2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ahmetsefa55

Gökberk55

böyle giderse sonumuz kötü,yıldızı geçtim orta direk topçu bile yok görünürde,yönetimin seçilmeden önce söylediği sözler havada kaldı

erhan55

Alıntı yapılan: Gökberk55 - 18 Haziran 2011, 16:47:23
böyle giderse sonumuz kötü,yıldızı geçtim orta direk topçu bile yok görünürde,yönetimin seçilmeden önce söylediği sözler havada kaldı

o sözleri zaten transferden önce hedefimiz ilk 10 diye kıvırdıklarında hiçe saydılar. yapacağımız transferlerle taraftarımız sözlerimizde ne kadar ciddi olduğumuzu görecek demişlerdi. ortada trasnfer olmadığı gibi (ben burak vs onları transfer saymıyorum. ya tutarsa diye alınan adam asla ilk 11 oynamayacak belki 18i zorlayacak adamlar) adı geçen adamlar da pek öyle tatmin edici büyük hedef adamları değil. onları bile alamıyorlar zaten kaç aydır görüşülüyor güya. Lozan antlaşması bu kadar uzun sürmedi koskoca Dünya Savaşını bitirdiler o zaman.  al_sana :D >:(

55_OrHaN_55

18 Haziran 2011, 17:41:34 #2913 Son düzenlenme: 18 Haziran 2011, 18:35:31 55_OrHaN_55
Millete; "savulun geliyoruz" gibisinden epey caka sattık bu sene ama yeni yönetim kendisine güvendiğimize pişman etmez İnşallah.

Ayberk

Ben yıldız falan beklemiyorum da, Avrupa'dan orta halli takımlardan, yetenekli ve takım oyuncusu olabilen 6-7 oyuncu getirebilsek yine iyi takım oluruz. Bu konuda Petkoviç'e görev düşüyor da, artık bir yol kat edilsin. Artık açıklama bekliyorum ben. En azından yönetim çıksın desin ki, şu şu şu oyuncularla görüştük, ama başarısız olduk. Çok para istedi, Samsun'u beğenmedi, Türkiye'ye gelmek istemedi, Samsun'da Sanskritçe eğitim veren okul olmadığından çocuklarımın geleceği adına gelmek istemedik vs vs vs zırvalarını, bahanelerini söylesinler, ama söylesinler birşeyler! Şuanda da filan sayıda oyuncuyla temaslarımız var desinler falan yani.... :peeh: :o

minci

Devre arasında sadece Battal değilki gelmek istemeyen. Kasımpaşalı Gökhan efendide ben bank asyada oynamam diye gelmek istememişti. Şimdi oynasın o ayrılmak istemediği ligte geri zekalı.

Ayberk

Şirketleşmeyi beklersek 5 sene transfer yapmayacağız demektir! Şirketleşme 2 günde olacak iş değil ki, hatta 2 yıl da bile...

erhan55

Alıntı yapılan: farUqras - 18 Haziran 2011, 18:10:20
son ihtimal şirketleşmeyi bekliyorlar herhalde. yapılan transferleri şirketleşmeden sonra duyurup prim yapmak mı amaçları?

şirketleşmek için dediği gibi çok zaman lazım. ayrıca şirket ilan edilse bile en az 2 yıl geçmesi gerekiyor borsaya girmeleri için vs. bu tez doğru değil. bence kimse kendini kandırmasın. bu adamlar aylar öncesinden belliydi hala tek bir transfer veya isim bile duymadıysak beceremediklerinde. her sene böyle çok dikat ediyoruz aman hata yapmak istemiyoruz vs diyorlar. iyi oyuncuları millet alıyor bunlar da menejerlerin getirdiklerini alıyorlar.

AntZ

18 Haziran 2011, 19:11:23 #2918 Son düzenlenme: 18 Haziran 2011, 20:12:24 AntZ
Alıntı
Forvetlerin Adem'den çekeceği var

Meslektaşları tatil yaparken Samsunspor'un kaliteli stoperi! Adem Alkaşi, aksatmadan antremanlarına devam ediyor

Spor Toto Süper Lig'de mücadele edecek olan Samsunspor'un başarılı stoperi! Adem Alkaşi, tatilde olmasına rağmen disiplini elden bırakmayarak antrenmanlarını sürdürüyor.

Samsunspor ile sözleşmesi devam eden Adem Alkaşi, tatilde olmasına rağmen işi sıkı tutuyor. Disiplini elden bırakmayan Adem, Nuri Asan Tesisleri'nde idmanlarına devam ediyor. Düz koşu yaparak kendini formda tutan Adem Alkaşi, genç taraftarlar ile bol bol hatıra fotoğrafı çektirdi.

kaynak: haberexen

Adem gerek karakteri, gerek çalışkanlığıyla sevdiğim bir oyuncumuz. Umarım bu haber takımda kalacağının göstergesidir. Adem'den ileride çok şey bekliyorum.

Musti

kaliteli stoperi :rulet: :hnk: ayıptır.

erhan55

bence de adem çok karakterli ve hırslı biri. süperligde oynayamaz diyenlere kesinlikle KATILMIYORUM. bu adam sağ bek olmasına rağmen neredeyse agbetu kadar asisti var. sıfıra inip ortaladığı ve attırdığı göller bence çok güzeldi. ve ileride daha da başarılı olabilecek bir oyuncu bence kalması gerekir. tabiki o mevkiye bir transfer şart ancak ademde ilk 11 çıkabilecek kapasitede bence. daha iyisine kimse hayır demez elbet. üstelik rekabet her zaman iyidir.

twitter

niye bu kadar küçümsüyorsunuz takım oyuncuları ademi ben çok beğeniyorum

bir şey güderek bu davranışıda gösterdiğini düşünmüyorum bütün sezon tazı gibi koştu sağ bölgede

Ayberk

Adem'in kalmasından yanayım her zaman. Bu takımda eğer yerin çok kaliteli bir sağ bek alınmazsa yeri garantidir, alınırsa da hırsıyla formayı kapabilir. Zaman zaman formu artmıştı. Dikkat ederseniz Musa alındıktan sonra daha iyi performans sergiledi. Oynamayan Musa bile rekabeti arttırıp Adem'e olumlu katkı yaptı. Kaldı ki Petkoviç'in oyun anlayışına son derece uygun bir oyuncu bence Adem. Biraz kondisyon yüklemesine ihtiyacı var ama, hem de epey ::)

Turuncu

Ayberk