2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

minci

Alıntı yapılan: erhan55 - 21 Haziran 2011, 17:27:04

e trasnferlerden diğer yöneticilerin haberi yoksa bu adam nasıl basındaki isimleri yalanlıyor bu bir çelişki değil mi? sen de yazarken çelişmedin mi?  :D
Elbetteki onlarda gezeteleri takip edip ve oradaki haberlerle ilgili yorum yapıyorlardır. Belkide basının yaratıcılığına hayran kalmışlardır.

YaşarDoğu

Masal gelir Haluk Tan'dan...

Haluk Tan ın senseisi de Tahsin Raci Kosiftir.Partalda tek geçerim. :)

özkan

21 Haziran 2011, 18:57:37 #3317 Son düzenlenme: 21 Haziran 2011, 19:06:39 özkan17
Ya yönetim dedimi aldık j.cesarı diye,kazım yılmaz dedimi şunu şunu aldık diye ?
Size bu haberleri yazan trabzonsporlu ilkeraktaş,yönetici yalakası diğer gazeteciler.

Şundan adınız gibi emin olun ki;ne vanzjak mı ne zımbırtıdır,nede o saçma isimlerin HİÇBİRİ alınmayacak ! Gazetelerin hiç birisi şu ana kadar bir tane isim bilmiyor.

Kemal konusu,kemal gibi adama haksızlık etmemek için kaynağı bile belli olmayan paragrafları boş boş kopyalamayın şuraya.Uzaktan orda burdan şehir dışından takip eden insanlar var burayı.En azından kemale vs bişeye saygınız yoksa,uzaktaki Samsunspor'lulara haksızlık etmeyin,insanların içindeki Samsunspor sevgisini kırmayın.

Yazıyorum buraya,transferdede geç kalınmadı,yanmadıkda kül olmadık da.

oguz_5528

Samsunspor Veli Kızılkayayı istiyormuş,böyle bir şey var mı ?

ahmetsefa55

21 Haziran 2011, 19:11:11 #3319 Son düzenlenme: 04 Şubat 2012, 15:08:33 AntZ
Alıntı yapılan: özkan17 - 21 Haziran 2011, 18:57:37
Ya yönetim dedimi aldık j.cesarı diye,kazım yılmaz dedimi şunu şunu aldık diye ?
Size bu haberleri yazan trabzonsporlu malum şahıs,yönetici yalakası diğer gazeteciler.

Şundan adınız gibi emin olun ki;ne vanzjak mı ne zımbırtıdır,nede o saçma isimlerin HİÇBİRİ alınmayacak ! Gazetelerin hiç birisi şu ana kadar bir tane isim bilmiyor.

kaynak ?

CurvaSs

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 21 Haziran 2011, 19:06:54
Samsunspor Veli Kızılkayayı istiyormuş,böyle bir şey var mı ?

veli boluspor'la anlaştı. facebook gibi ortamdan çıkan haberlere itibar etmemek lazım.

beşnumara

Özkan diyorsa vardır bir bildiği sefa ;)

Burak

Ajan

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Haziran 2011, 19:12:08

Seninde var bir bildiğin abi ama hadi hayırlısı

CurvaSs

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 21 Haziran 2011, 19:16:24

bi' şey bilmeyen sadece biz varız galiba. abi bi' şey biliyorsanız, en azından özelden söyleyin. öldük, bittik, tükendik ya.  :kafa:

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Haziran 2011, 19:12:08
doğrudur abi yanlış demedim zaten kaynak istedim  ;)

beşnumara

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 21 Haziran 2011, 19:17:29
bi' şey bilmeyen sadece biz varız galiba. abi bi' şey biliyorsanız, en azından özelden söyleyin. öldük, bittik, tükendik ya.  :kafa:
kardeşim biliyon işte bak kötü senaryolar olmayacak YILDIZ(lar)lı takımımız olacak

CurvaSs

Alıntı yapılan: beşnumara - 21 Haziran 2011, 19:20:45
kardeşim biliyon işte bak kötü senaryolar olmayacak YILDIZ(lar)lı takımımız olacak

yıldızsız gecelerden güneşsiz sabahlara uyanmama isyanım var ulan..! :D :D http://fizy.com/#s/129ag5

beşnumara

sen geç dalganı elbet karşılaşırız yine bir deplasmanda ;D :D

Serkan

Alıntı yapılan: *AgEnT* - 21 Haziran 2011, 19:16:24

onun bildiği tek şey yarım ekmeğin arasına diş macunu sıkıp yemek  (=