2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunluhakan

atilla cebeci aks tv yemi geçti kanal s de degilmiydi o yayın kesin aks tvdemi

engin55

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 20 Haziran 2011, 17:37:21
atilla cebacı aks tv yemi geçti kanal s de degilmiydi o yayın kesin aks tvdemi

Pardon düzelttim.

samsunluhakan

germencisse

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 20 Haziran 2011, 14:02:21
Aly Cissokho, Lyon'da oynuyor arkadaşlar.. Milan kapıda yatıyor onun için 2 yıldır. Yapmayın Allah aşkına ;D :D

Cissokho'nun dişindeki çürüklerden sebep transferinden vazgeçilmişti..Akabinde Lyon'a transfer olmuştu..

AntZ

Avrupa futbolundan baya uzak kalmışız  :hnk:
Adamın 16M. € fiyatı var adını ilk kez duyuyorum  :-[

Fiyatı bu kadar uçuk olmasaydı tam da bizim Fransa ligindeki solbek Senegal'li M.S.'yi buldum diyordum  :-[
(stoper ama sol ayaklı)

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mamadou-sakho/profil/spieler_47713.html

germencisse

Alıntı yapılan: AntZ - 20 Haziran 2011, 17:57:54
Avrupa futbolundan baya uzak kalmışız  :hnk:
Adamın 16M. € fiyatı var adını ilk kez duyuyorum  :-[

Fiyatı bu kadar uçuk olmasaydı tam da bizim Fransa ligindeki solbek Senegal'li M.S.'yi buldum diyordum  :-[
(stoper ama sol ayaklı)

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/mamadou-sakho/profil/spieler_47713.html

Ben PSG'li Sakho olduğunu zannetmedim,meğer oymuş..transfer olursa bombaların bombası olur >:(

Ayberk

sakho'yu 30 Milyon euro'ya alırız :evet:

minci

Alıntı yapılan: samsunmania55 - 20 Haziran 2011, 12:25:52
Eski dilde su
Bir Mısır Tanrısı. ;D
Bulmacayı çözmek için biraz daha ipucu yok mu?
Arkadaşlar hepimiz kesin dedektif oluruz. Bu nasıl iştir yahu. Bütün şifreler kısa bir süre içinde çözülüyor. Vallahi bravo. >l< >l< >l<

Ayberk

O değil de noolur şu Ergiç haberi doğru olsun :-[

CurvaSs

Alıntı yapılan: Ayberk - 20 Haziran 2011, 18:45:21
O değil de noolur şu Ergiç haberi doğru olsun :-[

hepimize bilet ayarlıyormuş, kazandığı parayı koreolara harcıyormuş.  :P yapar mı yapar vallahi, adamdır ergic. :D

Ayberk

Yeter ki gelsin, biz de ona adamlığın kralını yaparız :)

Sol Açık

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 20 Haziran 2011, 18:51:32
hepimize bilet ayarlıyormuş, kazandığı parayı koreolara harcıyormuş.  :P yapar mı yapar vallahi, adamdır ergic. :D

Aynen...  ;)

55_OrHaN_55

isa turan bu hafta hareketli geçecek demişti. bugün epey hareket oldu. fransada oynayan ne kadar senegalli varsa öğrenmiş olduk >l<

ahmetsefa55

germencisse

20 Haziran 2011, 19:15:52 #3149 Son düzenlenme: 20 Haziran 2011, 19:19:21 germencisse

Samsunspor'un, Bursaspor ile sözleşmesi sona eren ve Ertuğrul Sağlam'ın gözden çıkardığı Ivan Ergiç ile anlaşmak üzere olduğu öğrenildi

20.06.2011 11:58:54  

Kırmızı-Beyazlılar, Bursaspor'un tecrübeli orta saha oyuncusu Ivan Ergiç transferini bitirmek üzere. Bursaspor'un şampiyon olduğu dönemde yıldızı parlayan Ergiç'i Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam'ın kadroda düşünmemesi üzerine devreye giren Samsunspor, aradaki son pürüzleri gidermeye çalışıyor. Sözleşmesi bu yıl sona eren deneyimli oyuncu, Bursaspor formasıyla çıktığı 58 lig maçında da 9 gole imza attı.

Kaynak:NetKulis

http://www.dailymotion.com/embed/video/x6fzyu