden oynamasın diye gece açıklıyorlar  :rulet:

facebook sayfası yayınlamış ama fenerlilerin 2-2 diyip timsaha girdiği muahbbete dönmeyelim. ya da gese'lilerin 3 bomba transfer diyip, sevindikten sonra sadece çek adamı almaları gibi olmayalım. :D :D heytt iyi adam nicolita

brigand

hiç birşey resmi değil. umarım gerçekleşir.

Kaya

Galatasaray-STEAUA 2-2 + Programul Stelei in gr F

2.golün sahibi Nicolita.Bu maçta gs durduramamıştı çok net hatırlıyorum.Keşke böyle bir açık oyuncumuz olsa demiştim.Nasip olacak sanırım...

AntZ

Menejer oyunu gibi geliyor banada nedense. Stancu ile Nikolita'nın menejerleri aynı. İkisini birden bize yamamaya çalışıyorlar sanki.

CurvaSs

Alıntı yapılan: AntZ - 22 Haziran 2011, 00:36:05
Menejer oyunu gibi geliyor banada nedense. Stancu ile Nikolita'nın menejerleri aynı. İkisini birden bize yamamaya çalışıyorlar sanki.

abi ikisi de iyi topçu, stancu da iyi topçu öyle deme.

ali ihsan

Yarın gece kimi alacağız acaba ? Çok merak ediyorum ...

red_white

hiç yoktan video izliyoz gerçekleşmesede bu bizi 2 gün daha götürür  :peeh: 
bence büyük ihtimal transferlermizden bir tanesi bu

brigand

valla keşke yamasa. ikiside bence iyi topçu. ikisinide izlemişliğimiz var en azından. uyum sorunu diye birşey de olmaz ortada. inş. gerçekleşir. ne diyim yine beklemedeyiz .

AntZ

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 22 Haziran 2011, 00:37:27
abi ikisi de iyi topçu, stancu da iyi topçu öyle deme.

Yamamak derken kötü malı bize iteliyorlar anlamında söylemedim, kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar ya da reklam yapıyorlar sanki  ;)

Bir malın ne kadar taliplisi olursa o kadar değerli olur. O nedenle menejerler futbolcuları bazı takımlarların istediğine dair haber yaptırırlar, illaki o takımın alması değildir amaç, yeterki futbolcunun çok taliplisi var görünsün  ;)

CurvaSs

Alıntı yapılan: AntZ - 22 Haziran 2011, 00:41:29
Yamamak derken kötü malı bize iteliyorlar anlamında söylemedim, kendi kendilerine gelin güvey oluyorlar ya da reklam yapıyorlar sanki  ;)

Bir malın ne kadar taliplisi olursa o kadar değerli olur. O nedenle menejerler futbolcuları bazı takımlarların istediğine dair haber yaptırırlar, illaki o takımın alması değildir amaç, yeterki futbolcunun çok taliplisi var görünsün  ;)

orası doğru da, artık transfer görmek istiyoruz. böyle haberlere bile inanıyoruz, bizi de anla be abi. :)

Serkan

Bu seferki daha inandırıcı geldi bana (=

erhan55

abi buradan sonra facebookdaki yorumları okuyunca koptum yaa. adamlar kaynak soruyor. admin tabi burası diyemiyor. başkası abi hiçbir haberde çıkmadı diyorlar oradan biri açıklama yapmış çünkü gizliydi oğlum. gelecek imzayı atacak diyor. bugun açıkladılar ismini ben duydum vs diyor. ulen desene romanyada yazılmış samsunspor.biz'de konuştular,çevirdiler kaynak versene sitemizi delikanlı sosyal ağcı feysbook admin  :kanka:

red_white

yönetimi tebrik ediyorum çok gizliden yürütüyorlar işi transferlerimizin hepsi gece yarısı  :oyun:

AntZ

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 22 Haziran 2011, 00:42:25
orası doğru da, artık transfer görmek istiyoruz. böyle haberlere bile inanıyoruz, bizi de anla be abi. :)

Anlamaz mıyım kardeşim, tabiki konuşacağız, ligin tadı ayrı transfer sezonunun tadı ayrı  ;)
Gelmeyeceğini bilsek bile bazı oyuncuların gelebilme ihtimalini konuşmak paha biçilemez  :)
Ah ulen Seeforf  :'( (O adam için bile iş yapmaz bu yaşta diyenler oldu, adam Milan'da kaldı iyi mi  :))