2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

ılla yarın degılde bu hafta bırseyler olur kanısındayım.hayırlısı..

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: erhan55 - 19 Haziran 2011, 21:21:11
Musa ve İzzet de gönderilmiş geçen sene devre arasında da hata yapmadan nokta trasnferler yapacaz çok iyi adamlar aldık diye ilk bu ikisine imza attırmışlardı adamlar 45 dakika oynadılar paralarını aldılar gittiler. Şimdi de aynı türküyü söylüyorlar bakalım kimler gelecek. Hepimizi utandıracak transferleri yapsınlar yeterki hergün utanmaya razıyız ama nerdeeee  :kafa:

kardeşim her alınan oyuncu tutacak diye bi kural yokki zenke tuttu kemal tuttu ahmet şahin tuttu ufuk tuttu vs vs musa ve izzet ise tutmadı tutmayabilir aldıkları paraya gelince bu adamlar maç başı para alma şeklinde alınmadılar garanti maaş ile anlaştılar oynasalarda oynamasalarda bu parayı alacaklar her takımda olur böyle şeyler süper lige yükseldik işte musa ile izzet daha sorgulamanın bi mantığı varmı sence?

minci

Bence yönetim takımların kamp dönemi sonrasını bekliyor. Kamptan sonra bazı futbolcuları gönderecekler ve biz o futbolculardan alacakmışız gibi görünmeye başladı. Bu ne kadar doğru? Açıkçası bence hiç doğru değil. İkinci sınıf futbolculardan oluşan sıradan ve düşmemeye oynayan bir takım oluruz diye korkuyorum. Umarım böyle değildir. Ancak gidişat o doğrultuda. Belki bu dönemde bir kaç yabancı alabilirler. Ancak bu kadar bekliyorum. Ayrıca başkan Italya'da. Futbolcumu bakıyor yoksa tatildemi onu bilmiyorum. Hafta başı geliyor. Geldikten sonra bir iki imza da olabilir mi acaba?

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: minci - 19 Haziran 2011, 23:15:10
Bence yönetim takımların kamp dönemi sonrasını bekliyor. Kamptan sonra bazı futbolcuları gönderecekler ve biz o futbolculardan alacakmışız gibi görünmeye başladı. Bu ne kadar doğru? Açıkçası bence hiç doğru değil. İkinci sınıf futbolculardan oluşan sıradan ve düşmemeye oynayan bir takım oluruz diye korkuyorum. Umarım böyle değildir. Ancak gidişat o doğrultuda. Belki bu dönemde bir kaç yabancı alabilirler. Ancak bu kadar bekliyorum. Ayrıca başkan Italya'da. Futbolcumu bakıyor yoksa tatildemi onu bilmiyorum. Hafta başı geliyor. Geldikten sonra bir iki imza da olabilir mi acaba?

bir ümitsizlik, bir karamsarlık mı oluşmaya başladı ne? ???

CurvaSs

takımı süper ligde de ite kaka biz oynatacağız sanırım. yoksa transfer politikası şimdilik iyi gözükmüyor, hele isa turan'ın açıklamalarından sonra. neyse, fark eder mi? tabi ki hayır!

isa55

bugün internete giremedim. köye gitmiştim. yeni geldim. çok merak ediyordum transfer var mı diye. enson mesajı 200. sayfada yollamıştım, sayfa 207 olmuş tamam bi transfer oldu dedim ama yok ya yok! iyi niyetli yaklaşmaya çalışıyoruz, fakat bir ışık göremeyince karamsarlığa devam ediyoruz. İnşallah yeni haftada imzaları görürüz de rahatlarız.

merdocan

arkadaşlar yarın 2 tane transfer haberi açıklancak  diye duydum umarım dogrudur :))

erhan55

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: merdocan - 20 Haziran 2011, 00:16:15
arkadaşlar yarın 2 tane transfer haberi açıklancak  diye duydum umarım dogrudur :))

pazartesi giydim fesi, salı sallanır, çarşamba çarşafa dolanır, perşembe perişanlık, cuma mübarek gün, cumartesi pazar tatil. o yüzden açıklanmaz bence... :deli: :oyun:

ender

hergece gece 12 den sonra biri cikiyor yarin transfer aciklanacak diyor 3-5 sayfa onu okuyoruz.yoksa yarin aciklanacak kisi ei mi? iri cussesinin yaninda teknigi ve hizi ile rakip forvetlerin korkulu ruyasi

Uğur Yıldız

altunay

biz hergün duyuyoz ama açıklanmıyo >:(

erhan55

Alıntı yapılan: ender - 20 Haziran 2011, 00:21:03
hergece gece 12 den sonra biri cikiyor yarin transfer aciklanacak diyor 3-5 sayfa onu okuyoruz.yoksa yarin aciklanacak kisi ei mi? iri cussesinin yaninda teknigi ve hizi ile rakip forvetlerin korkulu ruyasi

o adamı iyi bilirim. şutlarında kaleciyi de içeri soktuğu olmuştur ama yaşlandı onu almazlar  ;D

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: erhan55 - 20 Haziran 2011, 00:24:40
o adamı iyi bilirim. şutlarında kaleciyi de içeri soktuğu olmuştur ama yaşlandı onu almazlar  ;D

emilio balbazar ismi dolaşıyor. tazmanyalıymış. o mu yoksa :deli:

minci

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 19 Haziran 2011, 23:26:05
bir ümitsizlik, bir karamsarlık mı oluşmaya başladı ne? ???
Maalesef evet.