2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

King Of The North

Alıntı yapılan: samsuni - 14 Haziran 2011, 17:03:50
Kemal'in babası ve ağabeyi şu an tesislerde.
"Kemal, Samsunspor'da kaldı" haberine hazır olalım şimdiden.
Tabii yönetim çocuğun hakkını verirse...

ben razıyım hocam böye habere can kurban,şu adama 5 yıllık sözleşme imzalatsınlar bari.

fat55

Samsunspor Burak Çalık'a talip..
Spor Toto Süper Lig'in yeni ekiplerinden Samsunspor'un, Altay'ın genç golcüsü Burak Çalık'ın bonservisi için kulübe resmi teklif yaptığı öğrenildi..

14 Haziran 2011 , 17:04

Paylaş Yorum

HABER İLE İLGİLİ TAKIMLAR
Altay
Samsunspor
SKOR TAHMİN OYUNU
Bank Asya 1. Lig'den Spor Toto 2. Lig'e düşen Altay'ın 22 yaşındaki ümit milli oyuncusu Burak Çalık'ın bonservisi için Samsunspor'un bir teklif yaptığı, iki kulübün anlaşması halinde bu transferin gerçekleşebileceği bildirildi.

Medicalpark Antalyaspor'un da ilgilendiği Burak Çalık, futbola Erzincanspor'da başladıktan sonra 2008-2009 sezonundan bu yana Altay'da mücadele etti.

Ümit Milli Takım formasını 8 kez giyen Burak Çalık, siyah-beyazlı ekiple 82 lig maçında 23 gol kaydetti.

fat55

aslında bir bakıma iyi yapıyoruz.ezbere herkesi toplamak daha kötü.inşallah nokta atışlar yaparız.bu arada sanırım dün biri yazmıştı.obradovic için hoca bellinzonada görüşüyor diye.sanırım sionla tekrar anlaşmış.

davidsavage

Haydi Samsun haydi Samsun haydi,tam zamani tam zamani şimdiiiiiiiiiiiiiii (tezahüratla futbolcu transferi için sinerji oluşuturalım en iyisi :--* :holey: )

fat55

oleyyyyyyyyyyyyy saldır samsunspor oleyyyyyyyyy saldır samsunspor

fat55

haydi samsun haydi samsun haydi tam zamanı tam zamanı şimdi.

fat55

bu arada face den pal lazar ın sayfasına samsunla ilgili birşeyler yazdım.onların stadı 19000 kapasiteliymiş.bizimki dedim 20000 koltuklu.her maç dolar.bazı maçlarda dışarda seyirci kalır dedim.gerçek kendi sayfası.beğen olan sayfa değil arkadaş olarak ekle li sayfa.700 küsür arkadaşı var.bu çocuğa kanım ısındı.

erhan55

az rahat dur ya 1 sayfa okudum senin boş yazın için.

fat55

BURAK ÇALIK   
Kişisel Bilgiler 
Doğum Yeri  : ERZİNCAN 
Doğum Tarihi  : 5 Şubat 1989 
Uyruk : TC 
Futbolcu Temsilcisi : MURAT YAVAŞGÜL 

Lisans Bilgileri 
Lisans No  : 224430 
Kulüp  : ALTAY 
Sözleşme Başlangıç T.  : 25 Temmuz 2008 
Sözleşme Bitiş T.  : 31 Mayıs 2011

twitter

fat55

aslında bonservisi de elinde sanırım.iyi bir yedek olabilir.

fat55

arkadaşlar rahat duramıyorum.burayı ailem gibi gördüğümden napim.bi de 500. mesaj hedefim vardı.bu da 500.

ahmetsefa55

:kafa: 500.mesaj hedefi ne ya çıldırmamak elde değil

King1965

ceza yersın 500 u gorursun :) hey allahım ya 500 hedefı varmıs neyse

fındık

sayfaya kilit vurma zamanı geldi al_sana