2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

twitter

kemal kalıyorda sözleşme ne olacak

ngonge

Eskiden yabancı hoca modaydı şimdi de yerli. Yarın gene devir değişir merak etmeyin. Önemli olan yerli-yabancı değil, iş yapabilecek insanları getirmekte.

ahmetsefa55

ikisi de birbirini kaynak gösteriyo.nemzetisport'ta denge gazetesinde çıkan habere göre demişti  :)

Ayberk

Alıntı yapılan: lucarelli - 15 Haziran 2011, 09:25:47
Hayırlı olsun. Genç oyuncularu kadromuza katma politikası izlememiz çok iyi. Bu arada esrar konusuna gelince ya adam gibi topunu oynar ya da kaybolur gider. Kendi bileceği iş, sonuçta Samsunspor planlarını Burak üzerine yapmıyor.

Aynen öyle.

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 15 Haziran 2011, 15:21:00
ikisi de birbirini kaynak gösteriyo.nemzetisport'ta denge gazetesinde çıkan habere göre demişti  :)

İşler daha karışık aslında, fanatik de nemzeti'yi kaynak göstermiş :D biri çıkıp söyleyince herkes alıntı yapıyor işte. İyi bir oyuncu gibi duruyor, inşallah alırız

erhan55

boşverin siz hocamız iyi yeterki uyum sağlansın. ama transfer konusunda neden hocanın gelmesini bekliyorlar. kasetleri izlemiş adam buraya gelince hadi maç yapın göreyim de diyecek hali yok. isviçrede telefon ya da skype kamera filan yok mu? oradan listeleri göndersinler adam incelesin gitsinler görüşsünler alsınlar. samsuna ayak basmadan kafaları çalışmayacak mı?
iyi transfer yapmayacaklarsa ilk beş sözlerinden dönüp ilk 10 hedef koyup ortalama takım kuracaklarsa daha önce de dedim. eski yönetim, Teknik heyet ve tüm kadro 2-3 takviye ile zaten bunu yapardı. sizi ilk beş dediniz umut saçtınız diye getirdi millet.

King Of The North

Haber eski mi bilmiyorum ama sevindirici gelişmeler oluyor, Kemal'e 5 yıllık sözleşme imzalatsalar bari.
Ancak Egemen, Sidnei ve Ersan Gülüm transferleri sonrasında Siyah-Beyazlılar'ın bu futbolcudan kesin olarak vazgeçtikleri bildirildi. Ersan'ın işini bitirdikten sonra Samsunspor'la bir kez daha görüşen Serdal Adalı ile Cengiz Zülfikaroğlu'na, Karadeniz temsilcisi 5 milyon Euro'luk bir bonservis bedeli istemişti. Bu sezon transferde yüksek maliyetten kaçınan Kara Kartallar'ın Kemal Tokak'ın transferini askıya aldığı belirtildi.
Kaynak Fanatik.

55ertan

Alıntı yapılan: twitter - 15 Haziran 2011, 15:14:15
kemal kalıyorda sözleşme ne olacak

bidahaki sezonda böyle oynarsa, seneye besiktas kapimizdan hic ayrilmaz

LisandroLopez

Sözleşme uzatılması kesinlikle şart, bu sezon yine iyi performans gösterecek Allah sakatlık vermezse, seneye bedava gitmesi çok koyar bize..

samet_55

ahmetsefa55

lucarelli

Pal Lazar işi tam bir paradoksa döndü.  :kafa:

Akyol

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 15 Haziran 2011, 16:11:31
yok mu dedikodu duyum fln ?
Var aklımda bişeyler yazayım mı  :kanka: :--* :holey:

ahmetsefa55

Alıntı yapılan: Akyol55 - 15 Haziran 2011, 16:29:15
Var aklımda bişeyler yazayım mı  :kanka: :--* :holey:
yaz ama kaynagı da belırt sonra td ye fln tasınmasın  :ok

samuray

kemalin kalmasına eminim herkes çok sevinecek ve kalmalı bir an önce anlaşırlar inşallah agbetunun eğer haber doğruysa gitmesine pek sıcak bakmıyorum kalamalıydı elimizdeki futbolcuyu kacçırıyoruz evet ilk beşe şartlandık hedef şimdi lik  ona çıktı bu ne ya tamam ilk senemizde ilk beş zor tabi de niye milleti heveslendiripyorsunuz sonrasında hedefi ilk ona çekiyorsunuz adem orhan ın da kalmalarından yanayım kendilerini dahada geliştirebilirler iyi yedek te olabilirlerdi inşallah takımın iskeletini bozmazlar

samuray

altalylı burak çalıkla ilgili sayfada kim yazdıysa bilemiyorum uyuşturucu kullandığını filan yazıyor inşallah yalan haberdir de bizim transfer komitesi futbolcu transfer ederken en çok dikkat etmeleri gereken karekteri özel yaşamları hakkında hicmi araştırma yapmıyorlar futbolcuların gerçi ben inanmak istemiyorum birisi sallamış tır inşallah doğru değildir diye düşünüyorum