2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

SerhaT55

Agbetu Karşıyaka'ya imza attı..

Bank Asya 1. Lig ekiplerinden Karşıyaka, Nijeryalı oyuncu Akeem Oriyomi Agbetu ile 2 yıllık sözleşme imzaladı..

Bonservisi Sivasspor'da olan ve geçen yıl Samsunspor'da kiralık olarak oynayan Agbetu'yu kadrosuna katmak için bir süredir uğraşan Karşıyaka, 23 yaşındaki futbolcu ile 1 1 yıllık sözleşme imzaladı.

İzmir'e bugün gelen ve sağlık kontrolünden geçen Agbetu, Türkiye'de ilk olarak 2009-2010 sezonunda Kocaelispor'da forma giymişti.

Kaynak:http://www.ajansspor.com/futbol/tff1lig/h/20110617/agbetu_karsiyakaya_imza_atti.html

jean

Su agbetuyu niye tutmadik anlamis degilim

CurvaSs

Alıntı yapılan: jean - 17 Haziran 2011, 21:21:15

agbetu her ne kadar iyi oyuncu olsa da, süper lig oyuncusu değil bana göre. takımda kalsa iyi bir yedek olurdu, ihtiyacımız da olabilirdi. ki bonservisi sivas'taydı, yani agbetu için bonservis bedeli ödeyecektik. tabi şimdiki yönetim iyi oyuncular alacağız diye yola çıktı, daha iyi oyuncular alınabilir ama iyi bir yedek olurdu. şimdi bana süper ligi premier lig yaptınız diyenler çıkacaktır, eyvallah bi' premier lig değil ama yine de kalite bakımından bank asya'dan kat be kat üstün. agbetu süper lig topçusu olsaydı, sivas'ta kalırdı. sivas agbetu'da ışık görseydi, ksk'ya felan satmazdı.

minci

Alıntı yapılan: jean - 17 Haziran 2011, 21:21:15
Agbetu geçen sene ara dönemde özel yaşantısından ve Zenkeyi de ayartmasından dolayı gönderilecekti. Ancak bir şans daha istedi ve kaldı. Yani biraz disiplinsiz ve alemci bir yapısı var. Sanıyorum bunun için gönderdiler.

ugrass

675binTL verilmezdi agbetuya =) ve birinci lig topcusu degil..

cembaba

Disiplinsiz ve alemci ? Cuma'dan çıkarken görüyorduk gibi yazılar hatırlıyorum. Bu bir çelişki midir?  :rulet:

brigand

bonservisi ve yeterlilik seviyesinden dolayı tercih edilmedi büyük ihtimal. daha iyileri alınacaktır. he kalsaydı fena da olmazdı. 2.yılında yedekte oturabilirdi.neyse ona basarılar. yolu acık olsun.
diğer konuya gelelim, çok iyi transfer yapan veya fazla sayıda transfer yapan takım başarılı olacak diye kaide yok. benim düşüncem kampın ilk haftasına kadar süremiz olduğu. önemli olan kimyası tutan insanları bir takım haline getirebilmek. başarıcaz bunu

alperen

Alıntı yapılan: CemBaba - 17 Haziran 2011, 22:43:10
Disiplinsiz ve alemci ? Cuma'dan çıkarken görüyorduk gibi yazılar hatırlıyorum. Bu bir çelişki midir?  :rulet:

Önce Allah sonra yallah diyodu demekki  :)

samsunluhakan

bugün bi bomba bekliyordum oda olmadı yarından ümit kesilmez hadi hayırlısı

samsunluhakan

ilk yabancı transferimiz kemalin yanına tecrübeli Vilmos Vanczak olmalıdır.

Serkan

ahmetsefa55

angelına jolie olsun hataydan kacıralım.kombıneler yok satar yeminle  :ok

Kadir ÇELEBİ

18 Haziran 2011, 00:08:07 #2878 Son düzenlenme: 18 Haziran 2011, 00:11:41 SamsunSpor_34
Sizin yeni arkadaşlara yada forum'a uzak kalan arkadaşlara karşı bu anlaşılmaz tavrınız neden arkadaşlar takip etmiyor olabililirler gayet normal tıpkı sizler bizler gibi buradaki yeni günlerininizi hatırlayın yada karşınızdaki herşeyden önce Samsunsporlu bir arkadaşınız abiniz kardeşiniz sonuçta transfer başlığında yazmak istiyordum bunu fakat buraya nasip oldu aynı şeyler oradada oluyor birisi transferler gecikti diyor hassasiyetini gösteriyor diğer arkadaşım buna istinaden tepki gösteriyor bence bunlar yanlış.. Uyarılması gereken uyelerin bizzat özel msj göndererek site geneline yansıtmadan uyarılması daha doğru olur ve hem bizlere yakışır bu davranış hemde karşı taraf rencide olmaz.

Sercan

Burak Çalık yabancı değil mi?  :x(( :x(( :rulet: