2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

AllydeenleaR

bi ara adı geçen fabrice ehret fransa ligi yeni takımı  evian ile anlaşmış..

Sercan

Alıntı yapılan: Akyol55 - 17 Haziran 2011, 11:21:04
Serkan Kurtuluş, futbola Bursaspor'un altyapısında başladı. Serkan Kurtuluş Kasım 2006'da Bursaspor'un Beşiktaş ile yaptığı maçta forma giyerek ligde profesyonel bir maça çıkan en genç futbolcu (16) unvanını kazanmıştı. Bursa Erkek Lisesi son sınıfta okurken Bursaspor formasını sırtına geçiren genç futbolcu, Gaziantepspor'lu futbolcu Serdar Kurtuluş'un kardeşi. 2010-2011 sezonunda Galatasaray AŞ'de teknikdirektörlüğe Hagi'nin getirilmesiyle birlikte genç futbolcu ilk 11'de maçlara çıkmaya başlamıştır.

rezil ol  al_sana

eren55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 17 Haziran 2011, 11:13:58
serkan kurtuluş kimdir ya  :P :rulet:

Yeminle bende ilk defa duydum adını.

CurvaSs

serkan iyi adam, alınması bence iyidir.

samsunluhakan

serdarla merdarla olacak iş degil bu yaa adam gibi adam alın artık

eren55

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 17 Haziran 2011, 11:38:22
serdarla merdarla olacak iş degil bu yaa adam gibi adam alın artık

Serdar kim?

Burak

Serdar değil zaten Serkan Kurtuluş sonuçta genç futbolcu başarılı olabilir ( Serdar büyük olan )

brigand

cacık olan serdar. serkan eh denecek bi adam. niye aldılar demem. ama ben esas mevkiye bi adam bekliyorum.

Ahmeti

GS' transfer ettiğine göre en azından boş adam değildir. Bize gelirse kendini gösterme şansı daha yüksek.

erhan55

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 17 Haziran 2011, 12:13:19
GS' transfer ettiğine göre en azından boş adam değildir. Bize gelirse kendini gösterme şansı daha yüksek.

neden gese ilah mı yanlış yapmasın? o zaman ters mantık boş adam olmasa gese satmaz.hele terim genç yetenekse asla bırakmaz

twitter

benim ademle zorum yok valla
yine bir sağbek kesin alınsın ama ademin başarılı olabileceğini düşünüyorum yer bulursa

Ollivanders

Kimse de federicoyu unutturamaz bana :D

Shane_Falco

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 17 Haziran 2011, 12:13:19

Galatasaray ne boş adamlar transfer etti hocam bu güne kadar.Her Galatasarayın aldığı adam iyidir dersek sonumuız kötü olur :)

Ahmeti

Alıntı yapılan: erhan55 - 17 Haziran 2011, 12:17:06
neden gese ilah mı yanlış yapmasın? o zaman ters mantık boş adam olmasa gese satmaz.hele terim genç yetenekse asla bırakmaz

Alıntı yapılan: Shane_Falco - 17 Haziran 2011, 14:05:14
Galatasaray ne boş adamlar transfer etti hocam bu güne kadar.Her Galatasarayın aldığı adam iyidir dersek sonumuız kötü olur :)

Tamam canım bu kadar yüklenmeyin sadece bizde kendini bulabilir demek istedim   ;)

sevmekyetmezmi

inş serkanı almışızdır.bence yerınde bır transfer.gecen yıl sabrının sakatlıgında ılk 11 forma şansı buldu.cok ıyı maclar cıkardıgı da oldu.koşan bı takım ıstıyorsak genc futbolculara ıhtıyacımız olacak.zaman zaman ılerı ye cıkıp guzel ortalar acdıgı vardır.serkanın .sabrı gıbı hedef tahtasına  ;D gerek duymadan guzel ortalar kestıgıne ben şahidim.