2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Musti

Ben de adamın adını ilk defa duydum zaten. Haber çıkmış diye paylaşayım dedim. Adamlar times of gypsies mod her zaman  :D Gerçi ben olsam ben de Gs'ye satardım adamı  :D

erhan55

abi yine gece hortladı isimler. bu adam romanyadan çıkmamış dediğin gibi tam gypsy kılıklı bir herif. sağ açık oynayıp bu kadar az gol atıp attıran bir adam nasıl 2milyon avro o da ilginç. ya da şu menejerin transfertmarkt'la ilişkisi var :)

Gaziosmanpaşalı3455

Alıntı yapılan: beşnumara - 20 Haziran 2011, 22:25:10
Turgut'a para mara vermemeliyiz gelmek istiyorsa kendisi yapacak fedakarlığı bonservisini alacak gelecek yok artık öyle.Geçti o işler öncedendi
çok haklısın sacımızı başımızı yoldurduğuna saysın.hangi gözle bakıp bu adamı futbolcu diye anıyorlar ya oda ayrı bi konu

sosaka

erhan55

Alıntı yapılan: sosaka - 21 Haziran 2011, 09:22:43
Bu haberde de Banel Nicolitanın 700.000 euro ya Samsunspor'a satılacağı yazıyor.
http://www.gsp.ro/fotbal/liga-1/steaua-ramine-fara-ultimul-erou-al-semifinalei-uefa-nicolita-este-aproape-de-samsunspor-244752.html

haberde: 2005 de alınması için ısrar eden hocaları 4-3-3 oynatacağı için başka alternatiflerin daha uygun olacağını düşündüğünden klübün kendisi zaten satış listesine aldığından bahsediyor.
bu adam 4-3-3'e uygun görülmediyse bizde başka taktik mi uygulayacak hoca?

ayrıca adam klübde 6 yıldır oynadığı için klübün uefa,şampiyonlar ligi ve 11 yıl aradan sonra romanya kupası almasında katkısı olduğu olduğu ve avrupada en çok maça çıkan oyunculardan biri olduğu için kahraman diye bahsedilmiş ve klüp tarihinde adı yer aldı diye bahsediyor. trasnfermarkta 2.300.000 avro olduğuna değinmiş. 30 kez milli olmuş ve 1 gol atmış. 700.000 avroya bize gelmeye yakın olduğu yazılmış

kısaca özetledim. istenirse daha detaylı çevirebilirim ama gerisi pek önemli değil.

Ayberk

21 Haziran 2011, 09:44:25 #3260 Son düzenlenme: 21 Haziran 2011, 09:52:31 Ayberk
Alıntı yapılan: Musti - 21 Haziran 2011, 02:59:50
Ben de adamın adını ilk defa duydum zaten. Haber çıkmış diye paylaşayım dedim. Adamlar times of gypsies mod her zaman  :D Gerçi ben olsam ben de Gs'ye satardım adamı  :D

Hatırlar mısınız bilmem Steua Bükreş ile Gs ön eleme maçları yaptığında Nikolitsa diye okunan bi oyuncu vardı, T harfinin altında ç'nin kuyruğu gibi kuyruk vardı :D O harften ötürü unutamam bu adamı, yalnız harbiden iyi oyuncuydu ;) Eğer alınabiliyorsa alıp, yanına da bir ara ismi geçen Zicu'yu monte etmek lazım :ok

Bir de gerçekten 700 bin'e gelecekse, hiç düşünmeden alalım derim :evet:

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/charles-nwaogu/profil/spieler_54538.html

Nwaogu da 90 doğumlu forvetmiş. Bu sezon 33 maç 21 gol. Ayrıca Nijeryalı olması da Zenke'yle iyi bir ikili olabileceklerini düşündürdü bana.(Saha içinde zenke 11'de olmasa dahi, yabancılık çekmeyip Samsun'a ısınmasında faydası olur) ;)

Dartagnan

ne tıkırtı var ne sıkırtı   :x(( :x((

samsunluhakan

ben inanmıyorum imza atmadan inanmam

beşnumara

AlıntıNwaogu da 90 doğumlu forvetmiş. Bu sezon 33 maç 21 gol.
sanırım benm duyduğum oyuncu buydu

Ollivanders

Ayberk

Abi inşallah doğrudur ya. Hem çok genç. Hem nijeryalı, hem gol kralı olmuş polonya'da. Videolarına baktım rövaşatacı abi bu vara yoğa rövaşataya yatıyor  :D

beşnumara

Alıntı yapılan: Dartagnan - 21 Haziran 2011, 09:47:04
ne tıkırtı var ne sıkırtı   :x(( :x((
ne güzel işte kafamız rahat yoksa yönetimi eleştirmeye başlardık nerden buldunuz da getirdiniz falan :)

Dartagnan

valla hacı elımızde ne de olsa ŞAMPİYON kadro var.Herkese gider yaparız biz :D

fat55

yalnız nijeryalı gelecek vadeden bir forvet olabilir ama polonya nın 2. liginde gol kralı olmuş.

erhan55

Alıntı yapılan: fat55 - 21 Haziran 2011, 10:42:13
yalnız nijeryalı gelecek vadeden bir forvet olabilir ama polonya nın 2. liginde gol kralı olmuş.

zenke de türkiyede aynı şekilde şimdi kötü adam mı  :redcard: