2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

CurvaSs

yeni transferimiz hayırlı olsun, fransa taraflarından ama senegal'li değil. :D

kücük Zinedine zidane

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: Ayberk - 21 Haziran 2011, 00:40:03
Söyleyeyim de içimde kalmasın. Sözü geçen oyunculardan Kouemaha bana göre aman aman oyuncu değil. Hatta zenke'den çok üstün de görmüyorum. 2-3 sezon önce fena gol atmamış 15-16 gol atmış ama, son sezona bakarsak da hala soru işareti. Tek artısı uzun boyu olur. Bilmiyorum bir artısı varsa cahilliğime verin

haluk tan "gazetelerde çıkan isimlere itibar etmeyin" dedi.

Gökberk55

bari adam gibi golcü alsak,zenkeye kaldıysak sezon sonu hazırlanın çocuklar köyümüze dönüyoruz al_sana

bengülü

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 21 Haziran 2011, 00:47:58
bari adam gibi golcü alsak,zenkeye kaldıysak sezon sonu hazırlanın çocuklar köyümüze dönüyoruz al_sana

yeni yönetim
transfer için ne kadar bekleyeceğiz merak ediyorum süper lig takımları top başı yapmaya başladı bizde transfer yapmaya başlamadık bile yönetim neyi bekliyor anlamış değilim

Ayberk

Haluk Tan'a göre, önümüzdeki hafta yerli transferler, ondan sonraki hafta yabancı transferler gerçekleşecekmiş miş miş falan... :x((

erhan55

Alıntı yapılan: Ayberk - 21 Haziran 2011, 01:06:43
Haluk Tan'a göre, önümüzdeki hafta yerli transferler, ondan sonraki hafta yabancı transferler gerçekleşecekmiş miş miş falan... :x((

ne diyorsun ya bu haftasonu bu adamlar toplanıp çalışmaya başlamayacak mı? travzon bgn topbaşı yaptı bizimkilerin tek transferi yok burak'ı saymıyorum ben. adamlar yurtdışına kampa gidecek bizimkiler topbaşı yapmamış olacaklar. bir de senin dediğine göre de transfer de yapmamış olacaklar. kimin neden şampiyonluğa oynadığını görmek zor değil. yönetim de görse anlasa keşke

Ayberk

Kanal S'de böyle bir ifade kullandı, kafamdan uydurmuyorum. Bence de saçmalık. Bizim takım haftaya bugün topbaşı yapacak. Yalnız şu var, ts ön eleme oynayacağından erken açması normal ;)

erhan55

kafandan uyduruyorsun demedim zaten. ben yorum yaptım sadece. onların topbaşı vs değil mesele. bizimkiler bu söylemlere göre hala 2-3 hafta sonra anca bitirmeyi düşünüyorlar transferi o da biterse tabi. o saatten sonra kimi alacaklar merak ediyorum. ya da o adamlara özel ikinci kamp mı yapacaklar?

Ayberk

Alıntı yapılan: erhan55 - 21 Haziran 2011, 01:18:25
kafandan uyduruyorsun demedim zaten. ben yorum yaptım sadece. onların topbaşı vs değil mesele. bizimkiler bu söylemlere göre hala 2-3 hafta sonra anca bitirmeyi düşünüyorlar transferi o da biterse tabi. o saatten sonra kimi alacaklar merak ediyorum. ya da o adamlara özel ikinci kamp mı yapacaklar?

Deveye sormuşlar boynun neden eğri diye, nerem doğru ki demiş. Bizim yönetim de o hesap ;)

KareAs55

Alıntı yapılan: Samsunlu5595 - 20 Haziran 2011, 17:32:49
Akşam olacaklar ;
Taraftarımız içini rahat tutsun çalışmalar devam ediyor. :holey:

Programı izlemedim fark varmıydı ?

Ayberk

Sabır istediler işte, gene aynı terane ;)

LisandroLopez

1-Gazeteler artık yalan haber yapmaktan veya aynı tür haber yapmaktan bıktı.
2-İyi yada kötü bu takıma çok oyuncu alınacak, buna mecburlar.
3-Hangi yıldızı getirirsen getir Kemali elinde tutamazsan benim gözümde asla güçlü bir yönetim olamazsın.
4-Hoca bu ligi iyi tanımıyor, gelir gelmez hücumcu futbol anlayışı, iyi bir golcü alınmazsa çok fena patlar ne Zenke'nin ne Burak'ın gol vuruşları yeterince iyi.
5-Düştüğümüz seneki yabancılar gibi, ''Marciel, Guaye, Maksic vs'' gibi yabancılar alacaksan transfer felan yapma!

Musti

21 Haziran 2011, 02:03:20 #3252 Son düzenlenme: 21 Haziran 2011, 02:08:16 Musti
Banel Nicolita

Çıkan habere göre bu futbolcuyla ilgileniyormuşuz.

Sol ve sağ açıkta oyanayabiliyor. 26 yaşında. 30 kez milli olmuş.
Lakabı Jardel  ??? :hnk:

http://www.onlinesport.ro/stiri/fotbal/fotbal-intern/liga-1/steaua/76366/banel-pleaca-in-turcia.htm

Bu habere göre de Charles Nwaogu ile ilgileniyormuşuz.
21 yaşında forvet. İstatistikleri de güzel.
http://sport.tvp.pl/pilka-nozna/i-liga/aktualnosci/krol-strzelcow-i-ligi-w-turcji/4719031

CurvaSs

AntZ

@Musti
Banel Nicolita'nın menejeri Galatasaray'ı soyan pardon Stancu'yu 5 Milyon € ya Galatasaray'a pazarlayan menejermiş.
Aman diyorum..! Böyle menejerlerden uzak durmak lazım, göz göre göre öptürmeyelim kendimizi bu adamlara.