2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

erhan55

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 17 Haziran 2011, 14:11:08
Tamam canım bu kadar yüklenmeyin sadece bizde kendini bulabilir demek istedim   ;)

inşallah tüm temennimiz bu. biraz da olsa temeli var ki zaman zaman hagi döneminde bile olsa 11 çıkmış. umarım biz de tutturur. ama biraz da duaya kalır işimiz. zaten bence bu adamı da o şekilde almışlardır. yoksa bu noktaya ademi düşünmeyen daha iyi adam alacaktır.

davidsavage

Serkanın gelmesi Ademinde performansını artırır,rekabet ortamı oluşur.Kazanan Samsunsporumuz olur. :--*

Uğur Yıldız

adem serkandan kat kat iyidir geçen sene maçlarını izledik göz var nizam var çok aksayan bi adam bence sadece yedek olur ötesi olmaz

LisandroLopez

Babacım ne işi var Serkanın ya Bank Asya oynamaz Serkan başka adam mı bulamadınız yaa

GökhanÇağlar

Serkan genç çocuk,kendini geliştirebilir hiç olmasa Adem e alternatif olur..bence iyi transfer.

samsunspor.co.nr

Selamlar.

Serkan Kurtuluş'un tek artısı genç olması.
Süperlig'i hepimiz takip etmişizdir,Şahsi görüşüm Adem'den üstün bir oyuncu değil.
Prensipte de olsa anlaşma yapıldıysa takımımıza hayırlı olsun,inşallah kendini geliştirme fırsatı bulur ve takımımıza katkı sağlar.
18 için alındığını düşünüyorum.
Başkan'ın dediği ses getirecek takım için çok daha faydalı,kaliteli futbolcular alınacağına tüm kalbimle inaniyorum ve istiyorum.

Sevgiler.

Kaya

Ülkede TÜRK statüsünde dünya çapında (gökhan gönül hariç) onlarca sağ bek var da biz mi izlemedik  :o  Gelecek vadeden bir sağ bek Serkan umarım bizde başarılı olacaktır..Hayırlı olsun diyelim...

Ayberk

Abisi Serdar da Bjk'a topa tutuldu ama Antep'te kendini buldu ;)

germencisse

Kötü kötü düşünmeyelim lütfen..Geçen sezonki kötü Galatasarayda bile önemli işler yaptı,genç,dinamik bir isim adem'den kırk kat iyidir..ileri geri yapabilen,orta kabiliyeti olan bir isim en azından..

mehmet yılmaz

Serkan Kurtuluş mu?

Aman uzak dursun!  :redcard:

Kodalak

AntZ

3 gün öncesine kadar kimsenin Forlan, Reyes, ŞanlıUrfalusi transferinden haberi yoktu ama adamlar günlerce uğraşmış, başka isimler konuşulurken transferde sona gelince patlattılar isimleri... Tüpçü de fiyat yükseltememiş oldu.

Vilade İsviçre'den bu sefer boş dönmeyecek gibi geliyor bana...

erhan55

Alıntı yapılan: AntZ - 17 Haziran 2011, 15:58:48
3 gün öncesine kadar kimsenin Forlan, Reyes, ŞanlıUrfalusi transferinden haberi yoktu ama adamlar günlerce uğraşmış, başka isimler konuşulurken transferde sona gelince patlattılar isimleri... Tüpçü de fiyat yükseltememiş oldu.

Vilade İsviçre'den bu sefer boş dönmeyecek gibi geliyor bana...

şaka maka adamlar bu trasnferleri bitirirse ki bitirdiği açıklanmış. 10 numara kadro kurdular. terim de şimdi ben başardım havalarında gezer. lanet olsun!!

neyse dönelim bize. hala imza yok bugün imza atılacak denen adamlardan haber yok. kemal anlaştı denildi haberi olan var mı? bir de vlade burada ne yapacak dürüm mü yiyecek diyen arkadaşa biz ona dürüm yemesi için değil takıma çalışması için para veriyoruz. şimdiden para almaya başladı. ya gidecek avrupa amerika neresiyse görüşecek futbolcularla ya da samsuna davet edecekler oyuncuyu tesislerde görecek. hangi futbolcu teknik direktörle görüşmeden anlaşır? ertuğrul bursa'da şu anda iskender yemiyor herhalde ya da terim yatıyla boğaz turu yapmıyor. umarım o da gittiğinde görüşüyordur ve boş dönmez ama hiç öyle bir hava yok. en azından bana öyle geliyor

minci

Alıntı yapılan: erhan55 - 17 Haziran 2011, 16:11:25
şaka maka adamlar bu trasnferleri bitirirse ki bitirdiği açıklanmış. 10 numara kadro kurdular. terim de şimdi ben başardım havalarında gezer. lanet olsun!!

neyse dönelim bize. hala imza yok bugün imza atılacak denen adamlardan haber yok. kemal anlaştı denildi haberi olan var mı? bir de vlade burada ne yapacak dürüm mü yiyecek diyen arkadaşa biz ona dürüm yemesi için değil takıma çalışması için para veriyoruz. şimdiden para almaya başladı. ya gidecek avrupa amerika neresiyse görüşecek futbolcularla ya da samsuna davet edecekler oyuncuyu tesislerde görecek. hangi futbolcu teknik direktörle görüşmeden anlaşır? ertuğrul bursa'da şu anda iskender yemiyor herhalde ya da terim yatıyla boğaz turu yapmıyor. umarım o da gittiğinde görüşüyordur ve boş dönmez ama hiç öyle bir hava yok. en azından bana öyle geliyor
Eğer tırı vırı işler için gittiyse son derece haklısın ancak kulüp tarafından görevlendirildiyse o zaman eleştirmek yersiz. Henüz ne amaçla gittiğini bilmiyoruz. Onun için eleştirilerimiz biraz dayanaksız oluyor.

SerhaT55

17 Haziran 2011, 16:27:35 #2819 Son düzenlenme: 17 Haziran 2011, 16:35:02 AntZ

Burak Çalık sağlık kontrolünden geçti

Samsunspor'un renklerine bağladığı Burak Çalık, Medical Park Samsun Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçti.

Geçen sezon Altay'da forma giyen Burak Çalık, Spor Toto Süper Lig'in yeni takımı Samsunspor ile anlaştı. Samsunspor'un yeni transferlerinden olan Burak Çalık sırasıyla ortopedi muayenesi, kan tetkikleri, solunum testi, EKG ve efor testlerinin ardından kardiyoloji muayenesi de oldu.

Medical Park Hastanesi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Dr. Hakan Özcan, "Futbolcumuzun ortopedi ile ilgili herhangi bir sağlık sorununa rastlanmadı" dedi.

http://www.haberexen.com/news_detail.php?id=31680