2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: minci - 20 Haziran 2011, 00:49:49
Maalesef evet.

umarım yönetim bizi yanıltır. ufak da olsa bir ümit var içimde. aksi taktirde bu ligde (adamakıllı 7-8 transfer yapılmazsa) tutunamayız.

minci

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 20 Haziran 2011, 00:51:49
umarım yönetim bizi yanıltır. ufak da olsa bir ümit var içimde. aksi taktirde bu ligde (adamakıllı 7-8 transfer yapılmazsa) tutunamayız.
Yok kesinlikle transfer yapacaklar ancak döküntüleri almalarından korkuyorum.

özkan

Ve bu ismini telafuz edemediğimiz MWS menajerlik şirketinin oyuncularının topuyla bizim hoca ortak çalışıyo..Net kesin bilgidir.

cezayir55

twitter

artık yazanda yok

ayıptır la 200 sayfa konuştuk elde var sıfır  :D

samsunspor.co.nr

Hocanın dönmesini beklemiyorlardır umarım  :o
Cuma günü dönüyor herhalde hoca da.. Nasıl valizse artık,toplayamadı bir türlü  :D

AntZ

20 Haziran 2011, 10:25:33 #3066 Son düzenlenme: 20 Haziran 2011, 10:36:46 AntZ
Alıntı yapılan: twitter - 20 Haziran 2011, 10:14:22
artık yazanda yok

ayıptır la 200 sayfa konuştuk elde var sıfır  :D

Yönetimde haklı açıklamamakta, bırakın yönetimi milletin de dili yandı, duyduğunu da paylaşmıyor artık, paylaşanda "hergün biri çıkıp..." ya da "hani nerde" ile başlayan sözlerin hedefi oluyor.

Hergün yönetimi eleştiriyoruz burda neden açıklamıyorlar diye de kimse dönüp kendine bakmıyor. Ben yönetici olsam ben de imzayı attırmadan açıklamam. Hakettik biz bunu.

beşnumara

İçimdeki bir ses bu hafta somut adımların atılacağını önümüzdeki hafta sonuna kadar transferin %80inin biteceğini söylüyor ;) belki bu oran daha da yüksek olur ama düşük olmaz :--*

55.hakan

Denge , Adem Sarı ve Ivan Ergiç ile görüşmelerin devam ettiğini yazmış.İş bitiriciliğiyle Adem çok işimize yarar.

beşnumara

İş bitiricilik ve adem  sarı mı :) jardel değil yaa bu adam adem sarı.İnanmıyorum yerel basına

germencisse

Alıntı yapılan: özkan17 - 20 Haziran 2011, 08:11:44
Ve bu ismini telafuz edemediğimiz MWS menajerlik şirketinin oyuncularının topuyla bizim hoca ortak çalışıyo..Net kesin bilgidir.

O zaman taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor..MWS menajerlik şirketinin bağlı olduğu oyuncu listesinde MS şifresine ait Mario Schönenberger" oyuncusu bulunuyor... :-\

55.hakan

Alıntı yapılan: beşnumara - 20 Haziran 2011, 10:47:13
İş bitiricilik ve adem  sarı mı :) jardel değil yaa bu adam adem sarı.İnanmıyorum yerel basına
Ben beğeniyorum adamı pardon Adem'i  :) Jardel dedin de aklıma geldi tek vuruşluk adamdı be o  ;)

Burak

Bu başlığa ya 1 ya 2 kere yazdım uzun zamandır. Yaklaşık 100.sayfadan beri. Enteresan bir karamsarlık var . Önümüzde vakit var daha ben karamsar değilim nedense diğer takımları gibi 15 adam almaya da ihtiyacımız olmadığını düşünüyorum. İlla ki vardır bir planları . Konuşulmadığı iş yapmadıkları anlamına gelmez. gese de sadece reyes konuşuluyordu 3 kişi birden döndüler. Bugün Ordu ve Mersin'de takımda Bank Asya'dan adam kalmayacak. Ama bizde görünen takımın büyük kısmı kalacak . Yoksa şimdiden yollar ayrılmıştı. Bence yine de karamsar olmayalım . Tahtalardan bugünlere geldik . Biraz daha sabredelim derim .

GençKozluklu

Alıntı yapılan: germencisse - 20 Haziran 2011, 10:49:02
O zaman taşlar yavaş yavaş yerine oturuyor..MWS menajerlik şirketinin bağlı olduğu oyuncu listesinde MS şifresine ait Mario Schönenberger" oyuncusu bulunuyor... :-\

Süper ya artık transferden çok Da Vinci şifresini çözmeye başaldık  :) Harikasınız

germencisse

Bugünkü halk gazetesine göre Sporting Lisbonun orta sahası Tonel de yol kat edilmiş..