2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: zenke - 20 Haziran 2011, 13:38:40
Sol bek olayı doğruysa muhtemelen Boukary Dramé'dir sözleşmesi bitiyor. 2. ihtimal Guirane N'Daw (direk sol bek değil ama oynayabiliyor, devre arası Zaragoza'ya kiralanmış). Diğer muhtemel sol beklerin gelmesi pek mantıklı değil.

paris s.g. ve sochaux'da oynamış. iyi bir kariyeri var. alsalar da rahatlasak artık...

alperen

Alıntı yapılan: roligan - 20 Haziran 2011, 12:21:58
Uzun süre sonra yine foruma döndük. (Okuyorduk ama şimdi katılım zamanı ;D) Yaptığım araştırmalar sonunda (Yalan söylemeyeyim bir telefon görüşmesi sonucu) anlaşmaya varılan adamı öğrendim. Kesin bitmiş. İsim söylemeyeceğim, ipuçları yeterli olacaktır. Fransa Ligi'nde oynuyor, sol bek, Senegalli. Hayırlı olsun >l<

madem isim söylemiceksin yazma hiç kardeşim..atılıyo ortaya bi bomba sonra uğraş dur !!

millwall

aga fransa liginde senegalli den bol ne var.
benimde kulağıma birşeyler geldi.
brezilya dan biriyle anlaşılmış.isminde sonu -hinho ile bitiyormuş.hobileri copacabana plajında mangal yapmak ve rio karnavalında kendinden geçmekmiş.isim vermeyeyim,ipuçları yeterli olacaktır.hayırlı olsun >l<

55_OrHaN_55

artık kesin bilgi vermeyecekseniz; "şu duyumu aldım, bu duyumu aldım, ama isim belirtemem" diye söyleyip işin içinden çıkacaksanız bilin ki iyi bir şey yapmıyorsunuz. ızdırap çektirmekten başka bir şeye yaramıyor.

LisandroLopez

Aly Cissokho, Lyon'da oynuyor arkadaşlar.. Milan kapıda yatıyor onun için 2 yıldır. Yapmayın Allah aşkına ;D :D

red_white

maşallah herkes bir duyum alıyor ortaya atıyor google dan araştırma yapıp bulmaya çalışıyoruz
acaba bulana ne verilcek  :kafa:

55_OrHaN_55

sağanak yağmur dindi, hava tekrar açtı :deli:

CurvaSs

bugün transfer bekliyorum, aşırı inançlıyım. bomba olmasa da güzel bi' şey olacak sanırım. -totem-

jean

dramé ismini duyunca amcamin atolyesinde vardi senegalli aci dramé derdik o aklima geldi saka maka bu hafta birseyler olacak gibi ergic ile adem buyuk gerekli bence saglam yabancida almaliyiz bu hafta icinde kaleciye gerek yok kilicarslana yazik olur

seskat

adam taşı attı kuyuya gitti, gel de cıkar cıkarabilirsen  :rulet:

erhan55

ya böyle isim verilmeden sağlam olmayan haberleri biz de sallamayalım arkadaşlar. ne kendinizi yiyip bitiriyorsunuz. adam 10 kelime yazdı 10 sayfa yorum yapmışsınız. dedim herhalde transfer oldu. oradan biri oyuncu araştırıyor diğeri o oyuncuyu yorumluyor bir başkası ona ağır laflar ediyor. ortada isim yok; hem kendinizi paralıyorsunuz hem de birbirinizi kırıyorsunuz.
bence böyle isim ve kaynak olmayan yazılar hakkında kimse yorum yapmasın kaale almasan. bu karara uyacaklar da bu yazıyı beğensin  :kanka:

mehmet yılmaz

Alıntı yapılan: roligan - 20 Haziran 2011, 12:21:58
Uzun süre sonra yine foruma döndük. (Okuyorduk ama şimdi katılım zamanı ;D) Yaptığım araştırmalar sonunda (Yalan söylemeyeyim bir telefon görüşmesi sonucu) anlaşmaya varılan adamı öğrendim. Kesin bitmiş. İsim söylemeyeceğim, ipuçları yeterli olacaktır. Fransa Ligi'nde oynuyor, sol bek, Senegalli. Hayırlı olsun >l<

Roligan demişse doğrudur ( Tabii bir de kim olduğunu desen iyi olacaktı be abi :) )
Hayırlı olsun adını benim de bilmediğim Senegalli sol bekimiz.

engin55

20 Haziran 2011, 17:31:38 #3132 Son düzenlenme: 20 Haziran 2011, 17:38:01 engin55
Bu akşam kanal s  de atilla cebecinin konuğu haluk tan mış. Herşeyi artık ondan öğreniriz herhalde

KareAs55

Akşam olacaklar ;
Taraftarımız içini rahat tutsun çalışmalar devam ediyor. :holey:

Ayberk

Alıntı yapılan: engin55 - 20 Haziran 2011, 17:31:38
Bu akşam aks tv de atilla cebecinin konuğu haluk tan mış. Herşeyi artık ondan öğreniriz herhalde

Umudunu kırmayayım ama, hiç bir şey öğrenemeyiz