2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

samsunmania

youtube da adamın çok sağlam golleri var. İnşallah menajer gazlaması değildir.

maviay55

erhan55

ayrıca haberin altındaki yorumlar pek iyi değil. millet anadoluya gitsin bu palyaço. hadi sana yeni bir şans veriliyor gibi laflar etmişler.

berusa55

Bize gelen veya gelmesi muhtemel adamları karalama olayları da var gibi her ismi geçen topçuda nerdeyse; çamur at izi kalsın hesabı ama boş adam değil bu çok açık.

erhan55

Adamı Shaktar kiralamak istemiş onların başkanları da ilk satılmaşı öncelikli ama düşünelim demiş sonra çoktan 2 hafta önce satıldı demiş.
http://cskasofia.com/news.php?id=2729&title=sluhove-metalurg-iska-markinyos
ben burayı çevirdim zaten sadece kaynağı vermek istedim :)

maviay55

menajer oyunlarında ünlü bi oyuncu  ;) videoları boş olmadığını gösteriyor,bulgar milli takımında da oynuyormuş zaten.. inşallah doğrudur bu haber

erhan55

Alıntı yapılan: berusa55 - 16 Haziran 2011, 00:07:14
Bize gelen veya gelmesi muhtemel adamları karalama olayları da var gibi her ismi geçen topçuda nerdeyse; çamur at izi kalsın hesabı ama boş adam değil bu çok açık.

ben kötü yorumlar var derken bulgarlardan bahsediyorum. onlar yorumlamış. o adamların da ne işi olur samsunsporla kötülesin. cska tarafları. nasıl bizde ufuk için iyi diyen de var kötü diyende ama 3-4 yorum vardı ve hiç biri iyi değildi. ben çeviri yapıyorum abi elçiye zeval olmaz. sitede bu görevi üstlendik bugün.

berusa55

16 Haziran 2011, 00:14:44 #2632 Son düzenlenme: 16 Haziran 2011, 00:19:24 berusa55
Ben de sadece o haberi kastetmedim. İlgilendiğimiz adamlara mı denk geliyor kardeşim bunu demek istedim niye alındın? Çeviri yapmana bir şey diyen yok eline emeğine sağlık.

erhan55

Alıntı yapılan: berusa55 - 16 Haziran 2011, 00:14:44
Ben de sadece o haberi kastetmedim. İlgilendiğimiz adamlara mı denk geliyor kardeşim bunu demek istedim niye alındın? Çeviri yapmana bir şey diyen yok eline emeğine sağlık.

sağol. herkesin aklındaki sorulara cevap vermek ve merakları gidermek için görevimi yapıyorum samsunspor taraftarına.
bu arada başka bir bulgar sitesinden öğrendiğime göre fiyatı 700.000 avro imiş. şimdi taraftar sitelerine girdim. kimi taraftar çok yetenli diyor ve üzülüyor kimisi de gitme zamanı gelmişti artık takım daha iyi olur demiş. çevirilerim devam edecek. araştırmaya devam ediyorum. arka arkaya yazarsam kusura bakmayın şimdiden. çevirdikte yazacam.

erhan55

Bu arada inanmayacaksınız ama bir bulgar sitesinde 14 Haziran tarihli habere göre bizim başkanın Hristo Stoichkov ile teknik direktör olarak görüştüğünü ve 1 gün içinde cevap vereceğini filan yazmış. Haberin devamında kırmızı şimşekler diye bahserek bizim çok tanınan köklü klup olduğumuzu ve bu sene 2nci olarak süper lige çıktıktan sonra Başkan Kazım Yılmaz'ın avrupaya saldırmak adına iyi bir destek sağladığını yazmış. Herşey doğru haberde yeni teknik direktör vlade'in eskiden bizi çalıştırdığını yazmış. :D
http://www.sportal.bg/news.php?news=309868

erhan55

Arkadaşlar uzun uzun çevirmeyecem ama genel olarak şunu diyorum adamların forum sitesinde bizim abdul'e verdiğimiz tepkilerin biraz daha iyisi var. hayırlısı diyelim.

Kaya

Transfer söylentileri ayyuka çıkan bugün tüm spor gazetelerinde ismini gördüğüm Pal Lazar'a dünyaca ünlü arkadaşlık sitesi  :evet: ;D Facebook aracılığıyla ulaştım..1 Saate yakın görüşmemden kısaca özet geçeyim..

Pal Lazar Samsun'a geliyormusun diye sorduğumda iki kulüp transfer konusunda anlaştılar ama benimle görüşen hiç olmadı.Kafam bu yönde çok karışık daha tam olarak bir düşüncem yok diye cevap verdi..

Daha sonra bana Samsun ve SAMSUNSPOR ile ilgili sorular yöneltmeye başladı.Öncelikle Türkiyeye tatil amaçlı 2 kez geldiğini Antalyayı bildiğini ama Samsun hakkında bir fikir sahibi olmadığını söyledi..Samsunla ilgili ve SAMSUNSPOR ile ilgili bombardımanım o dakikadan sonra başlamıştı  :D Samsun ile ilgili ne kadar güzel resim varsa paylaştım hayran kaldı inanamadı(Burada Berusa55-Ersin abinin hakkını yiyemem onun Samsun resimleri uçurdu resmen) SAMSUNSPOR ile ilgili koreolarımızdan o muhteşem videolarımıza kadar hepsini gönderdim ilk tepkisi müthiş bir taraftar,bunlar bana anlatılmadı,inanılmaz bir sahiplenme var çok mutlu oldum dedi.Alışveriş merkezleri ile ilgili soruları oldu en önemlisi Samsunda kalacağı yer ile ilgili sıkıntısıydı.Gerçektende iki kulüp anlaşmış ama Pal Lazar'a Samsun ve SAMSUNSPOR tanıtılmamış..Sonuç olarak Pal Lazar birkaç güne Samsunda olur bu benim konuşmamızdaki izlenimimdi.

Bir de sürpriz yaptı  :) Ezel Bayraktar hayranıyım dedi  ;D Burda bir ipucu vererek Samsun'a gelince dizi oyuncularını canlı görmeyi çok isterim diye de ekledi..Sanırım bitmiş bir transfer hayırlı uğurlu olsun.

erhan55

dostum sen bizim reklamı iyi yapmışsın da inşallah adam da iyidir. bir kötü çıkarsa peşini bırakmam senin :D

Kaya

Bizim bir yere gittiğimiz yok @erhan 55 burdayız  :evet: ;)

Ajan

Inanç abi umarım Akyol haber ajansı gibi çıkmadın piyasaya :)