2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

erhan55

ya ne adamsınız hemen nasıl uydurdu adam da hemen video paylaştınız. siz real madrid taraftarı olsanız düşünemiyorum kimler gelirdi kaç video ortaya çıkardı  :oyun:

KareAs55

Abi birde Sutter vardı o adamda güzeldi   :--*

AntZ

Alıntı yapılan: erhan55 - 19 Haziran 2011, 01:51:50
ya ne adamsınız hemen nasıl uydurdu adam da hemen video paylaştınız. siz real madrid taraftarı olsanız düşünemiyorum kimler gelirdi kaç video ortaya çıkardı  :oyun:

Başlık transfer dedikodusu üstad  :) Uydurdum ama destekli attım, Arena'dan Denge'den sağlam atıyorum en azından  :peeh:

CurvaSs

Alıntı yapılan: erhan55 - 19 Haziran 2011, 01:51:50
ya ne adamsınız hemen nasıl uydurdu adam da hemen video paylaştınız. siz real madrid taraftarı olsanız düşünemiyorum kimler gelirdi kaç video ortaya çıkardı  :oyun:

güzel kardeşim, ben ismini öğrenememekten dolayı uyuyamamaktan bahsediyorum, sen real madrid taraftarı olsaydınız diyorsun.  :suslen:

erhan55

19 Haziran 2011, 01:55:37 #2989 Son düzenlenme: 19 Haziran 2011, 02:03:07 erhan55
Alıntı yapılan: AntZ - 19 Haziran 2011, 01:53:57
Başlık transfer dedikodusu üstad  :) Uydurdum ama destekli attım, Arena'dan Denge'den sağlam atıyorum en azından  :peeh:

evet takdir ettim ama yakında iş teklifi gelirse şaşma adamları ekmeğinden edeceksin  ;D

bu arada ben sağlam bir isim beklemiyorum lazarı duacı kalmayalım da yarın tabi doğru ise veya açıklanırsa

Alıntı yapılan: curvasmurfs - 19 Haziran 2011, 01:55:10
güzel kardeşim, ben ismini öğrenememekten dolayı uyuyamamaktan bahsediyorum, sen real madrid taraftarı olsaydınız diyorsun.  :suslen:

sen anlamamışsın ciddi takılmaya devam et. bak lafın sahibi anladı o da şakaya vurdu. sana kim real taraftarı ol diyor. oradaki espri realin alım gücü ve orada oynamak isteyecek milyonlarca oyuncu arasında antz'ın uyduracağı ve dedikodu yapacağı oyuncu sayısından bahsettik.

CurvaSs

Alıntı yapılan: erhan55 - 19 Haziran 2011, 01:58:40
sen anlamamışsın ciddi takılmaya devam et. bak lafın sahibi anladı o da şakaya vurdu. sana kim real taraftarı ol diyor. oradaki espri realin alım gücü ve orada oynamak isteyecek milyonlarca oyuncu arasında antz'ın uyduracağı ve dedikodu yapacağı oyuncu sayısından bahsettik.

azizim ben de şaka yaptım, makaraya vurdum. bence sen yanlış anlamışsın. :)

AntZ

Sion taraftarlarının çoğu Vanczak'ı yılın futbolcusu seçmişler. Lazar pek iç açıcı durmuyor ama Vanczak sağlam eleman gibi.

brigand

gece gece heyecan bastı. inş. fos çıkmaz ne diyim..

AntZ

19 Haziran 2011, 08:21:40 #2993 Son düzenlenme: 19 Haziran 2011, 08:32:28 AntZ
AlıntıVanczak'ta son hamle

YÖNETİM Teknik Direktör Vladimir Petkovic'in de ısrarla istediği Sion takımının Macar futbolcusu Vilmos Vanczak'ı bitirmek için hareket geçti. Kırmızı-Beyazlılar, Alman Ligi takımlarında St. Pauli'nin gurbetçi forvet Deniz Naki ve Legia Warszawa'nın...

YÖNETİM Teknik Direktör Vladimir Petkovic'in de ısrarla istediği Sion takımının Macar futbolcusu Vilmos Vanczak'ı bitirmek için hareket geçti. Kırmızı-Beyazlılar, Alman Ligi takımlarında St. Pauli'nin gurbetçi forvet Deniz Naki ve Legia Warszawa'nın sol beki Jakub Wawrzyniak'ı yakın markaja aldı.

kaynak: fotomac

Alıntıİddialar asılsızdır

Futbol şubesi sorumlusu Suat Çakır takımdaki tüm genç oyuncularla yeniden masaya oturacaklarını ifade ederek, "Adem Alkaşi ve Orhan Taşdelen gibi genç futbolcularımızın takımdan gönderileceği ya da başka takımlarla anlaştıkları yönündeki haberlerin...

Futbol şubesi sorumlusu Suat Çakır takımdaki tüm genç oyuncularla yeniden masaya oturacaklarını ifade ederek, "Adem Alkaşi ve Orhan Taşdelen gibi genç futbolcularımızın takımdan gönderileceği ya da başka takımlarla anlaştıkları yönündeki haberlerin tümü kesinlikle asılsızdır" dedi.

kaynak: fotomac

Macaristan'ın ünlü spor gazetesi Nemzetisport'ta dün sitemizi kaynak göstererek ilgilendiğimize dair haber yapmış  :)

http://www.nemzetisport.hu/legiosok/samsunspor-veteli-ajanlattal-bombazzak-vanczak-vilmosert-a-siont-2082214?nocache

Ayberk

Bu arada sözü geçen menajer 2-3 gün öncesinden haber vermiş Samsun'a geleceğini :hnk: :hnk: Çok sevdiğimiz(!) gazeteci İlker Aktaş, twitter'da abi seninle nasıl görüşebilirim demiş, menajer 2-3 gün sonra gelecem demiş. Demek ki gelecekler yarın öbür gün, hatta belki bugün? :hnk:

carsambaliridvan

inşallah bügün açıklanır transfer

germencisse

İbrahim Üzülmezin geldiği yönünde söylentiler var..

minci

Alıntı yapılan: germencisse - 19 Haziran 2011, 11:35:43
İbrahim Üzülmezin geldiği yönünde söylentiler var..
Tatile gelmiştir. Atakumdaki Türkiyenin en güzel plajında denize girmeye gelmiştir.

germencisse

Alıntı yapılan: minci - 19 Haziran 2011, 11:41:49
Tatile gelmiştir. Atakumdaki Türkiyenin en güzel plajında denize girmeye gelmiştir.

Yok ya facebooktaki Simon Zenke fan page'de admin paylaşmış..Bugun yarın açıklanır diyor.. :o

twitter

ibo gelsin sevinirim orhandan formayıda alır ama

şimdi 37 yaşındaki adamı alıp milletin ağzına düşmeye gerek yok mazallah 2-3 ay dinlenmez transfer politakanız yanlış yeaaa falan