2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

Kodalak

kimse de ses seda yok,

bilen biri varsa Allah aşkına yazsın işi gücü bıraktım transfer haberi bekliyorum  :D

Akyol

Alıntı yapılan: 55sercan55 - 16 Haziran 2011, 13:21:24
Başkan transferler NEZaman  :deli: :deli:
amaaann amaaaann NEZaman  :holey: :deli:

AntZ

Alıntı yapılan: Akyol55 - 16 Haziran 2011, 13:26:35
amaaann amaaaann NEZaman  :holey: :deli:

Geldi bombacı mülayim  :kanka:

berusa55

İSTANBUL'DA BÜYÜK ZİRVE
16 Haziran 2011 / 13:18

Görevinden ayrılacağını açıklayan TFF Başkanı Mahmut Özgener'i ziyaret eden Kırmızı-Beyazlı yönetim, akşam Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk ile bir araya geldi. Teknik Direktör Vladimir Petkoviç'in de yer aldığı yemekte son gelişmeler masaya yatırıldı

ÖZTÜRK BİLGİLENDİRİLDİ
Samsunspor yönetim kurulu dün akşam İstanbul'da Metro Holding Yönetim Kurulu Başkanı Galip Öztürk ile bir araya geldi. Akşam 20.30'da yenilen yemekte son gelişmeleri masaya yatıran Samsunspor yönetimi sezona güçlü bir kadro ile başlamak için düğmeye bastı. Yugoslav teknik adam Vladimir Petkoviç'in de yer aldığı görüşme yaklaşık iki saat sürdü.

HERŞEY GÜZEL OLACAK
Bu sabah uçakla Samsun'a döneceği ifade edilen Samsunspor yönetiminin, bir iki gün içerisinde transfere ağırlık vermesi bekleniyor. Özellikle yarın prensipte anlaşmaya varılan bazı oyuncuların Samsun'a davet edilip resmi mukavele imzalanacağı açıklandı. Kırmızı-Beyazlı ekibin Başkanı Kazım Yılmaz, transferin çok kısa sürede sonlanacağını söyledi.

http://www.dengegazetesi.com.tr/news_detail.php?id=58756

maviay55

noldu sekiztaş nolduu ey yavrum bee başkanım helal olsun helal sanaa  >l< >l<

LisandroLopez

Serdar adalı kadar yavşak bi adam daha görmedim.. Gözü dönmüş ipnenin tipi de tip değil zaten.. Kemal'e attırın şu imzayı görelim şerefsizin yüzünü!!

King Of The North

yalnız Fanatikteki yorumlara bakıyorum adamları eziyoruz resmen, her 3 mesajın ikisi bizden, edit yayınlamadığı halde böyle, az kaldı az sabret eziktaş.

LisandroLopez

Samsun 5 milyon euro eder mi diyen onun bunun çocukları da var içlerinde.. Bundan sonra en nefret ettiğim takım  trabzon_spor sonra  besik_tas

samsunluhakan

yana yana haber transfer arıyoruz ama tık yok var bunda bi terslik

eren55

Hadi da... Yapında baba transferler az kan yapalım.Beklemekten kuruduk.

GökhanÇağlar

helal olsun Kazım Başkan..işte Samsunspor Başkanına yakışacak tavır..

twitter

55ertan

biz taraftarlar kemal neden uzatmadi diye sorup duruyoruz birbirimize, arkada ne dolaplar döndügünü bilmiyoruz tabi.
Yönetime söylediklerine göre imzayi cakar insallah.

55ertan

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 16 Haziran 2011, 14:06:43
Samsun 5 milyon euro eder mi diyen onun bunun çocukları da var içlerinde.. Bundan sonra en nefret ettiğim takım  trabzon_spor sonra  besik_tas

o yüzdenmi hep bizim futbolculari aliyor 8esiktas

samsunluhakan

deli olduk ya sabahtan akşama kadar transfer bekleye bekleye