2011-2012 sezonu transfer dedikoduları

Başlatan deli 55, 01 Mayıs 2011, 15:57:27

« önceki - sonraki »

holigan5565

Ollivanders

Polyannacılıga devam edelim. Ne kaybederiz ki ? Herşeyi...

Turuncu

Şu sayfayı açınca artık iyi şeyler duyup mutlu olmak istiyorum.

erhan55

Gençlerbirliğini zeki adamlar yönetiyor. 3 futbolcuyla 5 yıllık anlaşma imzalamışlar. Tam ticaret adamı. Bizimkiler de kendi bonservis parasını veren kemale 2 yıllık imza attırırlar adamın yaşı 20 o zamanlar. hangi akla hizmet etmiş bunlar? şimdikiler de 1.5 aydır başkanlığı gündemde hala farkında mısınız 1 tane adam akıllı transfer bitiremediler ve isim bile veremediler!!!!!

holigan5565

zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz zzzzz bir gün daha böyle bitti

maviay55

cavcav ticaret yapıyor tamam orası öyle iyi de yapıyor işini lakin takımda bi başarı bi hedef varmı her sezon bu böyle gidiyor..cavcav kendini zengin ediyor paraları mezara götürcek  :rulet: giray bulakla anlaşmasından belli değil mi bişeyler  al_sana

ahmetsefa55

14 haziranı bekleyin demişlerdi.bekledik.inşallah gelişmeler olur.

AntZ

Alıntı yapılan: ahmetsefa55 - 14 Haziran 2011, 01:29:26
14 haziranı bekleyin demişlerdi.bekledik.inşallah gelişmeler olur.

Hoca çarşamba günü geliyormuş. Yönetim ön görüşme yaptığı yaklaşık 60 kişilik listeyi hocaya sunup seç bakalım diyecekmiş... Kısaca kesin anlaşılan bir isim yok, hoca gelince karar verecekmiş.

55__Gurbet__55

Bakkal defterimi bu, 60 topcu dan transfer listesi olur mu.Önlerine geleni almislar listeye.
Benim anlamadigim adama niye liste veriyorlar. Adam hepsini istiyorum dese 60 kisimi alcaz. Benim bildigim hoca istedigi oyunculari söyle yönetim ona göre hareket eder.

Kaya

Her sezon başı transfer döneminde profesyonel takımların bu sayılara varan hatta aşan listeleri olur. :evet:

Bir de kimse yanlış anlamasın ama bu başlık altında bir görüşünü defalarca yazan arkadaşlar var.Hergün sayfalarca aynı yorumları okuyoruz.  :kafa: biraz daha sabredelim ve sakin olalım lütfen..

oguz_5528

Ahmeti

Çarşamba günü Vlade gelir,perşembe gününden itibaren transferler açıklanmaya başlar,sonrada transfer sezonuna damga vururuz.

böyle düşünmek istiyorum 

King Of The North

Öyle olacak zaten merak etmeyin, bu kadar şaşadan sonra transferde pasif kalınmaz.

Ertuğrul Sağlam

Bugünki Haber gazetesinde Furkan Aydoğdu isimli aslen Terme'li bir gurbetçinin geldiğini yazıyor.
23 yaşında Solbek. Avusturya 3 ligde oynuyor sanırım.

http://www.transfermarkt.com.tr/tr/furkan-aydogdu/bilanz-detail/spieler_67724_4320.html

cembaba

Şu başlığa yazmayan o kadar çok insan var ki... Arkadaşlar bazı yorumlar gerçekten çok boş. Yazdığınızı bir okuyun. Burası facebook chat sayfası değil hani ;)