2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

ngonge

Bu dudak uçuklatan, süper transferler lafı baştan beri hoşuma gitmiyor. Ben hatırlamıyorum Samsunspor'a sükseli bir transferle gelip fayda getiren oyuncu.(Belki Stelea ama o da 1 sezon oynadı)

Zaten İsmail Uyanık döneminde alınan oyuncular yıldızı parlamış sönmüş oyuncular değil, henüz bilinmeyen yıldız adayları idi.

Şu anda adı geçen yıldız adayları hep istanbul takımlarının çöp oyuncuları, bunların dedikodu olduğunu düşünüyorum ama gene de isimlerini duymak beni rahatsız ediyor.

Mesela Mert Nobre: Tr'de yıldız sayılan bir oyuncu. Artık iyice verimsizleşmiş, G.Amerika'da onun gibi onlarca hem de gençleri bulunan bir furbolcu. Mersin 700bin EU teklif etmiş maaş olarak, şu anda aldığı rakam BJK'Den 2.2 milyon EU! BJK de buna isyan ediyor? Halbuki araştırılsa eminim 200-300 bin EU'ya onun kalitesinde genç oyuncular bulunur. Kendi şişirdikleri piyasa ile bir de tok satıcı rolü oynuyorlar.

İstanbul takımlarından sadece eski samsunsporluları (Celil, Ertuğrul, Serkan ) alırdık biz, umarım bu anlayış bozulmaz.

sunbeam

15 Haziran 2011, 00:22:28 #2551 Son düzenlenme: 15 Haziran 2011, 00:31:45 sunbeam
Burak daha cok kanatlardami oynuyordu? Sadece 2 gol atmis. Biri penaltidan.

Edit: Evet haklisin. Besiktasin nereye koyacagini bilmedigi artiklarini toplamaktansa bizim yaptigimiz gibi bekleyip, saglam transfer yapmak daha iyi. Tabiki herkez gibi bende cok sabirsizlandim, ve 5 Yil aradan sonra Süper Lig oynacak olmamamiz bizi öyle beklentilere soktu, ama sonucta daha transfer dönemi anca basladi. Tedirgin olmaya gerek yok. Nobre gibi bir oyuncuyu kesinlikle bizde görmek istemezdim. Öyle Bomba patlasa ne olur patlamasa ne olur. Yalniz sadece genc yeteneklerlede olmaz. Bir kac tane tecrübeli adamda lazim.

erhan55

transfer için guiza'nın eski eşi Nuria Bermudez'e sorsunlar. kadın fifa menejeri ve christano'dan carlos'a yatmadığı kalmamış :) bir de türkiyede bir takıma sportif direktör olmayı istiyormuş fener alsın

minci

Alıntı yapılan: Erdinc - 14 Haziran 2011, 23:51:54
Hiç işleri yok Atillaya listeyi göstercekler  :o
Galiba Atillayı kulüpte kimse takmıyor. O da gündemde kalmak için böyle bir palavra uyduruyor. Yahu seni muhatap alıpta kim o kadar gizli tuttukları listeyi sana göstersin. Hadi canım sende.

silopilimuhsin

Hey gidi gunler eskiden bir transfer haberi duymak icin 3 km. Yol yuruyup gazete alirdim. Simdi ise saat basi site ye girip gelismelere bakabiliyoruz ve daha bi transfer yok diye kiziyoruz Bu teknoloji bizi cok sabirsiz yapmis

LisandroLopez

Bi genç daha alın forvete, Kartalspor lu Önder Çengel 3 numara.. Çok süratli.. Burdaki maçta Kemal'i çok zorlamıştı tek başına üstelik.

Gökberk55

atillanın dudak uçuklatan transfer dediğine güvenirsek yandık demektir.bence öyle yıldız felan beklentilerinden uzaklaşalım,yok öyle bi doğru çünkü(yıldız derken holosko,nobre ayarında adamlardan bahsediyorsa kendi çapında haklıdır ama bizi tatmin etmez bunlar)

samsunspor.co.nr

Cuma günü imzayı atıyor

AA - 14/06/2011 23:53:27

Spor Toto Süper Lig ekiplerinden Samsunspor'un, Altaysporlu Burak Çalık ile prensipte anlaştığı bildirildi.

Samsunspor resmi sitesinden yapılan açıklamada, Kulübün Altaysporlu Burak Çalık ile prensipte anlaştığı, futbolcu ile Cuma günü sözleşme imzalanacağı belirtildi.

Açıklamada, şöyle denildi:

''Samsunsporumuz, Altay'ın genç golcüsü Burak Çalık ile prensipte anlaştı. Ümit Milli Takım formasını 8 kez giyen, Altay'da 82 lig maçında 23 gol kaydeden 22 yaşındaki Burak Çalık ile Cuma günü sözleşme imzalanacak. Başkanımız Kazım Gürol Yılmaz, transferlere hız verildiğini, Samsunspor'a genç futbolcuları kazandırmaya devam edeceklerini söyledi. Bu transferin kulübümüze ve camiamıza hayırlı olmasını dileriz.''

Ahmeti

Kazım Yılmaz Beşiktaş'tan ayrılacak olan Holosko ile kesinlikle ilgilenmediklerini söyledi.

Haber

Bu haber hiç iyi olmadı,ama böyle konuşması belkide bir taktik'ti

fındık

Alıntı yapılan: AHMETİ*55* - 15 Haziran 2011, 08:53:33
Kazım Yılmaz Beşiktaş'tan ayrılacak olan Holosko ile kesinlikle ilgilenmediklerini söyledi.

Haber

Bu haber hiç iyi olmadı,ama böyle konuşması belkide bir taktik'ti

Çok sevindim bu açıklamaya çünkü kemal i vermiyecekler  :--* :ok

55.hakan

Alıntı yapılan: seko - 15 Haziran 2011, 09:24:27
Çok sevindim bu açıklamaya çünkü kemal i vermiyecekler  :--* :ok
İmza atana kadar sevinmemek lazım ts'de istiyormuş  :o

Jnr.Serkan

15 Haziran 2011, 10:12:40 #2561 Son düzenlenme: 15 Haziran 2011, 10:17:13 Jnr.Serkan
Burak Çalık a malesef izin yok

Altay Baskani Galatasaray in istedigi Burak Çalık i sezon sonuna kadar baska bir kulübe vermeyecegini acikladi.Burak Çalık icin 3 milyon dolardan asagiya ücret istemeyeceklerini dile getiren Altay Baskani suan transfer gibi konulari düsünmediklerini takim olarak Süperlig e kilitlendiklerini dile getirdi.

Daha geçen sene 3 milyon dolar eden bir futbolcuydu.Hapay abi bana lig başlamadan konuştuğumuzda Burağı gs'nin istediğini ama gitmediğini söylemişti.Kötü bir sezon geçirdi.Ama daha 22 yaşında.İlk adam olarak alındığını sanmıyorum.Kendini tekrar gösterirse Hem kendisi için hem Samsunspor için daha iyi olur.Yoksa daha 22-23 yaşında Bankasyaya döner ve çıkması çok zor olur onun için

mehmet yılmaz

iyi de adamın sözleşmesi birtmiş zaten
izin vermemek gibi bir şansı olamaz altay baskanının!

AlıntıSözleşme Başlangıç T.  : 25 Temmuz 2008 
Sözleşme Bitiş T.  : 31 Mayıs 2011

Jnr.Serkan

Alıntı yapılan: samsuni - 15 Haziran 2011, 10:18:58
iyi de adamın sözleşmesi birtmiş zaten
izin vermemek gibi bir şansı olamaz altay baskanının!

Abi eğer benim mesajıma istinaden yazdıysan geçen sezon başındaki haberi yazdım ben.Adamı geçen sene Gs istemiş başkanları vermemiş.Bu adamın boş olmadığını gösterdiği için koymuştum haberi.

hakan55

Papazları almaktansa böyle transferler iyidir.