2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Sercan

Alıntı yapılan: carsambaliridvan - 17 Haziran 2011, 17:15:51
arkadaşlar olmayın böyle karamsarya bu takım bu ligden asla düşmeyecektir emin olun...

çok sevindim birden ..

erhan55

arkadaşlar olmayın böyle karamsarya bu takım bu ligden asla düşmeyecektir emin olun...

ne düşmesi ya biz başarı bekliyoruz bunun için de transfer şart. ona göre de artık somut adımlar bekliyoruz. ve transfer yapmayan süper ligde TEK takımız. belkide dünyada tekizdir şu anda.

sadece55

yilmazselcuk55

Alıntı yapılan: erhan55 - 17 Haziran 2011, 17:19:15
ne düşmesi ya biz başarı bekliyoruz bunun için de transfer şart. ona göre de artık somut adımlar bekliyoruz. ve transfer yapmayan süper ligde TEK takımız. belkide dünyada tekizdir şu anda.
:ok :ok :ok

Jnr.Serkan

Serkan kurtuluş kötü futbolcu değil ki.Neden böyle tepki gösteriliyor.Adam Galatasarayda geçen sene gayet iyi maçlar çıkarttı.Td'de görüyorduk Gs'lilerin yazılarını herkes keşke Serkan Kurtuluş kadar mücadele etse diye.Ramos geliyorda yönetimmi almıyor anlamadım gitti

seydo55

Çok şükür  (= artık rahat uyuyabilirim  :holey:  :holey:

carsambaliridvan

Alıntı yapılan: erhan55 - 17 Haziran 2011, 17:19:15

tamam bu konuda halısın başarı için kadromuz yetersiz bu büyük taraftara verilen vaatler vardı arkadaşlarımız bunları göremeyınce vahhh düşecez vahhh averaj takımı olacaz gibi yorumlar gördüm ondan dedim..

Akyol

Burda karamsar davrananlar neden böyle bir hal içinde herkes biliyor sanırım. Yönetimi tanıttıkları ilk toplantıda "Hedef ilk 5 yıldızlar Samsun'a gelecek vs. vs. blaa blaa" diye insanları bulutların üstüne çıkartan zihniyettir bizleri bu hale sokan! Herkes düşüncesini özgürce söylüyor. Bencede kaplumbağa hızıyla ilerliyor yönetim. İyi transfer yapar yapamaz, o yönetimi bağlar. Ben taraftar olarak bekliyorum arkadaş! Hedef ilk 5'ti ilk 10 oldu, yıldızlar gelecekti daha transfer yapılmadı. Sezon başlamadı ama yıldız dediğimiz adamlar başkalarıyla anlaştı! Artık duygularımız suistimale uğruyor. Kemal ile anlaşıldı mı bu bile net değil, Murat imzaladı mı haber yok... Böyle olmaz olmamalı...

samuray

Alıntı yapılan: erhan55 - 17 Haziran 2011, 00:25:12
Ertuğrul Sağlam'ın klübte hoşnut olmadığı şeyler varmış bırakmayı düşünüyormuş. Keşke bizim samsunda sadece saatlerce duran habire giden vlade yerine onunla anlaşsalar.
evet ya şu bursa spor bşk.nı keşke biz anlaşmadan önce tutuklanmış olsaydı ertuğrul sağlamı hoca olarak kesin alırdık fazla sürmez sağlam iki gün içerisinde bursporu bırakır gelişmeler o yönde

AntZ

İnşallah Bursaspor'da sular biran önce durulur, Ertuğrul'da Bursaspor'dan ayrılmak zorunda kalmaz.

samuray

ya evet belki bizler taraftarlar sabırsızlanıyoruz transfer konusunda ama haklı nedenlerimizde var yıldız,yıldız, deniliyor ama dana tık yok serkan kurtuluş bence iyi transfer hep yıldız alacak değiliz  böyle genç yetenekli yani açıkçası asker futbolculara ihtiyacımız var ama ortada alınan daha birtek yıldız general yok hernüz inşallah iyi transferler yapılacak umutlar tükenmez >:( ;D ;)

Harun55

Sag bek'e neden serkan kurtulus aliniyor?
Hani Pal Lazar tamamdi ? bu ne istir yaaa SAMSUNSPOR YONETIMI Kesinlesen transferleri yazsin anlasilmista bilmemne hic hos degil..
seviniyoruz sonrada gelmedimi transferler uzuluyoruz.. yazik yani

samuray

17 Haziran 2011, 19:19:57 #2847 Son düzenlenme: 17 Haziran 2011, 19:27:28 AntZ
ya keşke bu bursadaki olaylar biz hocayla anlaşmadan yapılsaydı sağlam gelseydi süper olurdu ya

e hep general alacak değiller ya asker futbolcular da lazım  ;D

çıldırlmaya az kaldı doktorum nerde ya sabır ya sabır ya sabır olacak inşallah iyi olacak sabır ;D

CurvaSs

17 Haziran 2011, 19:24:56 #2848 Son düzenlenme: 17 Haziran 2011, 19:27:48 AntZ
Alıntı yapılan: samuray - 17 Haziran 2011, 19:19:57
ya keşke bu bursadaki olaylar biz hocayla anlaşmadan yapılsaydı sağlam gelseydi süper olurdu ya

bursa'ya yapılanlar hoş mu sence? bence hiç hoş değil ve bursaspor gibi bi' takımın üstünde oynanan oyunlardan yararlanmaya çalışmak çok iğrenç.! inşallah bursaspor'daki sular durulur, ertuğrul hoca da orada kalır.

AntZ

Alıntı yapılan: samuray - 17 Haziran 2011, 19:19:57

Ah ulan kimse de ölmüyor bu aralar  :kafa:
             - Son Görev Cenaze Hizmetleri -