2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

germencisse

Beklemek iyidir ipsiz sapsız topçular kovalamıyolardır ki bu kadar bekliyoruz.. :evet:

55_OrHaN_55

epçeli köylü

Billy Mehmet gibi sakat oyuncuları alıp başımıza dert etmeyiz inşallah.

brigand

açıkcası hala hoca bulunamamış olsaydı çıldırırdım. bence önemli olan hoca için kararın en erken şekilde verilmesiydi. şunu bilirimki hangi takımda olursa olsun çoğu hocanın hazırda oyuncu portföyü vardır. Vlade'de imkanlar dahilinde transfere yön vermeye çalışcaktır. oyun değilki bi günde bitirelim olayı. ben inanıyorum ve bekliyorum. he bende herkes gibi sabırsızlanıyorum ama karamsar da değilim. inşallah taş gibi takım kurulacak.

1927

Yok birader, bak senin mesajının üstünden iki dakika daha geçt, hala transfer yok!
Kesin küme düşeceğiz, zaten Petkoviç de hava alanında görülmüş, herkes takır takır taklatıyor, biz kimseyi alamadık.
Yandık, bittik, kül olduk! 

Yönetim İstifa
Yönetim İstifa....  :x(( :x(( :x((

LisandroLopez

Samsunspor gibi büyük bir camia bu saatten sonra  spor_toto e çıktığı gibi geri düşmez.. Ben rahatım. Bu takım bu ligde rahat kalacak.

AntZ

Panik yapmayın derin derin nefes alın   :holey:

1927

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 16 Haziran 2011, 22:54:21
Samsunspor gibi büyük bir camia bu saatten sonra  spor_toto e çıktığı gibi geri düşmez.. Ben rahatım. Bu takım bu ligde rahat kalacak.

Olur mu?
Çok kötüyüz, çok...
Arkadaşlar haklı. Nerede bombalar? Nerede transferler?
Bu yönetimden bir numara çıkmaz.
Lige katılıp da rezil olmayalım bari! Direkt düşürsünler bizi.
Mersin ve Ordu gibi Süper Lig tecrübesi çok çok yukarılarda olan takımlar varken bizim işimiz değil burası.
:rulet: :rulet: :rulet: :rulet:

brigand

sabırsız arkadaşlara hiç birşey demiyorum. herkes heyecanlı acaba ne olacak diye?  tekrar süperligde oynamak, ulusal medyada takip edilmek bile yetiyor bana. onca kötü günden sonra. o yüzden sabır çok bende. kimleri bekledik kimleri izleyip medet umduk. en güzelide gece yatarken, avrupa da oynarken ,hatta deplasman bile yaparken hayal edebiliyorum tekrardan.  :--*

AntZ

Alıntı yapılan: uçarlı - 16 Haziran 2011, 22:57:10
murat hacıoğlu takıma iyi alternatif olamaz mı acaba
babası öğretmenim olur.
samsundan teklif gelirse anlaşsın derim demişti.

Altay kadroda tutarsa iyi alternatif olur.

1927

Alıntı yapılan: uçarlı - 16 Haziran 2011, 22:57:10
murat hacıoğlu takıma iyi alternatif olamaz mı acaba
babası öğretmenim olur.
samsundan teklif gelirse anlaşsın derim demişti.

8)
Süper olur!
Tam bizlik bir oyuncu; yaşı da genç.

1927

Young Boys'tan Tunuslu solbek Ammar Cemal'in gelme ihtimali varmış.

Kaynak, İsviçre'de yaşayan bir Türk tanıdık

AntZ

16 Haziran 2011, 23:24:40 #2757 Son düzenlenme: 16 Haziran 2011, 23:39:51 AntZ
Trabzon'da ilgileniyormuş ya da ilgilenmiş bu elemanla (03.06.2011)

AlıntıJemal Ammar sondajı

Trabzonspor'un en çok istediği ve Mainz 05'in futbolcusu Christian Fucsh'u kulübünün bırakmayacağını açıklamasından sonra gözler Dusko Tosic'e çevrildi. Bordo-Mavililerin sol bek olarak ikinci adayı olan ve Sırbıstan'ın Rotar Star Belgrad takımında forma giyen 25 yaşındaki Tosic'de hiçbir sorun bulunmadığı, kulübüyle görüşmelerin önümüzdeki günlerde başlayacağı bildirildi. Tosic dışında İsveçli Oskar Wendt'in de adaylar arasında bulunduğu biliniyor. Öte yandan İsviçre'nin Yong Boys takımında forma giyen 24 yaşındaki sol kenar oyuncusu Jemal Ammar da ismi ilk kez gündeme geldi. Tunuslu olan ve A Milli takımda 23 kez forma giyen Ammar'ın aynı zamanda sol ve sağ stoper oynayabilmesi de önemli bir avantaj olarak kabul edildi. Kulübüyle 2014'e kadar sözleşmesi bulunan bu futbolcuyla da dirsek temasına geçildi. Bu futbolcunun Şenol Güneş tarafından izlettirilip beğenildiği bildirildi.

http://www.gunebakis.com.tr/haber.php?id=44238&t=Jemal_Ammar_sondaj%C4%B1

samsunluhakan

kim gelirse gelsin artık gelsin şaka bi yana yarın transfer bekliyorum artık

ngonge

ingiltere'de boşta kalan oyuncularla ilgili bir haber var:

http://www.goal.com/en/news/9/england/2011/06/16/2534737/arsenal-invincibles-patrick-vieira-robert-pires-sol-campbell

Aslında takıma tecrübeli bir oyuncu kazandırılabilir. Zoltan Gera mesela neden olmasın?