2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Stoper

Hangi Perşembe olduguda önemli : )

samsunluhakan

Alıntı yapılan: Stoper55 - 21 Haziran 2011, 14:17:11
Hangi Perşembe olduguda önemli : )

evet dogru ligin başlayacagı haftaki perşembe olmasın sakın

minci

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 21 Haziran 2011, 14:10:43
Perşembeyi bekleyin

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, dış transferde 3 yabancıyla daha görüşmelerin sürdüğünü belirterek, "Şu an için isimlerini vermek istemiyorum. Perşembe günü her şey netlik kazanacak" dedi.Özel işleri nedeniyle yurt dışına giden ve dün Samsun'a gelen Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz, transferde önceliği yabancı oyunculara verdiklerini söyledi. Transferde geç kalındığına yönelik yapılan eleştirileri doğru bulmadığını belirten Başkan Yılmaz, "Biz acele edip hata yapmak istemiyoruz. Şu anda 3 yabancı oyuncuyla daha görüşmelerimiz sürüyor. İsimlerini vermek istemiyorum ama perşembe günü her şeyin netlik kazanacağını düşünüyorum" dedi.

http://habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=78498
Bu haberi kim yazıyor? Haber gazetesindeki İlker Aktaş. Ne kadar güvenilir birisi bu. Şimdiye kadar yazdıklarının hangisi doğru? İnanmayın. Bence amacı bahsettiği şey perşembe günü gerçekleşmezse başkanı kamuoyu karşısında zor duruma düşürmek ve taraftarın önünde tartışılır bir noktaya çekmek. Ben bu adamlara hiç inanmıyorum. Bunlar gazeteci falan değil. Daha dün akşam kulübün resmi yetkilisi asla böyle bir tarih vermedi. Başkan böyle bir şey demiş olsaydı ondan dün akşam sözederdi.

erhan55

Bonservisi elinde olan bu yaşa kadar kariyer yapmamış şimdi de takım bulamamış 31-32 yaşındaki adamlarla mı süper ligde samsun fırtısınası estirecek bu yönetim? hep adı geçen adamlar bonservisi elinde ucuz yollu devşirme takım izlenimi veriyor. tamam pahalı alsınlar zarar etsinler demiyoruz. ucuza adam alınır da genç vs alınır ya da 30larında ama kendini ispatlamış adam alınır. az kesenin ağzını açın da kardaşım tonton başkanım :D

veis

sorunlar dag gibi olmaya başladı.özellikle hoca seçimimiz tam bir fiyasko.kaldıki hocada haziraan sonunda teşrif edecekmiş.daha ortada ele avuca sıgan transferde yok.şimdi çogumuz bankasyadaki kadroyu koruduk buda başarı diyecek ama o bankasyada bizi zorlayacak takım yokiken şimdi antep bursa kayseri eses gençler ankaragücü manisa ve büyükler eklenildiginde puan alınacak takım sayısı çok az.ama biz halen hocamızın keyfini ve yönetimin transferlerini bekliyoruz.neredeyse 1 ay olucak kongre yapılalı ama ne hoca nede transfer var.zaten şuandan sonrada alınan oyuncular aceleyle olucaga benziyor.zor bir sezon bizi bekliyor.meger şirketleşme demek bu igrençlikler demekmişde biz bilmiyormuşuz.

55_OrHaN_55

"yönetim yapacağı transferlerle bizi utandıracak mı?" ve "yönetim bizim gibi endişelenenleri haklı mı çıkaracak?" şeklinde anket çok iyi gider bence:D

minci

Gördüğüm kadarıyla takım sadce birkaç transfer yapıp sezonu açacak ve çalışmalara başlayacak. Bu süreç içersinde eksik yerleri hoca tesbit edip nokta transfer yapacak gibi görünüyor. Dün akşamki Haluk Tanın konuşmalarının satır aralarında bunu çıkartmak mümkün. O konuşmadan şunu anladım:
1- Takımdaki iç dengeleri bozmadan eşdeğer fiyatlardaki futbolcular tercih edilecek. Yani Pahallı transfer Holosko, Bobo gibi yok.
2- Hedef ilk yıl ligde kalmak. Kafaya oynamak değil.
3- Alt yapıya önem verip uzun dönemde oradan yararlanmak.
4- Kemal'ın işi halledildi dedi ancak nasıl ve hangi şartlarda halledildiğini söylemedi. Tabi Atilla da bu konuyu atladı. Yani konu çok net değil.
5- Transferler çok gizli tutuluyor. Sadece transferlerden Suat çakır ve komitesi haberdar. Yönetim kurulundaki diğer üyelerin hiçbirisi bilmiyor. Buna geçen dönemdeki Ufuk'un transferini örnek gösterdi. Önümüzdeki hafta birkaç transferin olabileceiğini de belirtti. Yani bugünkü Haber gazetesindeki gibi bu perşembe değil.
6- Basında ismi transferler olarak dolaşan hiçbir ismin gerçek olmadığını söyledi.
7- Başkan da dahil sabah erkenden gece geç saatlere kadar büyük bir coşkuyla çalıştıklarını söyledi.
8- Kamuoyundan moral olarak destek istedi.
9- En önemlisi hiç kimsenin endişe etmemesi gerektiğini üstüne basa basa söyledi. Gerçi bunu hep söylüyorlar.

Bu durumda bence bize düşen destek verip inanarak beklemek. Başka yapacağımız birşey de yok açıkçası.

erhan55

Alıntı yapılan: minci - 21 Haziran 2011, 16:58:43
5- Transferler çok gizli tutuluyor. Sadece transferlerden Suat çakır ve komitesi haberdar. Yönetim kurulundaki diğer üyelerin hiçbirisi bilmiyor. Buna geçen dönemdeki Ufuk'un transferini örnek gösterdi. Önümüzdeki hafta birkaç transferin olabileceiğini de belirtti. Yani bugünkü Haber gazetesindeki gibi bu perşembe değil.
6- Basında ismi transferler olarak dolaşan hiçbir ismin gerçek olmadığını söyledi.

e trasnferlerden diğer yöneticilerin haberi yoksa bu adam nasıl basındaki isimleri yalanlıyor bu bir çelişki değil mi? sen de yazarken çelişmedin mi?  :D

sadece55

Perşembe bombalar geliyor arkadaşlar...Can sıkmaya gerek yok...

jean

ins oyledir nihat halil altintop deniliyordu  bir ara halili alsak guzel olacakti

sadece55

Başkanımızın en büyük vaati Artık jeanin dedikleri güncellenecek demişti...Bunu da bekliyoruz :)

germencisse

Kiminle anlaşıldı denie ise yalan oluyor..Erkan Taşkıran imzaya geliyodu :( ,Julio Cesar tamamen bitmişti :o  :-X :-X

cembaba

Alıntı yapılan: minci - 21 Haziran 2011, 16:58:43

1- Takımdaki iç dengeleri bozmadan eşdeğer fiyatlardaki futbolcular tercih edilecek. Yani Pahallı transfer Holosko, Bobo gibi yok.
2- Hedef ilk yıl ligde kalmak. Kafaya oynamak değil.
3- Alt yapıya önem verip uzun dönemde oradan yararlanmak.
Bu durumda bence bize düşen destek verip inanarak beklemek. Başka yapacağımız birşey de yok açıkçası.

Yani bizlerde bunu anlıyoruz. Çok sabırsızız. Hayırlısı olsun bakalım.

holigan5565

vallaha ben söylemekten bıktım geç kaldığımızı ama biraz daha sabredelim transferlerden sonra konuşuruz ama haklı çıkmaktan korkuyorum bu yönetimin bu işi yapamayacağı konusunda

Serkan

Bugün siteye ilk girişim; 9 sayfa atlamış sabahdan bu yana inşallah güzel bir sonuç vardır.

süphaneke dinimiz amin.