2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Jnr.Serkan

ahmetsefa55

CurvaSs

Alıntı yapılan: oguz_5528 - 21 Haziran 2011, 13:39:57
Antepli alınan Cesar'a ne oldu

evini tamir ederken çapraz bağları koptu. :(

Gökberk55

Samsunspor ile bir yıllık daha sözleşmesi olan Kemal Tokak'ın babasını arayan Şener, "Samsunspor uçtu. Biz Kemal'i yeni sezonda Trabzonspor'da görmek istiyorduk. Ancak bu oyuncunun bonservisine karşılık 5 milyon Euro istiyorlar. Biz o kadar parayı veremeyiz. Bizim verebileceğimiz teklif bu paranın kat kat altındadır" dediği öğrenildi. Bunun üzerine Kemal Kokak'ın babası Şener'e, "Kemal Samsunspor'un oyuncusu. Ben de oğlumun Trabzonspor'da oynamasını istiyorum. Fakat kulüple bir yıllık daha sözleşmesi var. Bu bir yılın geçmesini beklemekten başka yapacağımız bir şey yok" dediği ifade edildi.

Turuncu

CurvaSs

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 21 Haziran 2011, 13:53:55
Samsunspor ile bir yıllık daha sözleşmesi olan Kemal Tokak'ın babasını arayan Şener, "Samsunspor uçtu. Biz Kemal'i yeni sezonda Trabzonspor'da görmek istiyorduk. Ancak bu oyuncunun bonservisine karşılık 5 milyon Euro istiyorlar. Biz o kadar parayı veremeyiz. Bizim verebileceğimiz teklif bu paranın kat kat altındadır" dediği öğrenildi. Bunun üzerine Kemal Kokak'ın babası Şener'e, "Kemal Samsunspor'un oyuncusu. Ben de oğlumun Trabzonspor'da oynamasını istiyorum. Fakat kulüple bir yıllık daha sözleşmesi var. Bu bir yılın geçmesini beklemekten başka yapacağımız bir şey yok" dediği ifade edildi.

şöyle haberlere itibar etmeseniz. çünkü kemal hakkında birçok gazete yalan yanlış şeyler yazdı. keza babası için de yazdılar ama babası bjk'li yöneticinin dediklerini kulübe söylediğine göre karakterli adammış. şimdiye kadar kemal hem gs'de oynamak, hem ts'de oynamak, hem de bjk'de oynamak istedi yazdılar. hepsinin allah belasını versin, yanlı ipneler.

berusa55

Stoper

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 21 Haziran 2011, 13:53:55

Nerde yazıyor ?

usare

##kdc##

kemal'i değil de babasını alır o halde  :suslen:

Gökberk55

arena gazetesinde yazıyor arkadaşlar

minci

Alıntı yapılan: Stoper55 - 21 Haziran 2011, 14:00:15

Nerde yazıyor ?
Arkadaşlar bu tip haberleri foruma koyup damların ekmeğine yağ sürmeyelim. Belliki kasıtlı ve ortalığı bulandırmaya çalışan tamamen kasıtlı belli bir merkezden çıkan söylenti bunlar. Bunları kendi aramızda tartıştırmak amaçları. Biz tartıştıkça bunlar yenilerini üretip vizyona sokacaklar. Sonuçta bu tartışmalar öyle bir noktaya gelecekki giderse gitsin diyeceğiz. Bizden yapmamızı istedikleri şey bu. Oysa biz Kemale daha çok sahip çıkmamız gerekiyor. Artık böylesi futbolcular ne yazıkki yetişmiyor. Elimizdekinin değerini bilelim.

ahmetsefa55

Perşembeyi bekleyin

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, dış transferde 3 yabancıyla daha görüşmelerin sürdüğünü belirterek, "Şu an için isimlerini vermek istemiyorum. Perşembe günü her şey netlik kazanacak" dedi.Özel işleri nedeniyle yurt dışına giden ve dün Samsun'a gelen Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz, transferde önceliği yabancı oyunculara verdiklerini söyledi. Transferde geç kalındığına yönelik yapılan eleştirileri doğru bulmadığını belirten Başkan Yılmaz, "Biz acele edip hata yapmak istemiyoruz. Şu anda 3 yabancı oyuncuyla daha görüşmelerimiz sürüyor. İsimlerini vermek istemiyorum ama perşembe günü her şeyin netlik kazanacağını düşünüyorum" dedi.

http://habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=78498

Gökberk55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 21 Haziran 2011, 14:10:43
Perşembeyi bekleyin

Samsunspor Kulübü Başkanı Kazım Yılmaz, dış transferde 3 yabancıyla daha görüşmelerin sürdüğünü belirterek, "Şu an için isimlerini vermek istemiyorum. Perşembe günü her şey netlik kazanacak" dedi.Özel işleri nedeniyle yurt dışına giden ve dün Samsun'a gelen Kulüp Başkanı Kazım Yılmaz, transferde önceliği yabancı oyunculara verdiklerini söyledi. Transferde geç kalındığına yönelik yapılan eleştirileri doğru bulmadığını belirten Başkan Yılmaz, "Biz acele edip hata yapmak istemiyoruz. Şu anda 3 yabancı oyuncuyla daha görüşmelerimiz sürüyor. İsimlerini vermek istemiyorum ama perşembe günü her şeyin netlik kazanacağını düşünüyorum" dedi.

http://habergazetesi.com.tr/haberdetay.php?katID=1&id=78498

bekleye bekleye öldük  :kafa:

usare