2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

beşnumara

Turgut'a para mara vermemeliyiz gelmek istiyorsa kendisi yapacak fedakarlığı bonservisini alacak gelecek yok artık öyle.Geçti o işler öncedendi

ahmetsefa55

20 Haziran 2011, 22:25:35 #3196 Son düzenlenme: 20 Haziran 2011, 22:32:44 ahmetsefa55
ki turgut tombalayı iyi bilir  ;)

edit : eskiye rağbet olsa bit pazarına nur yağardı  :evet:

engin55

Biz en iyisi bu haftayıda pas geçelim. Bu haftada sessiz geçecek gibi duruyor :(

cembaba

Transfer olmadan 217 sayfa iyi olmuş... Demek ki çok dedikodu dönmüş :)

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 01 Mayıs 2011, 18:09:44
ooooooooooo bu başlığın rahat 1000 sayfası var  :)
az bile söylemişim   :evet:

eren55

Hiç hayra gitmiyor bu işin sonu ama dur bakalım.

CurvaSs

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 20 Haziran 2011, 22:57:04
az bile söylemişim   :evet:

o zaman neymiş, fransa'dan senegal'li bek almışız. transfer kesin beyler, adam rapçi, sonuçta zenci aga. :D 10 sayfa konuşun artık.

ahmetsefa55

kesin olmayan bir duyum aldım şu dakika itibariyle.. akyol haber ajansının , hiçbiryere dayandırmadan yaptığı araştırmalar sonucu brezilya da oynayan brezilyalı bir sol bekle anlaşmışız.. ama isim sormayın lütfen  samsunspor_x  ;D  :D  ;D  :D  samsunspor_x

samsunluhakan

transfer felan yok artık takım lige çıkalı 1 buçuk ay oldu hala transfer yok yok yok yönetim çalışıyomuş transfer için acele etmemek lazımmış bunların hepsi oyalama taktigi gibi geliyor artık bana süper lige çıkar çıkmaz belli degilmiydi başkan olacagınız araştırsanıza o zaman taraftarlar haklı yeter artık yaa kemal bu sene bizde seneye bedava gider yönetim anlayışı bumudur çıkıpta bu akşam bizde kalacak 3 yılda sözleşmesini uzattık diyemiyosan 5 yıl içinde şampiyonluk hayalleri kurupta taraftarı hüsrana ugratmayacaksın ben bugün haluk tanı dinledikten sonra ligi 15.bitirmeye razıyım. düşmeyelim yeter..

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 20 Haziran 2011, 23:15:06
transfer felan yok artık takım lige çıkalı 1 buçuk ay oldu hala transfer yok yok yok yönetim çalışıyomuş transfer için acele etmemek lazımmış bunların hepsi oyalama taktigi gibi geliyor artık bana süper lige çıkar çıkmaz belli degilmiydi başkan olacagınız araştırsanıza o zaman taraftarlar haklı yeter artık yaa kemal bu sene bizde seneye bedava gider yönetim anlayışı bumudur çıkıpta bu akşam bizde kalacak 3 yılda sözleşmesini uzattık diyemiyosan 5 yıl içinde şampiyonluk hayalleri kurupta taraftarı hüsrana ugratmayacaksın ben bugün haluk tanı dinledikten sonra ligi 15.bitirmeye razıyım. düşmeyelim yeter..
tamam bende ağır davrandıklarını dusunuyorum ama yarın butun transferlerı acıklarlarsa ne dıceksın bu yazdıkların ıcın..

samsunluhakan

daha kemalin sözleşmesini uzatamadılar transferlerin bide hepsinimi açıklayacaklar yok isa turan gidebilirmiş felan artık demeleri lazım degilmi yarın isa hoca gidiyor oyuncu getirmeye hala gidebilir diyolar bana hiç inandırıcı gelmiyor artık ama inşallah yanılırım inşallah

erhan55

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 20 Haziran 2011, 23:18:42
tamam bende ağır davrandıklarını dusunuyorum ama yarın butun transferlerı acıklarlarsa ne dıceksın bu yazdıkların ıcın..

yarın tüm trasnferleri açıklasınlar ben mesleğimi bırakırım tüm paramı klube veririm.  :rulet:

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: erhan55 - 20 Haziran 2011, 23:23:49
yarın tüm trasnferleri açıklasınlar ben mesleğimi bırakırım tüm paramı klube veririm.  :rulet:
senin paran cebinde kalsın  ;) inşallah açıklanır bakalım bekliyoruz... küme düşeriz fln yazmış da arkadaş onun için yazdım.biz Samsunspor'uz unutan varsa hatırlatalım  ;)

CurvaSs

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 20 Haziran 2011, 23:27:29
senin paran cebinde kalsın  ;) inşallah açıklanır bakalım bekliyoruz... küme düşeriz fln yazmış da arkadaş onun için yazdım.biz Samsunspor'uz unutan varsa hatırlatalım  ;)

bence kimse samsunspor olduğumuzu bilmiyor değildir. hee küme düşmesek iyi söylemi talihsiz. ki bank asya'da dahi takımı ite kaka taraftar oynattı, bu sene de ite kaka oynatırız, sorun değil.

yalnız insanın içini karartıyorlar, arkadaşlar sinirlenmekte haklı.

Ollivanders

adamlar 5 milyon € ya yıldız getiriyor. Biz de Turgut'a 2 m € vermeyi tartışıyoruz. Geçin bu işleri ya. Turgut kim 4 trilyon kim. Ne içiyorsunuz siz?