2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

FaTiH_HaN

Süper lige yeni yükselen takımlar arasında sistem futbolu oynama hedefi olan bu doğrultuda transferi tamamen hocanın istediği oyunculara yönelerek yapmaya çalışan tek takım biziz. Ordu ve Mersin menajerlerin her önerdiği futbolcuyu aldılar ben çoğu transferde hocaların haberi bile olduğuna inanmıyorum. Bence yönetimimiz bu konuda aceleci davranmayarak menajerlerin oyununa gelmeyerek akıllı bir iş yapıyor, sonuçta transferleri şu an itibariyle bitirsek bile topçular kampa kadar tatilde olucak, biraz daha sabredersek iyi transferlerin yapılacağına inanıyorum. Bu hafta içinde transferlerimiz belli olacak gibi hummalı bir çalışma olduğu belli inşallah takıma katkı sağlayacak transferler yaparız ve sezona bomba gibi gireriz.

55_OrHaN_55

40 dakikadır yazan olmamış, enteresan. millet artık sadece bir haber bekliyor.

özkan

19 Haziran 2011, 18:51:47 #3032 Son düzenlenme: 19 Haziran 2011, 19:04:28 özkan17
bizimkiler 33 yaşında sol bek tim de clerin peşinde..işimiz zor bu beğinlerle..

Kaynak;tim de cler'in menajerlik şirketi.

erhan55

Alıntı yapılan: özkan17 - 19 Haziran 2011, 18:51:47
bizimkiler 33 yaşında sol bek tim de clerin peşinde..işimiz zor bu beğinlerle..

Kaynak;tim de cler'in menajerlik şirketi.

Bonservisi elinde diye biliyorum. Bizimkiler ucuz olan kim varsa ona gidiyor da biraz daha genç istikrarlı adamlara gitseler gam yemeyecem

Gökberk55

bence süper lig sportif direktörlüğü isa turana bırakılmayacak kadar önemlidir,isa turan hemşerimizdir iyidir ama bu yeterli olacağı anlamına gelmez,ben bu sezon adam gibi transfer yapabileceğimizi sanmıyorum,inşallah beni utandırırlar

germencisse

Jakub Wawrzyniak menajer şirketi:MWS Sport-und Musikmarketing'tir..

Bu menajerlik şirketinin oyuncu listelerinde M S şifresine ulaştım :)

Oyuncunun adı "Mario Schönenberger"  25 yaşında,İsviçreli,ön libero,isviçre'nin "Fc-Wil-1900" takımında forma giyiyor..

Edit:can sıkıntısı 
:)

samsunmania

İsviçre alt liginden.  ???
İnşallah emin olup da yapılmış bir transfer olur. Yoksa dağ fare doğurur, bu site adamı topa koyup fırlatır vallaha.  ;D

Ollivanders

Benim inancım kalmadı ya . Olumlu dusunmeye çalıstım ama yonetim olumlu dusunmemem için elinden geleni yaptı.

Ayberk

Yok abi yok, bizim epeeey eksiklerimiz var yönetim konusunda. Ve bir şeyi daha iyi anladım, şuanki veya bundan önceki-sonraki yönetimlerde de değil esas sıkıntı! Şehir olarak bazı vasıfları taşıyan insanlar çıkaramamışız galiba, artık buna inandım! Bir çok şey eksik yapılıyor veya hiç düşünülmüyor bizde. Transferlere de yansıyor bu malesef, neyse baya bi fikrim var bu konuda da, başlığa uymaz... zzzzz

germencisse

Ya tabı benımkısı bir rastlantı ama foruma biraz hareketlilik gelsin diye paylaştım.. :)

engin55

1 Hafta daha bitti. Haftalar geçiyor  hala 1 transfer. :(

samsunmania

19 Haziran 2011, 21:19:16 #3041 Son düzenlenme: 19 Haziran 2011, 21:25:34 samsunmania55
Oyuncuları görmeden ve isimler kesinleşmeden karamsarlığa kapılmamamız lazım. Ancak bu isimler doğruysa Reyes, Alex, Baros, Forlan, Quaresma, Simao gibi isimlerle nasıl mücadele edeceğiz??? Alacağımız yabancı futbolcu mutlak suretle beklentileri karşılayacak kadar kaliteli ve bu kadar beklemişken ekonomik olmalı.
Geçen bu kadar zamandan sonra yönetimin ve hocanın traş transfer yapmayacaklarını, adları duyulmamış olsa da hocanın bildiği futbolcuları getireceklerini düşünüyorum, buna inanmak istiyorum.

Lusage

Alıntı yapılan: engin55 - 19 Haziran 2011, 21:14:04
1 Hafta daha bitti. Haftalar geçiyor  hala 1 transfer. :(

Ne haftası Süper Lig'i garantilememizin üzerinden 1.5 ay geçti... Hala ortada transfer yok.  :kafa: :kafa:

erhan55

Musa ve İzzet de gönderilmiş geçen sene devre arasında da hata yapmadan nokta trasnferler yapacaz çok iyi adamlar aldık diye ilk bu ikisine imza attırmışlardı adamlar 45 dakika oynadılar paralarını aldılar gittiler. Şimdi de aynı türküyü söylüyorlar bakalım kimler gelecek. Hepimizi utandıracak transferleri yapsınlar yeterki hergün utanmaya razıyız ama nerdeeee  :kafa:

deriaKR

izzet ne oyuncuymus be 45 dk sakatlandi gitti...bu adamlar nasil para kazanabiliyor