2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

King1965

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 14 Haziran 2011, 16:13:50
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/lazar-meglepve-lattam-hogy-eladtak-2081646/

Sanırım burada Pal Lazar Samsunspor'a transferiyle ilgili birşeyler söylemiş, çevirebilecek olan var mı?

Şöyle bir şey ler yazıyor galıba Samsunspor'a transfer oldugum haberleır gorunce sok oldum bılgım dısında gelıstı gıbı seyler google cevırı ye gore :S

Akyol

Alıntı yapılan: King1965 - 14 Haziran 2011, 16:22:12
Şöyle bir şey ler yazıyor galıba Samsunspor'a transfer oldugum haberleır gorunce sok oldum bılgım dısında gelıstı gıbı seyler google cevırı ye gore :S
Adamın daha haberi yok maşallah  >l<

King1965

Dartagnan

bu aralar ne kadar türediniz siz ya ? Bı ara tanju con nickli e.... vardı sımdı de sen mı cıktın la ? sende onun yolunda ilerle hadı KOCUM !!!

Dartagnan

la GÖMÜŞ bi sen dogrusun millet mal zaten değil mi ? Senin seviyene yetişemem ki ben  ??? ne yapmam lazım  :hnk:

kabacevizli55

Akyol

Dartagnan

kömüşten gelme fordahmetten dogma bi kelime olsa gerek.

Burak

erhan55

Alıntı yapılan: LisandroLopez - 14 Haziran 2011, 16:13:50
http://www.nemzetisport.hu/labdarugo_nb_i/lazar-meglepve-lattam-hogy-eladtak-2081646/

Sanırım burada Pal Lazar Samsunspor'a transferiyle ilgili birşeyler söylemiş, çevirebilecek olan var mı?

Internetten satıldığımı öğrenince şok oldum,yutkunamadım,nefes alamadım ve hemen klübü aradım ve başkanın anlaştığını öğrendim. elbette yabancı bir ligde oynamayı isterdim ama klub, stadı,çimi,maçlarına kaç kişi gider gibi profesyonel konular hakkında bilgim bile yok. trasnfer dönemi için daha zaman var. Burada kalmam da trajedi değil. O yüzden şimdilik parolamız sadece ecele etmemek.

kabacevizli55

oynadığın takıma göre samsunu inter chelsea felan gibi düşün işte lazarcım  :P

kabacevizli55

14 Haziran 2011, 16:39:01 #2471 Son düzenlenme: 14 Haziran 2011, 16:40:30 salihcakir
Alıntı yapılan: FORDahmed - 14 Haziran 2011, 16:37:29

la şu harfleri  yaz merak etme  para almıyolar fazladan senin çümleyi çevirene kadar kriz geçiriyom

admin notu: bir türlü olmayı beceremeyen bir arkadaşımızdır kendisi. yine olmadı. üyeliği silindi. daha uzatmanın manası yok.

Ertuğrul Sağlam

Dartagnan

ya abi silmeyin da az  :kafa: :kafa:

Ollivanders

Ford Ahmet Seni fordladılar mı hiç?