2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

davidsavage

Coşkuyu verdim,keşke vermeseydim ;tezahürat olayini başlattığım için özür diliyorum forum ahalisinden :holey: :deli:

Kabus

14 Haziran 2011, 17:57:13 #2506 Son düzenlenme: 14 Haziran 2011, 18:09:05 AntZ
Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Samsunspor'un, Altay'ın genç golcüsü Burak Çalık'ın bonservisi için kulübe resmi teklif yaptığı öğrenildi..

Hadi hayırlısı...

http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20110614/samsunspor_burak_calika_talip.html

FaTiH_HaN

Alıntı yapılan: fat55 - 14 Haziran 2011, 17:34:54
arkadaşlar rahat duramıyorum.burayı ailem gibi gördüğümden napim.bi de 500. mesaj hedefim vardı.bu da 500.

toton göğe erdimi bari.

davidsavage

Alıntı yapılan: Kabus - 14 Haziran 2011, 17:57:13
Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Samsunspor'un, Altay'ın genç golcüsü Burak Çalık'ın bonservisi için kulübe resmi teklif yaptığı öğrenildi..

Hadi hayırlısı...

Kaynak ne dicem,sağlam cevabı alacam sanırım ??

Burak

ya senin başka nickinde vardı oradaki mesaj sayısını buraya aktarabilir miyim diye soruyordun. Be kardeşim fazla mesaj yazmanın ne katkısı olacak sana 80 saat forumda vakit geçirmiş insanların senden daha az mesajı vardır belki de mesele mesaj sayısı değil ki doğru yerde doğru şeyleri yazarsın olur biter 

Jnr.Serkan

Burak Çalık,Cenk Ahmet ve Yiğitcan'ı kadromuzda görmek isterdim

ahmetsefa55

cenk ahmetı cok begenıyodum ama superlıgde ıs yapar mı bılmıyorum

deli 55

macar futbolcu lazar'ı hoca istemiştir diye düşünüyorum.hoca o ülkelerin futbolcularını tanır.boş adam değildir bence.umarım bize gelirse yüzümüzü kara çıkartmaz

Ertuğrul Sağlam

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Haziran 2011, 17:03:50
Kemal'in babası ve ağabeyi şu an tesislerde.
"Kemal, Samsunspor'da kaldı" haberine hazır olalım şimdiden.
Tabii yönetim çocuğun hakkını verirse...

Mehmet hocam inşallah dediğin gibi olur ama bende Kemal'i tutmakta zornacağız gibi, Menejerler Kemal'i ayartıyorlarmış falan diye bir duyum aldım. İnşallah sadece duyum olarak kalır.  :x((!...

samuray

ya hayret öyle baberler okuyoruzki doğruluk derecesi nedir inanamıyorum ya yok kemal holosko takası üste biz 2 m. avro verecez falan yok hoca takımı hiç beğenmemiş tamamına yakınını gönedrecekmiş öte yandan yöneticiler takımn iskeletini koruyacağız diyorlar bu ne çelişkidir böyle ya inanamıyorum inşallah bu haberler dedikodudan ibarettir transferler konusunda geç kalmış gibi hissediyorum inşallah ben yanılırım ordu milandan dragbadan oyuncular alıyor kaliteli bizde tık yok termeli furkan avusturya 3.ncü lig topçusu küçümsemiyorum ama öyle topçularda almamız şart genç yetenekli başarıya aç ama bu takımın kaliteli süper ligte oynayacak kapasitede en az6,7 futbolcu alması iki üç tane iyi yabancı takımda direk oynayacak futbolcular      benim düşüncem bu kyönde iskelet korunsun ama çok iyi takviyeler yapılmalı diye düşünüyorum inşallah iyi olacak diyede bekliyoruz sabırla kemal görüşmesi den haberi olan olursa paylaşssın arkadaşlar

atakumlu83

VALLA ARKADASLAR BUGUN DENGE GAZETESINDE ISTE TAKIMDAN GONDERILECEKLER LISTESI DIYORDU VALLA ORHAN ADEM TURGAY DOGRU BIR KARAR OLUR AMA UFUK YANLIS KARAR OLUR HOCA DEMISKI BANA KOSAN ADAM LAZIM UFUK KADAR KOSAN ADAM NERDE VAR AGBETUDA GITTI BIZE SIMDI UFUK KALMASI LAZIM

55(tuncay)55

Alıntı yapılan: atakumlu83 - 14 Haziran 2011, 19:10:00
VALLA ARKADASLAR BUGUN DENGE GAZETESINDE ISTE TAKIMDAN GONDERILECEKLER LISTESI DIYORDU VALLA ORHAN ADEM TURGAY DOGRU BIR KARAR OLUR AMA UFUK YANLIS KARAR OLUR HOCA DEMISKI BANA KOSAN ADAM LAZIM UFUK KADAR KOSAN ADAM NERDE VAR AGBETUDA GITTI BIZE SIMDI UFUK KALMASI LAZIM

ufuk bu takımda kalmalı bence

atakumlu83

AYNEN VALLA EGER UFUK GIDERSE BUYUK HATA YAPAR YONETIM

Serkan

Burak Çalık bence gereksiz bir transfer olur gerçi son durumunu Hapay daha iyi bilir ama ( =

Ollivanders

Şu mesajları buyuk yazmasan nasıl olur kardesim?