2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

erhan55

Alıntı yapılan: fatih_han55 - 19 Haziran 2011, 14:16:24
İsa Turanın açıklamaları bana çelişkili geliyor belkide gazeteler uyduruyor. İsa hoca en son hüseyin hoca varken takımdan ayrılmıştı o zamandan bu yana transfer çalışmalarını zaten o yönetmiyor. Şimdi yeni geldi hangi ara 20 oyuncu belirledi hangi ara 16 sı ile anlaştılar daha isa turan takıma geleli ne kadar olduki?

adamın işi bu samsun olmazsa belki başka takımla anlaişacak ya da menejerlik yapacak bilinmez ama adamın futbolcu izlemesi için samsunda görevde olmasına gerek yok zaten. kendi portföyünü oluşturup anlaştığı takımda da onlar arasından getirmek isteyebilir.
açıklamaya gelince ben isanın zaten iyi bir koordinatör olduğunu sanmıyorum. Geçen sene de çocuk gibi iki de bir küsüp istifa etmişti. Kalparla anlaşamadı vs. Konum olarak teknik direktörün üzerindesin sen o ağırlı taşıman lazım. İstifadan sonra da zaten hep saçma açıklamalar yapardı. Yine o şekilde bir açıklama yapmış ama bence durum bundan da farklı değildir. Yani ben hala anlaşılan ve görüşmelerin iyi gittiği bir yabancı transfer olduğunu düşünmüyorum. Yerlilerde de zaten adı geçenler malum. Eline yüzüne bulaştırdılar transferi inşallah kesenin ağzını açarlar da toparlarlar.

minci

İsa Turanın böyle bir açıklama yaptığına inanmıyorum. Bunun anlamı bağlı bulunduğu yönetimi eleştirmek ve kendi ipini çekmektir. Yani kovulmaktır. Bu nedenle bu haber olmanın ötesinde art niyetli bazı kişi ve kurumların dedikodusu diye düşünüyorum. Ancak transferlerde geç kalındığı görüşüne ben de katılıyorum. Gerçekten geç kaldık. Bir şey daha kafamı kurcalayıp duruyor. Pekçok kişi transferlerde geç kaldığımız görüşünü yüksek sesle dillendirmesine rağmen yönetim hala kamuoyunu tatmin edecek ayrıntılı bir basın toplantısı yapmayarak son durumu açıklamaması içimi bir kurt gibi kemirip duruyor. Panik de yapmak istemiyorum ancak durumu çok da iyi görmüyorum. Hayırlısı olsun diyerek kaytarmak da istemiyorum. Kısacası bayağı bayağı rahatsızım.

AntZ

19 Haziran 2011, 14:34:29 #3017 Son düzenlenme: 19 Haziran 2011, 14:45:26 AntZ
Alıntı yapılan: fatih_han55 - 19 Haziran 2011, 14:16:24
İsa Turanın açıklamaları bana çelişkili geliyor belkide gazeteler uyduruyor. İsa hoca en son hüseyin hoca varken takımdan ayrılmıştı o zamandan bu yana transfer çalışmalarını zaten o yönetmiyor. Şimdi yeni geldi hangi ara 20 oyuncu belirledi hangi ara 16 sı ile anlaştılar daha isa turan takıma geleli ne kadar olduki?

Ben de İsa Turan'ın açıklamalarının doğru olduğuna inanmıyorum ama doğruysa bile zamanında Sedat Karabük'ün peşinde koşmayıp benimle anlaşsaydınız bu adamları kaçırmazdık iması sanki  ;)
Polyana ilan eden sevgili Erhan arkadaşım, evet genel kuruldan dolayı bir gecikme var ama sence yönetim istedikleri oyuncuların hepsini kaçırmış olsa, bu işlerden hiç anlamasa, transfer yapmış olmak için ortalıkta her takıma pazarlanmaya çalışılan Sarp, Bilica, Youla, Suleymanou gibi isimleri toplamaz mıydı en azından. Evet hepimiz sabırsızız ama bu kadar güvensizlik neden onu anlamıyorum. Yönetimdeki kişilerin yöneticilik ve futbol bilgisine  sonuna kadar güveniyorum, biz Orduspor, MİY değiliz her önerilen, menejerlerin bize önerdiği isimlere atlayacak da değiliz. Hocanın sistemine uyacak kaliteli oyuncuların takıma katılacağına ve taş gibi bir takım olacağımıza sonuna kadar inanıyorum. Ordu'nun heryerde anlaştık dediği Milan'lıları da gördük, Fransa ya gitmişler, başkan çıktı heryerde Milan'dan oyuncu alıyoruz diye havaasını bastıda ne oldu?

Ayberk

Yalnız dün gecenin 3'üne kadar internette ajanlık yaptıran ismini bilmediğimiz transferimiz kim gerçekten merak ettim. Veya böyle bir transfer oldu mu harbiden? :o

AntZ

Alıntı yapılan: Ayberk - 19 Haziran 2011, 14:37:53
Yalnız dün gecenin 3'üne kadar internette ajanlık yaptıran ismini bilmediğimiz transferimiz kim gerçekten merak ettim. Veya böyle bir transfer oldu mu harbiden? :o

Anlaşıldığı doğrudur da bizde tuhaf bir alışkanlık var, tamam kesinlik kazanmadan açıklama da kesin anlaştıysan açıkla artık. Geçen sene de 13 futbolcuyu birden Samsun'a geldiklerinde öğrenmiştik. Hatta Kılıçarslan tesislerde görülenekadar bir kere ismi bile geçmemişti. Anlatmak istediğim ortada anlaşılan isim olmaması kimseyle anlaşılmadığı anlamına gelmiyor, hatta ben çoğu transferin bittiğine inanıyorum.  ;)

İmza: Polliana'nın erkek kardeşi  8)

Ayberk

Ama suç biz de, her yönetime atar gider yaparsak, "Ulan artık anlaştık deyip de, elimizden kaçırırsak bu kapının dış mandalı(!) taraftarın dilinden düşmeyiz" mantığını yerleştiririz yönetime :D :P ;D

erhan55

@Antz ben de dediklerine inanmak istiyorum ve o takımı görmeyi hayal ediyorum. Bizimkiler evet Suleymanou,Youla gibi adamları almayacak kadar zeki insanlar ancak kongreyi kimse bahane etmesin. Bu adamlar tek aday ve daha kongre kararı alınmadan herkes biliyordı bunların başa geçeceğini. Şimdi hiçbir isim bilmiyoruz iyi kötü diye yorum yapmak,ahkam kesmek istemiyorum ancak açık olan ve tartışmasız bir konu var o da GEÇ kalındı ve çoğu iyi oyuncular gideceği takımı ya belirledi ya da transfer görüşmelerinde baya yol katettiler. Bizimkiler de Ümit Gürsoy ve kardeşi tayfası ile çalışıyorlar sadece. Sen de biliyorsun sabahlara kadar seni,ben ve bir kaç arkadaş daha takip ediyoruz bu sayfayı. Umutlu olmasak bunu yapmayız. Ama şu ana kadar açıklama ve somut adımlar olmayışı herkesi doğal olarak karamsarlığa itiyor. Umarım tekrar diyorum kesenin ağzını açarlar ve dedikleri gibi yıldız oyuncuları alırlar. Yoksa şu anda alınabilecek ve iyi statüde olan oyuncuların çoğu gitti bundan sonra alınacaklar para gücüyle olur sadece.

erhan55

Alıntı yapılan: AntZ - 19 Haziran 2011, 14:43:15
İmza: Polliana'nın erkek kardeşi  8)

sende zaten o genleri ben görüyordum geceki denge gazetesi rekabetinden sonra polianna genine bir de sadettin teksoy ekledin kanımca  :D

ugrass

sanki bank asya için takm kuruyoruz takım toplancak hala imza yok =) yapılan bir transfer var oda kapalı kutu..

erhan55

ARKADAŞLAR FACEBOOK SAMSUNSPORDA PAYLAŞILAN YAZI:

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ten, taraftarın yüreğine su serpecek açıklama geldi. İşadamı Öztürk, kırmızı beyazlı ekibe iki yabancı oyuncu sözü verdi. Avrupa'da belli bir kariyere sahip oyuncuların isimlerinin kendinde saklı olduğunu dile getiren Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk, "Samsunspor'a destek noktasında elimizden geleni yapacağız" dedi.

alperen_55

19 Haziran 2011, 15:15:12 #3025 Son düzenlenme: 19 Haziran 2011, 16:33:30 alperen_55
Bomba diye tabir edilen yerli transfer beklemiyoruz. İdeal bir kadromuz var, kaliteli 5-6 tane yabancı transferi takıma serpiştirirsek hedefi tutturuz. Geç kalmış değiliz sadece biraz sabır.Yönetim 1 aydır yatmıyordur herhalde.Anlaşılan oyuncular olduğunu tahmin ediyorum.10 gün içinde transferin  tamamı netleşir gibime geliyor .

AntZ

Alıntı yapılan: erhan55 - 19 Haziran 2011, 15:12:47
ARKADAŞLAR FACEBOOK SAMSUNSPORDA PAYLAŞILAN YAZI:

Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk'ten, taraftarın yüreğine su serpecek açıklama geldi. İşadamı Öztürk, kırmızı beyazlı ekibe iki yabancı oyuncu sözü verdi. Avrupa'da belli bir kariyere sahip oyuncuların isimlerinin kendinde saklı olduğunu dile getiren Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Öztürk, "Samsunspor'a destek noktasında elimizden geleni yapacağız" dedi.

İsa Turan'ın açıklamalarının olduğu sayfadaki haber  ;)

http://dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=58888

özkan

En güzel transfer aralara serpiştirilebilecek güzel tohumlar olacaktır..Hurra diye yapılacak olan transferlerden hayır gelmeyeceği gibi bir dünyada külfeti var bu adamların..

Yapılacak 5-6 kaliteli transfer hem bizim önümüzdeki sezonumuzu kurtaracak,hemde zaten var olan oyuncuların potansiyeli ve kalitelerini yukarı çekecektir..

ahmetsefa55

twitter

hep iyi tarafından bakıyoruz  ama artık bi kaç hareket gösterseler zamanı geldi gibi  8)