2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

55_OrHaN_55

Alıntı yapılan: samsunluhakan - 17 Haziran 2011, 09:28:56
G.Saray, Samsunspor'un genç yeteneği Kemal Tokak'ın peşine düştü. 2 milyon Euro bonservis bedeli istenen 22 yaşındaki futbolcu için Galatasaray, Trabzonspor ile çekişiyor.

kaynak:hürriyet

2 milyon euroya kemali satarlarsa yuh derim. yönetimin acizliğinin göstergesidir. büyük ihtimalle yalan haberdir.

samsunluhakan

Alıntı yapılan: 55_OrHaN_55 - 17 Haziran 2011, 10:02:48
2 milyon euroya kemali satarlarsa yuh derim. yönetimin acizliğinin göstergesidir. büyük ihtimalle yalan haberdir.

banada öyle geliyor ama hürriyette yazıyor

brigand

gündem yaratıyorlar işte. adamın aklını karıştırmaya çalışıyorlar başka birşey değil.

Stoper

Bizans oyunlarından sıkıldık artık !

Ahmeti

Serkan Kurtuluş ile prensip anlaşmasına varıldı

denge

Stoper

Denge gazetesini ciddiye alıpta haberlerini paylaşmayalım. Hergün asparagas haberler yapan basit bir gazete.

Ahmeti

sanki diğer gazetelerin yazdığı bütün futbolcuları aldık   :kanka:

sadece55

Serkan Kurtuluş haberi ciddi..Serkanla anlaşmaya çalışıyolardı.Demek ki gerçekleşmiş.

Akyol

Kemal ile anlaşılması yönetimin şimdiye kadar attığı en büyük adım diyebiliriz. Serkan Kurtuluş ritim yakalarsa başarılı olur istikrarsız bir oyuncu...

Hala utanmadan Kemal haberi yapan gazetelere şööyleee kocaman bi hareket gönderiyorum onlar anlar  al_sana

AntZ

Alıntı yapılan: Akyol55 - 17 Haziran 2011, 10:59:13
Serkan Kurtuluş ritim yakalarsa başarılı olur istikrarsız bir oyuncu...

21 yaşında daha, önünde de Sabri vardı, istikrar yakalayamaması normal, bizde patlama yapar inşallah. Bence çok iyi transfer...

Gorkem

serkan kurtuluş ile kesin olarak anlaştıysak gerçekten iyi transfer,

Akyol

İnşallah abi şöyle haberleri okumak bile nefes açıyor desem yeridir. Artık zamanı geldi patlatalım transferleri...  >l<

Sercan

serkan kurtuluş kimdir ya  :P :rulet:

Akyol

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 17 Haziran 2011, 11:13:58

Serkan Kurtuluş, futbola Bursaspor'un altyapısında başladı. Serkan Kurtuluş Kasım 2006'da Bursaspor'un Beşiktaş ile yaptığı maçta forma giyerek ligde profesyonel bir maça çıkan en genç futbolcu (16) unvanını kazanmıştı. Bursa Erkek Lisesi son sınıfta okurken Bursaspor formasını sırtına geçiren genç futbolcu, Gaziantepspor'lu futbolcu Serdar Kurtuluş'un kardeşi. 2010-2011 sezonunda Galatasaray AŞ'de teknikdirektörlüğe Hagi'nin getirilmesiyle birlikte genç futbolcu ilk 11'de maçlara çıkmaya başlamıştır.

erhan55

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 17 Haziran 2011, 11:13:58

http://tr.wikipedia.org/wiki/Serkan_Kurtulu%C5%9F
ademi kötüleyip buna bomba diyenleri kınıyorum. bu sadece genç ve ya tutarsa iyi olur diyebileceğimiz gelecek vaadeden biri ama asla yıldız olamayacak orta üste çıkabilecek bir adam