2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Stoper

Atilla 5 maç 0 puan olursa ne yaparız diyo. şimdiden nereleri kovalıyor adam , hadi atillla söyle işte E. coşkundereyi görmek istiyoruz takımda diye. ulan 1,60 boyun var zaten , birileri çok pis dövecek seni .

holigan5565

genek müdür deyip duruyor yaa genek mdr mü gol atacak

sadece55

ahanda kombineleri sorduğum soruyu sordu :)

Sercan

Dartagnan

%100 artaması ıcın neler yapmıslar sımdıye kadar ? Max verecegım mıktar 200 (suan ki görüntü için )

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Stoper55 - 20 Haziran 2011, 21:48:22
Atilla 5 maç 0 puan olursa ne yaparız diyo. şimdiden nereleri kovalıyor adam , hadi atillla söyle işte E. coşkundereyi görmek istiyoruz takımda diye. ulan 1,60 boyun var zaten , birileri çok pis dövecek seni .
dövmelik birşey yok.3 tane vursa 2 si boşa gider... sezon başında izmir de otel önünde gelmiş bize hala sercanı savunuyo.bu sefer çok değişti fln diyo  :) atilla işte önemseme geç  ;)

beşnumara

Siteye ben de mi bir bomba bırakıp kaçsam acaba ;D ;D

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: beşnumara - 20 Haziran 2011, 21:56:26
Siteye ben de mi bir bomba bırakıp kaçsam acaba ;D ;D
söveriz herhalde abi  :evet:

beşnumara

Alıntı yapılan: engin55 - 20 Haziran 2011, 21:40:53
Kemal takımda kalmış
evet takımda kalmış ama bir sene daha ya sonrası? kim söylüyor bunları neye dayanarak söylüyor acaba?

LisandroLopez

Eski futbolcumuz Turgut'u istemiş yönetim.Ahmet Gökçek de 2 milyon euro istemiş..
Turgut gelmeyi çok istiyor, anlaşma sağlanırsa yeni sezonda Samsunspor forması giyecek.

beşnumara

hahahh yöneticilik böyle olur parlak bir yönetici çıkıp 2 milyon euro diyecek bizimkiler de geçen sene satarken izlediği politikaya bak bir de

erhan55

turgut 2 milyon etmez 1 milyondan aşağı alırlarsa alsınlar. turgut tabi ister. herkes ankaragücünden kendini kurtarmaya bakıyor. parası da ödenmiyor. ancak yanlış hatırlamıyorsam geçen sene de adı geçmişti ve ankaradan gitmek istediğim doğru değil burada kalacam gibi bir açıklaması vardı. şimdi süper lige çıktık herkes parasını da alacağı ve adı olan samsuna gelmek için araya adam sokuyor

Gökberk55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 20 Haziran 2011, 22:04:32
Eski futbolcumuz Turgut'u istemiş yönetim.Ahmet Gökçek de 2 milyon euro istemiş..
Turgut gelmeyi çok istiyor, anlaşma sağlanırsa yeni sezonda Samsunspor forması giyecek.

1 milyona satmıştık sanırsam bide 2 dandik futbolcu,bence o kadar para vermemeliyiz

LisandroLopez

Alıntı yapılan: erhan55 - 20 Haziran 2011, 22:10:27
turgut 2 milyon etmez 1 milyondan aşağı alırlarsa alsınlar. turgut tabi ister. herkes ankaragücünden kendini kurtarmaya bakıyor. parası da ödenmiyor. ancak yanlış hatırlamıyorsam geçen sene de adı geçmişti ve ankaradan gitmek istediğim doğru değil burada kalacam gibi bir açıklaması vardı. şimdi süper lige çıktık herkes parasını da alacağı ve adı olan samsuna gelmek için araya adam sokuyor

Bu ligde birden fazla mevkii de oynayabilen 23-24 yaşındaki bi oyuncuyu 2 milyon euro dan aşağı alamazsın.
Para alamama mevzusunu da biliyorum, yıllık 700 milyara anlaştı Ankaragücü ile.
Ankaragücü parasını biraz geciktirince yöneticilere sitem etti,
700 milyarın 600 ünü aldı ve 100 milyar eksik aldı diye kulübü Tff şikayet etti, Tff haklı gördüğünden boşa çıktı.
Gs ile anlaşacakken kendi vazgeçti ve tekrar Ankaragücü ne ya 2 ya 3 yıllık imza attı.
Süper lige yeni transfer olmuş yetenekleri olan hiçbir oyuncuyu sezon ortasında bir alt lige alamazsınız.
Oda doğal olarak yetiştiği kulüpte, süper ligde forma giymek istiyor.

Uğur Yıldız

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 20 Haziran 2011, 22:22:34
Bu ligde birden fazla mevkii de oynayabilen 23-24 yaşındaki bi oyuncuyu 2 milyon euro dan aşağı alamazsın.
Para alamama mevzusunu da biliyorum, yıllık 700 milyara anlaştı Ankaragücü ile.
Ankaragücü parasını biraz geciktirince yöneticilere sitem etti,
700 milyarın 600 ünü aldı ve 100 milyar eksik aldı diye kulübü Tff şikayet etti, Tff haklı gördüğünden boşa çıktı.
Gs ile anlaşacakken kendi vazgeçti ve tekrar Ankaragücü ne ya 2 ya 3 yıllık imza attı.
Süper lige yeni transfer olmuş yetenekleri olan hiçbir oyuncuyu sezon ortasında bir alt lige alamazsınız.
Oda doğal olarak yetiştiği kulüpte, süper ligde forma giymek istiyor.

aynen ki turgutta bizde iş yapar