2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

cembaba

Forum'un çeşitli yerlerinde o kadar konu başlığı var. Ben de konu başlığı linkini yazdım mesaja.

Ollivanders

Forumun belli kuralları vardır. bu kurallarda da keyfe gore başlık açmak yoktur. Gerekli uyarıların yapılmasına ragmen forum uyelerinin rahat  davranmalarına anlam veremiyorum . Bu başlık açılsa ne olur ? Zaten transfer başlıgında konusuluyor bu konular. Kesinleşen transfer oldugunda konusulacak başlıgımız da belli.kurallara uymakta yarar var.

kamuri

BENİM ŞAHSİ GÖRÜŞÜM NE BURAK NE DE SERKAN BAŞKANIMIZIN SEZON ÖNCESİ AÇIKLADIĞI İLK 5 HEDEFİNE BİZİ ULAŞTIRACAK TRANSFERLER DEĞİL :( UMARIM BUNDAN SONRA DAHA KALİTELİ İSİMLERİ KADROMUZA KATARIZ

eren55

Alıntı yapılan: kamuri - 18 Haziran 2011, 01:50:30
BENİM ŞAHSİ GÖRÜŞÜM NE BURAK NE DE SERKAN BAŞKANIMIZIN SEZON ÖNCESİ AÇIKLADIĞI İLK 5 HEDEFİNE BİZİ ULAŞTIRACAK TRANSFERLER DEĞİL :( UMARIM BUNDAN SONRA DAHA KALİTELİ İSİMLERİ KADROMUZA KATARIZ

Sonrasında hedef ilk 10'da yer almak denildi ki şimdilik gerçekçi olan da bu maalesef.Ama şimdilik,yarınlar ne getirir bilinmez.

ugrass

200 sayfaya transfer yok demek transfer olsa suan 2bin200. sayfadaydık =))

berusa55

18 Haziran 2011, 10:41:05 #2885 Son düzenlenme: 18 Haziran 2011, 11:04:06 berusa55
Halk Gazetesi'nde bugunki haberde Kemalin babası, basında çıkan "Kemal'le üç yıllık sözleşme yapıldığı" yönündeki haberlere üzüldüklerini belirtmiş.Anlayacağımız şimdilik Kemal'le ilgili olumlu ya da olumsuz somut bir gelişme yok...

samsunspor.co.nr

Kemal ile inşallah sozlesme yenilenir.
Seneye ist. Kulüpleri rahat bırakmazlar. Kafası sürekli meşgul sezon geçirir.
Hem maddi hem manevi tatmin de ederler, babasının söylemlerine istinaden yönetim de gereğini yapmalı ve sözleşmesini uzatılmalı.
Yönetimin 5 yil icinde Sampiyonluk söylemlerine istinaden hedefe gidecek kadroda Kemal mutlaka olmalı.
Yeni sezonda kafası rahat bir Kemal en iyi transferlerimizden olur bence.

AllydeenleaR

AlıntıSamsunspor lost is Karsiyaka gain... Am really disappointed with Samsunspor for not doing there best to keep you, it's a shame

agbetunun twittera yazdığı yazı.. baya kızmış anlaşılan

Shane_Falco

Alıntı yapılan: AllydeenleaR - 18 Haziran 2011, 13:40:10
agbetunun twittera yazdığı yazı.. baya kızmış anlaşılan

2.Yarının en iyi oyuncularımızdan biriydi.Kalmasından yanaydım ama olmadı.Hem onun hemde bizim için hayırlısı olsun...

SerhaT55

İkinci imza Erkan'dan
     İlk imzayı bugün Burak Çalık'a attıracak olan Kımızı-Beyazlılar, her konuda anlaştığı Erkan Taşkıran'ı da Samsun'a getiriyor

Samsunspor'un her konuda anlaştığı Bucasporlu Erkan Taşkıran, bu hafta içi Samsun'a gelerek kendini Kırmızı-Beyazlı renklere bağlayan imzayı atacak. Alacaklarından dolayı Bucaspor'u Türkiye Futbol Federasyonu'na şikayet eden Taşkıran'ın serbest kalması beklenirken, Teknik Direktör Vladimir Petkovic'in da tecrübeli futbolcuya sıcak baktığı belirtildi.

Kaynak:Arena

FaTiH_HaN

Haber gazetesinde gurbetçi Deniz Naki ile görüşülüyor yazıyor.

Stoper

Ertuğrul Sağlam basın toplantısı yapıyor . Ntvspor canlı gösteriyor . Merak ediyorum ; neler söyleyecek bakalım.

AntZ

AlıntıMehmet Batdal'in talipleri ise her geçen gün artıyor. Samsunspor ve Eskişehirspor'un ardından Sivasspor ve Mersin İdman Yurdu da Mehmet Batdal'ın transferi için Galatasaray ile görüşmelere başladı.

Kaynak: sporx

samsunspor.co.nr

Samsun'da içeride yenildiğimiz maçta Mehmet battal'i Cok beğenmiştim.
Sakatlıktan sonra durumu ne bilmiyorum ama bucadaki formunu tutarsa bizde is yapabilecek bir adam olduğunu düşünüyorum.
Sevgiler.

seydo55

Bu Mehmet devre arasında bize gelmek istmemişti diye hatırlıyorum ? Beğendiğim futbolculardan kendisi ama devre arasında gelmem dediyse şimdi de biz çagırıp tesisleri gezdirip sonrada almayalım   :deli: