2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

erhan55

Hepimiz artık bu yönetimi savunacak laf bulamıyoruz. Bu bir gerçek. malesef bu adamlar çok çok geç kaldı. daha imza yok. bu adamlar imza atacak. oyuncular için vize çalışma izni ev. onlar da eşyalarını toplayacak çoluk çocuk vs derken yine kamp kaçtı. hadi bunlar ertelendi bir şekilde atlattılar. daha kemali elinde tutamayan ve sürekli bonservisi elinde kalan aylarca da kimsenin almadığı adamlarla görüşen bir yönetim var. yerel basın zaten 1965'ten beri transfer döneminde doğru haber veremedi ki. Alayı yalancı!

55_OrHaN_55

kemal samsunsporda kaldı dedi ama sözleşme uzatılmadı. bu bir başarı değil, başarısızlığın daniskasıdır. seneye kemal son maçın ardından topukları yağlar :kafa:

erhan55

son maçı beklemez seneye nisanda belli olur yeni takımı

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Serpico55 - 20 Haziran 2011, 23:33:39
adamlar 5 milyon € ya yıldız getiriyor. Biz de Turgut'a 2 m € vermeyi tartışıyoruz. Geçin bu işleri ya. Turgut kim 4 trilyon kim. Ne içiyorsunuz siz?
hacı 1 euro = 2.3 tl  :) dolayısıyla yaklasık 4.6 milyon ( anlamayanlar için eski parayla trilyon ! )
aradakı 600 bin lirayı es geçmeyelim  :)

Ollivanders

Ben duz hesap yapmıstım kardesim :) Haksız mıyım ? 2 miyon € la bu . Boru mu ?

1927

Turgut'u geri almamız için mi bize 2 milyon euro verecekmiş Ankaragücü?
Bunu biraz düşünmemiz lazım!  1dk!!!

CurvaSs

turgut 2 milyon ederse, benim rahat 1 milyonum var. :D abi yapmayın, 2-3 milyon € ile avrupa'dan üst düzey adam alabilrsin. hee gelmek isterler mi, orası sorun.

lakin gelmek isteyen kesinlikle olacaktır, biz de onları alalım.

Ollivanders

TD den

"Insua - Samsunspor
olay tv'de spor haberlerinde sölediler"

Takla atarım taklaa :D

beşnumara

Çok küçük düşünüyorsun kardeşim çoookkk :)

ahmetsefa55

insua ıyı adam bende sevıyorum  :evet:

edit : derken beşnumeroyu görünce çokda sevinmeme kararı aldım  :D

CurvaSs

Alıntı yapılan: Serpico55 - 20 Haziran 2011, 23:53:11
TD den

"Insua - Samsunspor
olay tv'de spor haberlerinde sölediler"

Takla atarım taklaa :D

bursa'daki mi? yok valla takla da attırmaz yani:) o kadar da bomba değil ama oynayabilir. bize havaalanına gidecek topçu lazım. :D

Ollivanders

Alıntı yapılan: beşnumara - 20 Haziran 2011, 23:54:45
Çok küçük düşünüyorsun kardeşim çoookkk :)

Soyle o zaman da sevinelim buyuk dusunelim :) Insua iyi ya Erdal :) Yapma tam bizlik .

beşnumara

NurTOPu gibi bir takım kuracağız kardeşim yöneticilerimiz FBIda yetişmiş gibi isimleri saklıyolar.Sanırım çok gizemli bir iş yapıyoruz :) Öyle değil mi erdal

ahmetsefa55

CurvaSs

Alıntı yapılan: Serpico55 - 20 Haziran 2011, 23:56:01
Soyle o zaman da sevinelim buyuk dusunelim :) Insua iyi ya Erdal :) Yapma tam bizlik .

valla ne bilim, şampiyonlar liginde o kadar iyi değildi. :D sonuçta süper lig şampiyonlar ligi ayarında.  :P iyi oyuncu ama o kadar iyi olsa bursa'da kalırdı sanırım.

@fatih abi, TOPlu fotoğraf çekineceğiz oyuncularla, beklemedeyiz. :D