2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Turuncu

Dengeler bozulmayacakT

ransferde ince eleyip sık dokuduklarını belirten Suat Çakır, "Kulübün menfaatleri doğrultusunda mali yapıyı sarsmayacak ve takım içerisindeki dengeleri bozmayacak oyuncular bulmaya gayret gösteriyoruz" dedi.

Samsunspor Futbol Şube Sorumlusu ve Asbaşkan Suat Çakır, bu hafta içerisinde 4-5 tane yabancı oyuncuya imza attırabileceklerini söyledi. Transferde ince eleyip sık dokuduklarını belirten Suat Çakır, "Kulübün menfaatleri doğrultusunda mali yapıyı sarsmayacak ve takım içerisindeki dengeleri bozmayacak oyuncular bulmaya gayret gösteriyoruz. Bunun için de çok dikkatli davranıyoruz. Taraftarlarımız geç kaldığımızı düşünmesin, içleri rahat olsun. Bizi başarıya taşıyacak oyuncuları kadromuza katacağız" dedi.

HABER

emre

içimiz çok rahat bizi düşünmeyin daha yavaş daha yavaş  :deli:

Shane_Falco

Yönetim gittikçe hedef mi küçültüyor yoksa bana mı öyle geliyor :S

Gökberk55

Alıntı yapılan: Umut - 21 Haziran 2011, 20:15:46
Beyler size duyduğumu aktarayım.
Kaynak denge gazetesinde yazan bir tanıdık. Haluk Tan'la görüştüm sordum Kampa az kaldı ne olacak kampa kadar adam alınacak mı dedim, siz merak etmeyin kampa neredeyse  tam kadro ile çıkacağız. Şu anda 14 kişiyle görüşüyoruz geldiklerinde herkesin şaşıracağı isimler bunlar, ama isim söyleyemeyiz demiş. Ne kadar doğrudur bilemiyorum. Sadece duyduğum için söylemek istedim.

geçen sezon ortasında da benzer şeyler söylenmişti,sonra billy mehmet geldi :deli:

55__Gurbet__55

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 21 Haziran 2011, 20:17:33
geçen sezon ortasında da benzer şeyler söylenmişti,sonra billy mehmet geldi :deli:

Evet yildiz beklerken billynin gelmesine cok sasirmistik. Sasirmakla bunu kast ediyor haluk tan :D

cembaba

Hee şu hani; "dudak uçuklatacak transferler" değil mi?

Kalsın stop. Başka ihsan istemem stop. Takımı bozmayın yeter stop.

Lusage

Haluk Tan doğru söylemiş.. Samsunspor'umuzun büyük taraftarı bu transfer döneminde her gün beklemekten oluşan sinir stresten dolayı kalpten diğer tarafa gittiğinde herkes çok şaşıracak.  :rulet:

Gaziosmanpaşalı3455

anasını satayım basında bıraktı sallamayı onlar bile illalah dediler yönetimden transfer olsada haber yapsak diye al_sana :deli: :holey: :--*

yirmiuc

madem böyle ağırdan alacaktınız, lig bitmeden ne diye kongre kararı aldırdınız adamlara... 
şampiyonluktan olduk boşu boşuna.

brigand

bencede o acelecilik niyeydi ?   :o   
bursa teksastan bir arkadaşım var. ikidir insua'yı istiyorsunuz korkma vericez diyip duruyor.

Turuncu

Alıntı yapılan: brigand55 - 21 Haziran 2011, 22:57:51
bencede o acelecilik niyeydi ?   :o   
bursa teksastan bir arkadaşım var. ikidir insua'yı istiyorsunuz korkma vericez diyip duruyor.

Dediğin haber teksasın sitesinde çıkmış abi http://www.teksas.org/haber_oku.asp?haber=8308

erhan55

Bütün taraftarları verin gitsin,kakalayın, hiç düşünme, kurtulalım gibi yorum yapmış. ama en ağrıma giden "ya samsunda iş yapar" demeleriydi. bursa taraftarının bize bakış açısı bu. bizde olmaz ama samsun küçük takım oraya uygun yaklaşımı. şu yönetim adam gibi transfer yapsa da herkesin ağzı açık kalsa ama sustursak sesi çıkmasa  samsunspor_x

Ayberk

sport.ro sitesi Nicolita transferini ciddi ciddi yazmış. Hatta oyuncunun ağzından ifadelere yer vermiş. 9 farklı sitede haberimiz çıkmış romanyada :-\ Hatta ve hatta yıllık 300 bin euro karşılığında 3 yıllık sözleşme yapılacağı dahi söylenmiş :o

samsunmania

anladığım kadarıyla(google çeviri) stancu ile oynayabilir diyor. Onu da kiralayacağız galiba. :-\