2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

roligan

Uzun süre sonra yine foruma döndük. (Okuyorduk ama şimdi katılım zamanı ;D) Yaptığım araştırmalar sonunda (Yalan söylemeyeyim bir telefon görüşmesi sonucu) anlaşmaya varılan adamı öğrendim. Kesin bitmiş. İsim söylemeyeceğim, ipuçları yeterli olacaktır. Fransa Ligi'nde oynuyor, sol bek, Senegalli. Hayırlı olsun >l<

samsunmania

Alıntı yapılan: roligan - 20 Haziran 2011, 12:21:58
Uzun süre sonra yine foruma döndük. (Okuyorduk ama şimdi katılım zamanı ;D) Yaptığım araştırmalar sonunda (Yalan söylemeyeyim bir telefon görüşmesi sonucu) anlaşmaya varılan adamı öğrendim. Kesin bitmiş. İsim söylemeyeceğim, ipuçları yeterli olacaktır. Fransa Ligi'nde oynuyor, sol bek, Senegalli. Hayırlı olsun >l<

Eski dilde su
Bir Mısır Tanrısı. ;D
Bulmacayı çözmek için biraz daha ipucu yok mu?

samsunmania

Akyol

Bahsettiğin adam gelirse Türkiye'de yer yerinden oynar. Senegal Milli Takım ile başarıdan başarıya koşmuş, Avrupa kulüplerini peşinden koşturan bir isim. Fransa'da misyonunu tamamladığına inanıyor gerçekten eğer bu adam gelirse yönetim bugüne kadar patlatamadığı transfer bombasını patlatacaktır  >l< :--* :holey: :deli: Adamın adı çok değişikti hatırlayamadım şimdi dilimin ucunda haydi sen söylede benden çok yaşa!

Atakumlu

Ludovic Sane  Bordeaux
Salif Sane      Bordeaux
Pape Souare    Lille
Boukary Dramé  Sochaux
Massadio Haidara   Nancy

Fransa Ligi senegalli bazı bek oyuncular  :deli:

AntZ

Aly Cissokho??

**KaR6**

taiwo dur taiwo  :evet:

milana gitmişti gerçi o ama olsun :)

Sercan

Alıntı yapılan: Akyol55 - 20 Haziran 2011, 12:28:31
Bahsettiğin adam gelirse Türkiye'de yer yerinden oynar. Senegal Milli Takım ile başarıdan başarıya koşmuş, Avrupa kulüplerini peşinden koşturan bir isim. Fransa'da misyonunu tamamladığına inanıyor gerçekten eğer bu adam gelirse yönetim bugüne kadar patlatamadığı transfer bombasını patlatacaktır  >l< :--* :holey: :deli: Adamın adı çok değişikti hatırlayamadım şimdi dilimin ucunda haydi sen söylede benden çok yaşa!

o mu la gerçekten :D harbiden benimde dilimin ucunda,neydi yaaa?  :P :deli:

samsunmania

AntZ

Roligan, buraya yazılanlardan biri olup olmadığını söyle bari yahu  :kafa:

samsunmania

samsunluhakan

AntZ

Fransa ligindeki takımların nerdeyse hepsinin solbeki Senegal'li, başka ipucu istiyoruz  :D